ODKUD silembloky na s14

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 21.01.2008, 19:29

kanicchi píše:to Heath: dik super info! Komunikoval si s niekom od nich alebo si len zadal patricne udaje, kartu atd... a cakal az to pride? Bolo to prip. posielane ako gift resp. platil si clo? Dik este raz!
komunkuje s es nimi perfektne, bohžel mají trosku problémy s "deklarací nižší ceny na balík" takže si připlatíš clo a dph pokud si to necháš poslat přímo do cr. Pokud možnost poslání přes US nemáš písni mi SZ a mohl bych ti trošku pomoci ( mimo shop, čiste přátelská výpomoc ).
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Uživatelský avatar
tomita
user
Příspěvky: 687
Registrován: 03.05.2006, 14:58
Bydliště: Praha/Mnichov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomita » 22.01.2008, 23:42

OT: s tou deklaraci "nizsi ceny na balik" jsem mel doposud dobry zkusenosti. Ale asi bych si rozmyslel kdy to nechat poslat "tak" a kdy s normalne uvedenou cenou. Pisu doposud, protoze posledni balik s budikama mi nedorazil. Stalo se totiz to, ze pan laskavy dorucovatel od GLS mi zfalsoval podpis na dorucence, balik mi ukradl a pro jistotu jeste dal vypoved z prace (nebo ho propustili, to nevim)...doplatil jsem na to samozrjeme o to vic, ze jako hodnota baliku byla uvedena vyrazne nizsi castka, kterou ted dostanu jako kompenzaci (po skoro pulrocnem cekani a stovek mailu a telefonatu), misto realne hodnoty kterou jsem zaplatil. :cry:
Obrázek
S14a RB25

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 23.01.2008, 09:37

tomita píše:OT: s tou deklaraci "nizsi ceny na balik" jsem mel doposud dobry zkusenosti. Ale asi bych si rozmyslel kdy to nechat poslat "tak" a kdy s normalne uvedenou cenou. Pisu doposud, protoze posledni balik s budikama mi nedorazil. Stalo se totiz to, ze pan laskavy dorucovatel od GLS mi zfalsoval podpis na dorucence, balik mi ukradl a pro jistotu jeste dal vypoved z prace (nebo ho propustili, to nevim)...doplatil jsem na to samozrjeme o to vic, ze jako hodnota baliku byla uvedena vyrazne nizsi castka, kterou ted dostanu jako kompenzaci (po skoro pulrocnem cekani a stovek mailu a telefonatu), misto realne hodnoty kterou jsem zaplatil. :cry:
no o doručovacích službách ej to ruzné - třeba ceská gls dodala našim zákazníkum v prubehu vánoc zboží za 28tis a nevybrala zane peníze ..:D

ted to dovybírá a chci videt vola co jim to zaplatí :D

podobný případ je PPL - rozbitá vaha vzduchu pro Marata ( 300ZX ) = 9měsícu telefonování, 3 posudky a vrácebna hodnota 3,5tis, ted jsme je dali k soudu kvuli náhradě za "posudky o neopravitelnosti", jejichž cena přesáhla 19tis kč :D

Ad posíláni z ciziny to jepráve ta otázka, pokud se balík poškodí atd tak jsi v ... proto věšina serioznějších obchodu to při odesílání mimo US odmítá delat.
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Heath
Member
Příspěvky: 19
Registrován: 09.05.2007, 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Heath » 30.01.2008, 22:31

kanicchi píše:to Heath: dik super info! Komunikoval si s niekom od nich alebo si len zadal patricne udaje, kartu atd... a cakal az to pride? Bolo to prip. posielane ako gift resp. platil si clo? Dik este raz!
Jenom jsem vyplnil, platil jsem to pres paypal(kartou).
Cena baliku nesnizena, ale bylo to myslim jako merchandise nebo warranty replacement, tyhle mensi veci vetsinou projdou bez dph,celkove je to spis o nahode.
Na poste mi tenkrat celnik rikal, ze pravnicka osoba nemuze poslat fyzicke osobe gift a 1 osoba je omezena na 3 darky rocne. Pokud to mas pro soukrome ucely, tak neplatis clo, jenom dph z celkove ceny(vec+postovne).

Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho » 31.01.2008, 09:10

Heath píše:
kanicchi píše:to Heath: dik super info! Komunikoval si s niekom od nich alebo si len zadal patricne udaje, kartu atd... a cakal az to pride? Bolo to prip. posielane ako gift resp. platil si clo? Dik este raz!
Jenom jsem vyplnil, platil jsem to pres paypal(kartou).
Cena baliku nesnizena, ale bylo to myslim jako merchandise nebo warranty replacement, tyhle mensi veci vetsinou projdou bez dph,celkove je to spis o nahode.
Na poste mi tenkrat celnik rikal, ze pravnicka osoba nemuze poslat fyzicke osobe gift a 1 osoba je omezena na 3 darky rocne. Pokud to mas pro soukrome ucely, tak neplatis clo, jenom dph z celkove ceny(vec+postovne).
ono clo je paktel ( mezi 5-10% ) ale to DPH vetšinou lidi se*e, ale to se dá lehce obejít pokud človek trošku přemyšlí ( ale vypaltí se to u balíčkujejichž nákupka je přes 200USD bez poštovného )

co s etýče "giftu" od právnické osoby - nesmysl - pro mne mi takhle chodí zboží běženě ( od právnické fyzické ) a je to více jak 3 dárky ročně :D ( i více jak 10 :D )

Co prodávám na shopu a oficiálně na doklad bohužel musím proclít anapálit na to DPH.
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů