Pomoc o nissanoch

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Zamčeno
GReddy2
Member
Příspěvky: 18
Registrován: 24.08.2008, 17:17

Pomoc o nissanoch

Příspěvek od GReddy2 » 24.08.2008, 18:03

potreboval by som poradit>uvazujem kupit nissana ale chcel by som pred tym vediet vase nazory a rady.Najskor som uvazoval kupit silviu S15 ale u nas na Slovensku sa neda prihlasit tak uz som sa s nou rozlucil,rozmyslal som o S14 ta bola dokonca robena euro(myslim na lavo volant)a chcel by som zistit ci je to slusne auto ako je to s nahradnymi dielmi ,vykonom motoru a tak.Mozte mi aj predstavit ine nissani ale mohli by ste pridat nejake pekne stunovane fotky.Diky moc hosi!!!!!

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc o nissanoch

Příspěvek od Lefa » 24.08.2008, 18:09

ses tady koukam novej, projdi si temata, kazdou chvili se tady na to nekdo pta.. :roll:
ze se delala s14 s levostranym rizenim, si me rozesmal :lol: jako kdybys rek ze se delala fabie s levostranym rizenim.. je jich tu dost staci hledat...
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc o nissanoch

Příspěvek od driftak » 24.08.2008, 18:11

GReddy2 píše:potreboval by som poradit>uvazujem kupit nissana ale chcel by som pred tym vediet vase nazory a rady.Najskor som uvazoval kupit silviu S15 ale u nas na Slovensku sa neda prihlasit tak uz som sa s nou rozlucil,rozmyslal som o S14 ta bola dokonca robena euro(myslim na lavo volant)a chcel by som zistit ci je to slusne auto ako je to s nahradnymi dielmi ,vykonom motoru a tak.Mozte mi aj predstavit ine nissani ale mohli by ste pridat nejake pekne stunovane fotky.Diky moc hosi!!!!!
Nechcem ti do to ho rypat, aj tak uz som tu za kok*ta, ale myslim ze S14, s riadenim vlavo nieje az taka zaujimavost, a tieto auta sa vo vseobecnosti moc netuinguju (vyzorovo) lebo tuningove diely si moze dovolit iba niekto. A ked si precitas viac forum, myslim ze najdes vsetko co hladas. Na 200% je tu vsetko rozpisane.

Lilo
Edit: lefa ma predbehol. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc o nissanoch

Příspěvek od Jimmbo » 24.08.2008, 21:43

Tak tak...vsetko najdes na fore...
to lilo: myslim ze ked chcel kupit s15 tak si nejaky ten body kit na s14 moze dovolit ne? :D
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc o nissanoch

Příspěvek od driftak » 24.08.2008, 21:44

Jimmbo píše:Tak tak...vsetko najdes na fore...
to lilo: myslim ze ked chcel kupit s15 tak si nejaky ten body kit na s14 moze dovolit ne? :D
Zajimava myslienka. :lol: je to mozne, ne kazdy je taky chudobny ako my (le tak studenti a chlapci co o autach nic nevedia :lol: )
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů