evidencni kontrola

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

evidencni kontrola

Příspěvek od J.J » 03.12.2008, 08:17

uz jsem tady napsal ze bych prodal svoji 240SX,tak aby jste byli v obraze mam na ni papiry na 200SX v technicaku mam sice napsanej vymaz motoru ale to me nejak nezachranilo aby me nevykopli u evidencky takze nemuze mi nekdo pomoct jako ze zna nekoho kdo by mi tu evidencku udelal samozrejme na cerno :D :D :D jo a co me nejvic dostalo tak to kdyz ten sef co mi delal tu kontrolu se me zeptal kde mam tazne zarizeni no cumel jsem ja to z toho nevicetl!!!

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od OndraS13 » 03.12.2008, 10:12

No hele málokdo ti udělá evidenčku bez auta - dělal jsem takhle jednu ale to bylo u kámoše a už se teď jaksi k tomu nemá ! A když jsem přijel s S13 tak akorát kouknul na VIN a číslo motoru nenašel takže mě to podškráb a bylo ! Takže kdybych tam měl SR-ko tak mě to odškrábne že mám vše v pořádku ! Ale asi to bylo tim že to byl můj známej !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od J.J » 03.12.2008, 12:32

OndraS13 píše:No hele málokdo ti udělá evidenčku bez auta - dělal jsem takhle jednu ale to bylo u kámoše a už se teď jaksi k tomu nemá ! A když jsem přijel s S13 tak akorát kouknul na VIN a číslo motoru nenašel takže mě to podškráb a bylo ! Takže kdybych tam měl SR-ko tak mě to odškrábne že mám vše v pořádku ! Ale asi to bylo tim že to byl můj známej !
tak to je jasne ze jedne pres znameho auto bych tam mozna dopravil kdyz to nebude moc daleko ale musel by prehlednout par drobnosti jako jinej motor bez katu na a barva seda ukecat kdekoliv!nejhorsi je ze to vsechno specha protoze po novem roce se mi nechce platit takovej balik za prihlaseni a kdo vi co si jesti vymysli!!!

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od OndraS13 » 03.12.2008, 14:07

J.J píše:
OndraS13 píše:No hele málokdo ti udělá evidenčku bez auta - dělal jsem takhle jednu ale to bylo u kámoše a už se teď jaksi k tomu nemá ! A když jsem přijel s S13 tak akorát kouknul na VIN a číslo motoru nenašel takže mě to podškráb a bylo ! Takže kdybych tam měl SR-ko tak mě to odškrábne že mám vše v pořádku ! Ale asi to bylo tim že to byl můj známej !
tak to je jasne ze jedne pres znameho auto bych tam mozna dopravil kdyz to nebude moc daleko ale musel by prehlednout par drobnosti jako jinej motor bez katu na a barva seda ukecat kdekoliv!nejhorsi je ze to vsechno specha protoze po novem roce se mi nechce platit takovej balik za prihlaseni a kdo vi co si jesti vymysli!!!
No taky předpokládám že chceš evidenčku aby jsi to na sebe mohl napsat a když si napíšeš na papír že chceš provézt i změnu barvy , tak při přepisu ti to uvedou do TP !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od blázen » 03.12.2008, 19:47

J.J píše:uz jsem tady napsal ze bych prodal svoji 240SX,tak aby jste byli v obraze mam na ni papiry na 200SX v technicaku mam sice napsanej vymaz motoru ale to me nejak nezachranilo aby me nevykopli u evidencky takze nemuze mi nekdo pomoct jako ze zna nekoho kdo by mi tu evidencku udelal samozrejme na cerno :D :D :D jo a co me nejvic dostalo tak to kdyz ten sef co mi delal tu kontrolu se me zeptal kde mam tazne zarizeni no cumel jsem ja to z toho nevicetl!!!
¨

protože ti nevymazali TYP motoru..ale jen číslo a to je podstatný rozdíl příteli
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od Awatar » 04.12.2008, 00:14

mě na evidenčce kontrolovali motor velmi důkladně, prý takovýhle známe furt by tam cpali jiný motory. Nevim jak na to přišli, docela mě to zarazilo v Praze na Bohdalci. :lol:
S15 - JDM

J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od J.J » 04.12.2008, 07:53

blázen píše:
J.J píše:uz jsem tady napsal ze bych prodal svoji 240SX,tak aby jste byli v obraze mam na ni papiry na 200SX v technicaku mam sice napsanej vymaz motoru ale to me nejak nezachranilo aby me nevykopli u evidencky takze nemuze mi nekdo pomoct jako ze zna nekoho kdo by mi tu evidencku udelal samozrejme na cerno :D :D :D jo a co me nejvic dostalo tak to kdyz ten sef co mi delal tu kontrolu se me zeptal kde mam tazne zarizeni no cumel jsem ja to z toho nevicetl!!!
¨

protože ti nevymazali TYP motoru..ale jen číslo a to je podstatný rozdíl příteli
no to uz mi taky doslo pritom by se mu nic nestalo,nikdo by na to neprisel ze mi to podskrabnul!mam smulu no!

J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od J.J » 04.12.2008, 07:55

Awatar píše:mě na evidenčce kontrolovali motor velmi důkladně, prý takovýhle známe furt by tam cpali jiný motory. Nevim jak na to přišli, docela mě to zarazilo v Praze na Bohdalci. :lol:
no me to taky hledali pul dne pritom to mam mam velkym cervenym!!!asi si chteli byt jisti! :D

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: evidencni kontrola

Příspěvek od MYSAK » 04.12.2008, 15:05

Me ho nasli hned, ocesanej blok lezel bedle kastle na stole :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 217 hostů