Nabízím přivýdělek

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 26.07.2011, 08:25

Fizz, ty by jsi byl dobrej exemplární případ člověka, co na vše co nezná a nevyužívá jen nadává :lol: K té kreditce, asi jsi nepochopil pointu, jasně, svoji kreditku má dnes asi každý, ale řekni mi, která jiná firma v tomto oboru ti dá kreditní kartu, kterou mužeš využit uplně kdekoli a hlavní je, že když vyděláš nějaký peníze - okamžitě do 3 minut je máš na učtě a děláš si s nimi co chceš... žádný čekání na výplatu každej měsíc...

Ještě dodám takový pěkný článek
Mnozí z v úvodu zmiňovaných chytráků rádi síťový marketing zaměňují s „letadlem“ nebo „pyramidou“ a sami sebe bláhově přesvědčují o tom, že jde o podvod, ačkoli nemají jediný důkaz či pádný argument a navíc drtivá většina z nich ani pořádně neví, co to jejich „letadlo“ vlastně je a jak ho poznat. Jejich přesvědčení se ale hroutí při konfrontaci s realitou, kterou si tak tvrdohlavě odmítají připustit a raději se budou ujišťovat o svojí pravdě, ikdyž jim je už dlouho jasné, že jsou úplně mimo. Mnozí z nich podnikají, přesněji řečeno okrádají jiné, nebo dotují nějaký prodělečný projekt, který je stojí spoustu času, peněz i úsilí a sem tam na tom trhnou nějaký drobný peníz, který ještě navíc musí zdanit.
Jinde ve světě to funguje, třeba v Americe už asi 4 roky a z Ameriky to expandovalo do dalších desítek zemí, v tuto chvíli je to nejrychleji rostoucí firma..
Ale fajn, mě je to jedno, asi se budete divit, ale lidí co o to zájem mají je dost. Já se opravdu nebudu s nikým dohadovat...
Obrázek

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 26.07.2011, 08:51

Do 3min prachy na ucte?
ROFL
Cim vic to tu ctu tim vic se musim smat.
Jestli si chces dobre privydelat a bez "podvadeni" lidi, tak zacni delat po vecerech pojistovaka.
Treba jen povine ruceni. Myslim, ze treba tady na foru by levne povinne ruceni melo uspech.
Kolegyne z prace dela povinne a pojistky domu pro kooperativu. Ted si u ni budu upravovat smlouvu.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 26.07.2011, 08:56

Je to tak :) mě je fuk co si myslí ostatní..

Sorry, ale obcházet lidi s něčím, fakt nechci, raději budu dělat z domu 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 26.07.2011, 08:59

Ona dela z domu. A lidi chodi za ni.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Design » 26.07.2011, 09:03

Stigi nezlob se name ale nevim co jsi čekal za ohlasy predtim než jsi to zde začal řešit.Reknu ti moje poznatky z obchodu a mužu rict že už s tim nejakou malou zkušenost mam.Pakliže nejsi s klientem v osobnim kontaktu obchod nemuže dopadnout dobre to tak prostě je.Takže bych se zapřemyšlel nad systemem a uvidiš.A ber v potaz to že lidi budou vždy nadavat,
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 26.07.2011, 09:08

V tom případě jí držím palce.

A k těm vašim "podvodům" a "ilegálním věcem" doporučuji:
http://www.youtube.com/watch?v=g5UJmTUzX2Q

A tímto končím, nebaví se mě tu furt s někým dohadovat, kdo o tom nic neví. :wink:
Mějte se
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 26.07.2011, 09:29

upřímně, schválně jsem si tu prezentaci skouknul

1) to co funguje v americe, nemusí fungovat tady a obráceně
2) vydělat se na tom dá, ale je to na lidech pod tebou
3) v téhle zemi je polovina lidí co žijí na úrovni životního minima, kolik si myslíš že z těch lidí má 400 - 800 kč na to aby si mohla posílat videomaily
4) kolik lidí z té druhé poloviny to bude využívat, když tu máme 2mil důchodců a milion prcků
5) dejme tomu že zbylo 3 mil potenciálních zákazníků
6) kolik z nich potřebuje videokonferenci a videomaily, tohle co zde je je ideální, pro státní zaměstnance, kteří se v práci nudí a promrdají na netu 70% pracovní doby, normálního člověka tohle neosloví, je pěkné že se můžu podívat na videomail mého smrada jak žere špagety, ale úplně stejně, můžu natočit video mého smrada jak žere špagety a lupnout to na ulož to
7) jelikož je to nové, možná na to pár lidí u nás vletí, ale pro amíky je 20 doláčů prd, pro nás je to dost, vyhodit peníze za něco co nepotřebuji
8) je jen otázkou času, než podobné videozdi budou nabízet domény jako je seznam zdarma, zvětší se velikosti přenášených souborů do obyč mailu, a budu to samé co je pro tebe boom, posílat zdarma
9) i kdyby se u nás registrovalo milion lidí, tak jakmile to bude zdarma, tak utečou a půjdou na to zdarma
10) kolik lidí si myslíš že pod sebe dostaneš? je to fikané jak prase, protože peníze dostaneš pouze tehdy, když se obchod uskuteční napravo i nalevo, ale ty můžeš mít pod sebou pouze dva, pod tebe vlezu já a fizz, fizz se na to vysere a bude sám já budu mít větev jako krávu, pode mnou obchody pokvetou, ale ty dostaneš zaplaceno jen jednou, protože nalevo je fizz a ten udělá jediný obchod měsíčně a to že pošle za sebe a jsi opět v hajzlu

je potřeba se opravdu zamyslet jestli je nabízeno
1) něco originálního a jedinečného
2) jestli je to potřebné
3) jestli na to lidi mají
4) jestli to budou i do budoucna využívat
5) na systém fungování daného systému
6) na provizní systém
7) na svou vlastní blbost, jestli náhodou nejsem jen já ta ideální zlatá rybka

když se podívám na těchto 7 bodů
1) bohužel není to jedinečné, i když originální ano
2) je to nepotřebné pro většinu obyvatel zde
3) většina lidí si to nemůže dovolit
4) v budoucnu to bude zdarma
5) systém funkční je
6) provizní systém je vychcanej jak díra do sněhu
7) já to vidím, a já nejsem zlatá rybka

ale i přesto jsi schopen sehnat okolo sebe x blbečků, kteří nemají peníze na nic jiného, než je vyhodit za nepotřebné do vzduchu a vydělat na tom, klidně v tom pokračuj, na tomhle foru si to obhajuj v tomhle tématu, hlavně prosím uváděj i jak ti obchody jdou, jak ti větev roste, jak to funguje, jak rychle bohatneš, protože podle toho že už je v republice modrák (modrej diamant) tak pohni s prezentačkama a lov lidi jak o život, jinak tě to bude dlouhodobě pouze vysávat z peněz, které těžko vyděláš

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 26.07.2011, 09:32

problem je v tom že nenadávám, když bych vydelaval tak ukrutny penize jak se slibujou tak bych mel mit nahrabano dost na to abych se netřepa ltři minuty po každym kšeftě než mi dojdou love a pak bežel k nejbližšímu bankomatu a honil si dalši tři minuty (nebo méně) brčko nad tim jakej su frajer připadne jaky je fizz debil.

podle citace co jsi sem dával nejsem jediný "chytrák", nicméně od zmiňovaného modelového chytráka se zásadně liším ve dvou vecech:
věc první - nikde jsem nepsal ze se jedná o letadlo, rogalo nebo třeba pterodaktyla a i kdyby tomu tak bylo je mi to jedno je na soudnosti (hodnoty demence) každého jednotlivého jedince aby posoudil do ceho dává své peníze respektive koho svými težce vydřenými žetony krmí, pokud je nacpe do nejakyho aviatickýho stroje je to ciste jeho problem a clověk ktery na to má žaludek at to klidne dela a ja mu nebudu zavidet ani se pohoršovat, nicmene nemuze očekavat že se budu rozplývat nad jeho výdělky, spis budu rozladěný ze zvětšujícího se množství demence mezi lidimi a z jejich nepoučitelnosti.
věc druhá - začnu citátem z tvého citátu: Mnozí z nich podnikají, přesněji řečeno okrádají jiné, nebo dotují nějaký prodělečný projekt, který je stojí spoustu času, peněz i úsilí a sem tam na tom trhnou nějaký drobný peníz, který ještě navíc musí zdanit.
já například "okrádám" lidi tím že dělám stavařské výkresy plus dalsi stím suvisející činnosti samozřejmě jsem ten největší (s prominutím /je to o mě tak si to dovolím/) hajzl protože nejenom ze abych mohl tohle delat musel sem chodit na vysokou školu ale jsem takový hajzl že za to normálně chci peníze a světe div se prostě proto abych mohl žrát abych mel kde spát, abych si mohl večer rozsvítit a podobně chápu že je to ode mě sobecké (mohl bych žrát trávu v parku a spát na lavičce pod lampou a budu žít zdarma) ale jeste jsem tak velký debil že odvádím daně taky sociální a zdravotní. což ty evidentně tedy nedeláš tak bud rád že jsou blbci pardon chytráci jako já protože až ti třeba někdo nabančí (nepřeju ti to ale stát se muže) pujdes treba k lekaři nebo do špitálu institucí placených za a) bandou plyšových medvídků za b) podnikateli kterí okrádají lidi a svůj mrzký drobný peníz daní.
tvůj business (kšeft) mi pripadá jako umělá tvorba problému (fiktivní nedostatek/ nereálná díra v trhu) a hopla máme tu řešení. hodne mi to připomíná turbonátor, né že by nefungoval to ano: točí se, delá kravál, mužu machrovat před 14ctiletejma veteránkama u třískotéky ze moje fabie na hlínykach pyco f metle s folyjema a heligónama ma aji turbonator což zní chlapsky a zvetsuje to penis o celé 3% (36mm + 3%z36mm = 37,08mm) a to už za to stojí (nebo aspoň) visí což je tak asi vše. nas ale jako "okrádače" nezajímá velikost jeho falusu ani počet fleků na sedačce jeho fabie ale suma kterou nam okradený (tentokrát bez uvozovek) vysolil. nejlepe když bude za 3minuty na učtě :lol:

že to funguje v americe je pěkné je nutno si uvědomit že tam taky panuje jiná mentalita a jiný přístup k mnoha vecem což je celkem logické, že to expandovalo je super stejně jako WS shop asi všichi znají, a vubec ty TV produkty.jak sem psal výše lidi maji zajem o kde co a na spoustu věcí se prostě nechají ukecat. muzu ti jmenovat x lidi v mojem okoli co něčemu podobnemu podlehli diky kouzlu okamžiku a pak sem jim pomáhal se z toho vyvlíknout. viz chytrák který tvrdil ze pri zrušení smlouvy je tam nejaka pokuta atd... rekl sem mu at dojede ze se na to podíváme rekl sem mu at mi ukaze papir kde mu podepsala nejakou pokutu za zrusení ukazal mi nejaky tri papiry kde nebylo ani frk o nejakych sankcích tak sem řekl hm roztrhal sem mu to před ksichtem a řekl at rychle vypadne jinak dopadne stejně do te doby telefonoval nekolikrat denne a pak nic klid. jde tu ale o to ze se upsala necemu do ceho nechtela jen proto ze ji bylo blbe rict ne.

závěrem je mi uplně jedno co se deje v USA, je tam taky oblíbená obřízka ale urcite si nepujdu hned brousit nožík. až v americe zjtí že nejlepší na péči o kůzi je hovno z nutrie a budou to prodavat jako "magic brown creme" bude na tom krásné to že blbce poznáme i po čichu.

trochu sem se rozepsal su zvědavý kolik z vás to přelouská celé.

to Stigi: neber to tak že ryju do tebe, prptože to tak není z mé strany se jedná o reakci na nabízený produkt a obecně na system podobnych kšeftů...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
200sxlover
user
Příspěvky: 145
Registrován: 02.07.2010, 18:10
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od 200sxlover » 26.07.2011, 09:54

Fizzbiker píše:problem je v tom že nenadávám, když bych vydelaval tak ukrutny penize jak se slibujou tak bych mel mit nahrabano dost na to abych se netřepa ltři minuty po každym kšeftě než mi dojdou love a pak bežel k nejbližšímu bankomatu a honil si dalši tři minuty (nebo méně) brčko nad tim jakej su frajer připadne jaky je fizz debil.

podle citace co jsi sem dával nejsem jediný "chytrák", nicméně od zmiňovaného modelového chytráka se zásadně liším ve dvou vecech:
věc první - nikde jsem nepsal ze se jedná o letadlo, rogalo nebo třeba pterodaktyla a i kdyby tomu tak bylo je mi to jedno je na soudnosti (hodnoty demence) každého jednotlivého jedince aby posoudil do ceho dává své peníze respektive koho svými težce vydřenými žetony krmí, pokud je nacpe do nejakyho aviatickýho stroje je to ciste jeho problem a clověk ktery na to má žaludek at to klidne dela a ja mu nebudu zavidet ani se pohoršovat, nicmene nemuze očekavat že se budu rozplývat nad jeho výdělky, spis budu rozladěný ze zvětšujícího se množství demence mezi lidimi a z jejich nepoučitelnosti.
věc druhá - začnu citátem z tvého citátu: Mnozí z nich podnikají, přesněji řečeno okrádají jiné, nebo dotují nějaký prodělečný projekt, který je stojí spoustu času, peněz i úsilí a sem tam na tom trhnou nějaký drobný peníz, který ještě navíc musí zdanit.
já například "okrádám" lidi tím že dělám stavařské výkresy plus dalsi stím suvisející činnosti samozřejmě jsem ten největší (s prominutím /je to o mě tak si to dovolím/) hajzl protože nejenom ze abych mohl tohle delat musel sem chodit na vysokou školu ale jsem takový hajzl že za to normálně chci peníze a světe div se prostě proto abych mohl žrát abych mel kde spát, abych si mohl večer rozsvítit a podobně chápu že je to ode mě sobecké (mohl bych žrát trávu v parku a spát na lavičce pod lampou a budu žít zdarma) ale jeste jsem tak velký debil že odvádím daně taky sociální a zdravotní. což ty evidentně tedy nedeláš tak bud rád že jsou blbci pardon chytráci jako já protože až ti třeba někdo nabančí (nepřeju ti to ale stát se muže) pujdes treba k lekaři nebo do špitálu institucí placených za a) bandou plyšových medvídků za b) podnikateli kterí okrádají lidi a svůj mrzký drobný peníz daní.
tvůj business (kšeft) mi pripadá jako umělá tvorba problému (fiktivní nedostatek/ nereálná díra v trhu) a hopla máme tu řešení. hodne mi to připomíná turbonátor, né že by nefungoval to ano: točí se, delá kravál, mužu machrovat před 14ctiletejma veteránkama u třískotéky ze moje fabie na hlínykach pyco f metle s folyjema a heligónama ma aji turbonator což zní chlapsky a zvetsuje to penis o celé 3% (36mm + 3%z36mm = 37,08mm) a to už za to stojí (nebo aspoň) visí což je tak asi vše. nas ale jako "okrádače" nezajímá velikost jeho falusu ani počet fleků na sedačce jeho fabie ale suma kterou nam okradený (tentokrát bez uvozovek) vysolil. nejlepe když bude za 3minuty na učtě :lol:

že to funguje v americe je pěkné je nutno si uvědomit že tam taky panuje jiná mentalita a jiný přístup k mnoha vecem což je celkem logické, že to expandovalo je super stejně jako WS shop asi všichi znají, a vubec ty TV produkty.jak sem psal výše lidi maji zajem o kde co a na spoustu věcí se prostě nechají ukecat. muzu ti jmenovat x lidi v mojem okoli co něčemu podobnemu podlehli diky kouzlu okamžiku a pak sem jim pomáhal se z toho vyvlíknout. viz chytrák který tvrdil ze pri zrušení smlouvy je tam nejaka pokuta atd... rekl sem mu at dojede ze se na to podíváme rekl sem mu at mi ukaze papir kde mu podepsala nejakou pokutu za zrusení ukazal mi nejaky tri papiry kde nebylo ani frk o nejakych sankcích tak sem řekl hm roztrhal sem mu to před ksichtem a řekl at rychle vypadne jinak dopadne stejně do te doby telefonoval nekolikrat denne a pak nic klid. jde tu ale o to ze se upsala necemu do ceho nechtela jen proto ze ji bylo blbe rict ne.

závěrem je mi uplně jedno co se deje v USA, je tam taky oblíbená obřízka ale urcite si nepujdu hned brousit nožík. až v americe zjtí že nejlepší na péči o kůzi je hovno z nutrie a budou to prodavat jako "magic brown creme" bude na tom krásné to že blbce poznáme i po čichu.

trochu sem se rozepsal su zvědavý kolik z vás to přelouská celé.

to Stigi: neber to tak že ryju do tebe, prptože to tak není z mé strany se jedná o reakci na nabízený produkt a obecně na system podobnych kšeftů...

Já jsem si tu prezentaci taky zkoukl, myslím, že je možný si tam hezky pomoct, ale musíš rychle, než dojdou lidi, co by se dostali pod tebe a než se nasytí trh (upřímně myslím, že to bude brzo), takže na chvilku by to mohlo být hezký přivydělání, ale dlouhodobě bych to rozhodně neviděl. To stejný s firemním mercedesem, kterýho ti prej koupí, akorát musíš udrřet +- 600 lidí pod tebou, aby ti dávali na splátky, když nebudeš mít 600 lidí, tak hold platíš splátku sám, smůla. Řekl bych, že to bude pro opravdový manipulátory, protože ten produkt fakt zas tak super revoluční není, jediný co dělá je, že sdružuje všechny dostupné funkce do jedné, ale za pro normální lidí nesmyslnou cenu, pro některý firmy to může být super, ale tolik jich zase není. :-(
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night.
It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make your first lap you can't stop. The track is home away from home.
You smell that race fuel, rubber, and when you hear those engines scream it's music to your ears.

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 26.07.2011, 09:55

To, ze ti dopredu nereknou presneji o co jde nebudi zrovna duveru. Blizsi info je pro uzavrenou skupinu.
Ano cesi jsou neduverivi protoze je kazdou chvili nekdo napali.
Ale kdyz koukam na reakce ohledne TF na netu tak vydim, ze v kazde diskuzi se objevuji ty same osoby ktere se snazi TF ocistit.

O co jde? Prakticky o pronajem flash aplikace pro videokonference
Platit 250usd za IM (-videoemail s trackingem, video konference az v 15lidech s neomezenym poctem divaku a zadna instalace do PC.)? Dnes kdy je pro bezneho uzivatele standartem skype? Firmy budou brate spise zabehnuta overena reseni s vyrazne lepsim zabezpecenim. Coz take delame.
Cili budes prodavat vec ktera se bude dosti spatne prodavat.

Celkem zajimave pocteni.
http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.cz
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 26.07.2011, 12:17

a ještě jedna maličkost

představ si videokonferenci, tady máš nějakého řekněme provozovatele, já mám firmu a probíráme něco převratného, nebo tajného z firmy, myslíš že to budu probírat přes něco kde nevím kdo to skoukne?
další příklad, stará bude v americe a já doma, a budem si chtít na dálku udělat dobře, myslíš si že půjdem přes talk fusion, aby to viděl správce a očumoval? popř jakýkoliv hacker, který se do systému dostane?
a takovejch příkladů jsou desítky

v podstatě na tu videokonferenci nemám téma na které bych to využil, maximálně si s babou pokecat jak ji večer natrhnu pipku, na to stačí skype

firemní věci bych přes něco nezabezpečeného vůbec netahal, a můžou říkat jak to zabezpečené je třeba stokrát

přitroublé videomaily jsou opravdu jen pro vylízané přiblblé pipky z úřadu práce a jim podobné kachny, když natočím video jak bart driftuje, tak ho nebudu posílat každému inteligentovi z tohohle fora přes videomail, ale postnu to na stránky, když si se starou natočím video, jak ji strkám kládu do prdele, tak to nebudu digitalizovat a nikam posílat, ale nechám si to doma na zabezpečeném disku, když se budu potřebovat domluvit s mirkem z víru, že dojedu, tak seru na celej videomail za těžký prachy, ale za pár kaček zavolám

v podstatě se jedná o produkt, který je totálně nepotřebný, jen vhodný pro pitomce na zpestření života, naštěstí je pitomců plno, vydělat se na tom dá, i když je člověk inteligentní, je to stejné jako vysavač za 60 000kč, který byl na trhu před 15ti lety, nikdo ho neznal, ale všichni ho potřebovali, ale jen jednou vyjeli za hranice kde je vše i s cestou stálo 20 kolíků, tak si ho za bůra koupili a dovezli ještě kvalitnější a nebo zjistili, že takovej vysavač je ideální do jednoho paneláku jeden, složit se na něj a pak si ho půjčovat

zde se nabízí prostě něco co není k ničemu potřeba, pouze je uměle vyvolaná potřeba ohledně produktu který dokáže svou prezentací oblbnout lidi, a systém provizí je tak strašně vychcaně udělanej, že na to aby jsi na tom vydělával věčně, musíš mít sakra kurevské štěstí, ale jednorázově se vydělat dá, stále je v republice plno tupců, kteří budou mít potřebu si tuhle kravinu, která bude v roce 2014 zcela zdarma, koupit a platit za ni nehorázné mony

podívej se na tohle forum, je zde 1000 lidí, což je řekněme jedno promile z lidí kteří vydělávají peníze, pokud zde seženeš jednoho jediného, tak jsi schopen najít ještě dalších 1000 lidí kteří do toho vlezou, a pak už nebude nikdo a postupně začnou všichni odcházet

další maličkost, jestliže zde už je jeden diamant, je na tohle pozdě, ten diamant, aby měl pod sebou sto obchodů měsíčně, musí mít pod sebou cca 2000 lidí aby se uskutečnil obchod každý měsíc v požadovaném množství a z těch 2000 je tam 1500, kteří mají pod sebou max jednoho, nebo nikoho, a brzo odpadnou

je to letedlo jak kráva, a u nás je k němu stejná averze, jako k bonbonum z ukrajiny, klidně si tam kup kamion těch bonbonů a klidně je prodávej za polovičku než jsou české bonbony, ale počítej s tím, že budeš s nima do roka a do dne krmit ryby ve vltavě

takže když už jsi do toho vlezl, at jsi inteligentní, nebo jen ošálili tvoje smysly, začni na tom makat jako černej, aby jsi ty lidi sehnal a na naše kecy se vyser, zbohatni na tom do tří měsíců, pak je pozdě, už to bude znát kdejaký trouba u nás, internet je mocná zbran, proti takovejmhle produktům a ztěžuje prodej stonásobně oproti období před 15ti lety

pokud ovšem chceš na nějaké letadle zbohatnout, najdi jakýkoliv produkt, který u nás není běžně dostupný a všichni ho potřebují, jako příklad dám štávu z třezalky alpské, která kvete jednou za 15 let na aljašce a po jejím požití ti začnou růst třetí zuby, na tomhle vyděláš balík jak kráva, a nebo na výtažku z tchořího močového měchýře, kdy po jedné kapce zhubnou baby o 15 kilo a vyhladí jim to vrásky i na pipině, vše ostatní je jen uměle vyvolané, ale třetí zuby a štíhlé baby jsou potřeba furt

další ideální produkty jsou prášek na praní který i žehlí, nebo prádlo které se nešpiní, ale tohle je jako prodávat bublinku do vodováhy a nebo díru do žebříku, vždy se najde někdo kdo to momentálně potřebuje, a vždy se najdou argumenty proč to chtít a proč to mít i přesto že to vlastně nepotřebuješ viz bublinka anebo vlastně dávno máš viz díra v žebříku

už jsem vypsal do alejuja, doufám že stačí

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od blázen » 26.07.2011, 16:12

asi se na nějakou prezentaci podívám ,kdy je další?
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 26.07.2011, 16:14

Dnes v 18hodin
Obrázek

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od MYSAK » 26.07.2011, 16:59

Kentoya to vysvetlil pekne, naprosto s tim souhlasim. Jen bych dodal ze u nas v praci delaj ukrajinci a bonbony co nam obcas dovezou sou dobry, jen je nemam potrebu prodavat :D

Uživatelský avatar
200sxlover
user
Příspěvky: 145
Registrován: 02.07.2010, 18:10
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od 200sxlover » 26.07.2011, 17:05

MYSAK píše:Kentoya to vysvetlil pekne, naprosto s tim souhlasim. Jen bych dodal ze u nas v praci delaj ukrajinci a bonbony co nam obcas dovezou sou dobry, jen je nemam potrebu prodavat :D
Tak je začni kupovat, přebalovat do obalů "Francouzské ručně dělané bonbony už od roku 1832" a uvidíš kolik to hodí :D
Racing is something that most people will never understand. It's not just a sport or something to do on Saturday night.
It's a way of life. Once your in it, it's in your blood. Once you make your first lap you can't stop. The track is home away from home.
You smell that race fuel, rubber, and when you hear those engines scream it's music to your ears.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 hostů