RC auto

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
james2000
user
Příspěvky: 338
Registrován: 03.08.2006, 21:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od james2000 » 30.11.2008, 21:11

winie píše::lol: mam nabidku na komplet model bez nabijecky a baterky za 2200. takze jestli chces, tak ti ho dohodim. nedam za to ruku do ohne. ale prej je to v docela slusnym stavu. rikal mi to kamos co ho videl. je to TT-01 s pozadavkama co chces. jen ty loziska tam nejsou. (otazka 200kc)
Hoď na sebe ICQ...
200sx s13, r.v. 1989, červená barva, sériové auto (snaha o fungující sériové auto).

Uživatelský avatar
winie
user
Příspěvky: 668
Registrován: 28.06.2008, 12:35
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od winie » 30.11.2008, 22:48

273622383
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukaash
user
Příspěvky: 103
Registrován: 07.03.2007, 10:30
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od Lukaash » 01.12.2008, 08:01

Elektry jsou taky dost rychly, jen to chce kvalitni auto, abys neznicil prevody a samo aby to dovolil samotny podvozek uridit. Jezdil jsem Xray T2 s brushless LRP 6,5z. (52 tis. otacek), pokud nemas kvalitni drahu a schopny ruce, tak nemas sanci neco takovyho vyuzit na 100% :D

Jinak z levnejsich podvozku je hodne dobry a robustni treba Tamiya TB-02. Pohon reseny kardanem, kryte prevody, pomerne dost dilu pro upravu (ale nevyplati se to, lepsi koupit jiny podvozek).

My jezdili tady http://www.ouda.cz/index.php?a=3

Jinak kdybys mel zajem, tak kamarad prodava kompletni Tamiyu TT-01 s nejakymi lehcimi upravami. Ma najeto cca 3hod. a tusim, ze prodava vse, co je k tomu potreba. Pokud by byl zajem, zeptam se co a jak.

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od remo » 01.12.2008, 09:28

pani zabudli ste tu jednu zasadnu informaciu, ci RC driftuje alebo nie zalezi cisto a vylucne od pneumatik

na drifty sa davaju druhe sady kol so specialnymi ABS plastovymi pneumatikami a na nich drifti akykolvek podvozok viacmenej.

cize ako si sa pytal ci to pojde do smyku vzdy, no na drfit kolach ano a na normal gumennych sa vies aj standard povozit.

ono porovnavat elektru a spalovak sa vobec neda. ja osobne mam TA-04 elektro od tamiye a v spravnom set-upe vysmazim aj spalovaky :):):):)

ja osobne na tvojom mieste by som sa vyhol nakupovaniu a hladaniu iba toho najlacnejsieho. ak ta to chyti zacnes veci vymienat. ked uza stavias auto na drifty, tak by som isiel aspon do tej TT-01D co mu ma ako taku pripravu na drifty.

a ako uz bolo spomenute veci dodavane v stavebniciach su ulne zakladne a vacsinou na nejake zaujimave jazdenie vobec nedostacujuce.

co sa beteriek tyka, tak pokial mas drift kola tak ozaj jazdis aj pol hod, ale pokial jazdis bezne pneu tak 15 ak vobec byva max
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
winie
user
Příspěvky: 668
Registrován: 28.06.2008, 12:35
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od winie » 01.12.2008, 10:30

remo píše:pani zabudli ste tu jednu zasadnu informaciu, ci RC driftuje alebo nie zalezi cisto a vylucne od pneumatik

na drifty sa davaju druhe sady kol so specialnymi ABS plastovymi pneumatikami a na nich drifti akykolvek podvozok viacmenej.

cize ako si sa pytal ci to pojde do smyku vzdy, no na drfit kolach ano a na normal gumennych sa vies aj standard povozit.

ono porovnavat elektru a spalovak sa vobec neda. ja osobne mam TA-04 elektro od tamiye a v spravnom set-upe vysmazim aj spalovaky :):):):)

ja osobne na tvojom mieste by som sa vyhol nakupovaniu a hladaniu iba toho najlacnejsieho. ak ta to chyti zacnes veci vymienat. ked uza stavias auto na drifty, tak by som isiel aspon do tej TT-01D co mu ma ako taku pripravu na drifty.

a ako uz bolo spomenute veci dodavane v stavebniciach su ulne zakladne a vacsinou na nejake zaujimave jazdenie vobec nedostacujuce.

co sa beteriek tyka, tak pokial mas drift kola tak ozaj jazdis aj pol hod, ale pokial jazdis bezne pneu tak 15 ak vobec byva max
to sem uz psal ze se jezdi na tech abs krouzcich. yokomo tomu rika drift rings. ale myslim si ze pro jeho potreby je zbytecny jezdit na naslapanym podvozku... x ray ma porizovaci cenu na hobby uplne zbytecnou a tb-02 je sice dobrej podvozek, ale zbytecne drahej. rozdil mezi tt-o1 a tt-01D zas tak markantni neni. troska sikovnosti ty diffy upravi sam. co se tyka otacek motoru, tak bych docela chtel videt jak jezdis s 52000 otackama drift... navic je uplne zbytecny tam mit tak drahej motor. predpokladam ze mas corrali. navic nikdo tu moc nepocita s tim ze ho to treba omrzi a rozhodne bude tratit min na levnejsim podvozku, kterej ma sirsi vyuziti, jako je treba TT, nez na nakym super lehkym x rayi. muj nazor je ze do zacatku bych urcite vzal TT. ja zacinal driftovat s TL-O1 a bylo to pohoda. podvozek vydrzel vsechno. pokud nebude TT casem vyhovovat, tak nikdy neni problem poridit lepsi podovzek, pripadne ten kit na upravu podvozku na D spec.
Obrázek

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od remo » 01.12.2008, 10:39

to sem uz psal ze se jezdi na tech abs krouzcich. yokomo tomu rika drift rings. ale myslim si ze pro jeho potreby je zbytecny jezdit na naslapanym podvozku... x ray ma porizovaci cenu na hobby uplne zbytecnou a tb-02 je sice dobrej podvozek, ale zbytecne drahej. rozdil mezi tt-o1 a tt-01D zas tak markantni neni. troska sikovnosti ty diffy upravi sam. co se tyka otacek motoru, tak bych docela chtel videt jak jezdis s 52000 otackama drift... navic je uplne zbytecny tam mit tak drahej motor. predpokladam ze mas corrali. navic nikdo tu moc nepocita s tim ze ho to treba omrzi a rozhodne bude tratit min na levnejsim podvozku, kterej ma sirsi vyuziti, jako je treba TT, nez na nakym super lehkym x rayi. muj nazor je ze do zacatku bych urcite vzal TT. ja zacinal driftovat s TL-O1 a bylo to pohoda. podvozek vydrzel vsechno. pokud nebude TT casem vyhovovat, tak nikdy neni problem poridit lepsi podovzek, pripadne ten kit na upravu podvozku na D spec.[/quote]

tak o tych ABS som prehliadol, soryy.

uplne s tebou suhlasim ze na zaciatok a na vyskusanie ci to cloveka chyti je TTcko uplne najvhodnejsi podvozok, ale podla toho co daval odkazy na veci co pozeral daval viac menej najlacnejsie veci, co si nemyslim ze je nastasnejsie riesenie, ale nepochybne ucel splni

ja som tiez zacinal na TL a to je v pohode podvozok. nepochybne ze s peklo motorom si moc nepodriftis :D:D:D treba taky priemer....
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Uživatelský avatar
Lukaash
user
Příspěvky: 103
Registrován: 07.03.2007, 10:30
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od Lukaash » 01.12.2008, 11:28

Pokud to bylo na me, tak motor byl LRP X11 6,5, regl. LRP Sphere Competition, pneu Corally / TakeOff a podvozek seriovy T2 ... set up na grip.

Jen jsem tim chtel reagovat na to, ze i elektry muzou byt sakra rychly, jen to pak stoji dost penez ... uz jen za poradny aku :-)

Kazdopadne mi v nasich podminkach prijde spalovak na drift jako hloupost uz kvuli tomu, ze vestinou se tomu clovek venuje i v zime, kdy byva vic volnyho casu a do haly/telocvicny, kde se casto jezdi te jen tak nekdo s cudakem nepusti :-)

PS : u te kamaradovo TT-01 je duralovy kardan, kulickovy loziska, kapalinovy tlumice a tusim ze i duralovy kryt difru ...

Uživatelský avatar
james2000
user
Příspěvky: 338
Registrován: 03.08.2006, 21:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od james2000 » 01.12.2008, 12:22

Tak pro začátek by mě stačil stoprocentně TT-01, abych to vyzkoušel, protože jsem na tom jezdil asi dvakrát :lol: . Teď jenom váhám, jestli mám koupit nový podvozek a baterku a zbytek z bazaru, nebo mám koupit už sestavené jeté auto a případné poškozené díly vyměnit...
200sx s13, r.v. 1989, červená barva, sériové auto (snaha o fungující sériové auto).

kuk1
user
Příspěvky: 159
Registrován: 05.11.2007, 17:14
Bydliště: Motorové nebe
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od kuk1 » 01.12.2008, 19:46

Zvláštní. To se driftuje s 4WD?Dyť to musí plavat ne?nebo to je tady účel?

Uživatelský avatar
winie
user
Příspěvky: 668
Registrován: 28.06.2008, 12:35
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od winie » 01.12.2008, 21:18

kuk1 píše:Zvláštní. To se driftuje s 4WD?Dyť to musí plavat ne?nebo to je tady účel?
prave ze u tohohle potrebujes predni kola aby te z toho smyku vytahli. zadokolka by se ti tocila na miste.
for lukaash: spalovak on road je fakt v cr k nicemu. takova buggy, nebo monster to uz je jiny kafe... ja s tim fg jezdil na letisti v uzine. jezdil sem kvuli tomu 20km tam a zpet... tak slo z domu
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukaash
user
Příspěvky: 103
Registrován: 07.03.2007, 10:30
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: RC auto

Příspěvek od Lukaash » 01.12.2008, 22:16

jj, presne ... na zem leda buggy a MT, jinak cudaka do vzduchu :-) ale tam uz je to krapet o rukach, nebo o penezich (kdyz nema clovek ty sikovny ruce :lol: )

ja jezdil cca 15km, ale stalo to za to ... kazdopadne pokud na to neni vic lidi, brzo to cloveka omrzi :|

edit : zadokolky se jezdi snad uz jenom formule a rozhodne to neni zadna sranda, aspon co jsem mel moznost videt a slyset od p. Oudy atd ... jinak treba T2 (ale snad se to da dokoupit ke kazdemu Xrayi, mozna i Yokomu a Tamiyi TA-05) ma zajimave stavitelne difry ... predek ma tri moznosti ... obe kola jsou jako nezavisla jednosmerna volnobezka, popripade se daji sprahnout a toci se jednim smerem spolecne, nebo se daji uplne zamknout a pak se s tim da i brzdit, zadni difr ma plynule nastavitelnou svornost :wink:

sveho casu jsme od p. Korinka brali novy podvozek T2 za cenu kolem 6k (samo ze bez kol, pohonu a elektroniky) a to bylo v CR asi to nej na okruhy ...
Přílohy
zvrchu.JPG
pred prodejem ...
zvrchu.JPG (72.65 KiB) Zobrazeno 4254 x

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 145 hostů