USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlhovky

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlhovky

Příspěvek od Xcriss » 02.08.2011, 10:13

Nedavno jsem byl na STK, ktera dopadla docela komicky :lol: Tech posahanych neonu co tam jsou uz odnevimkdy si nikdo nevsimnul, napraskleho skla taky ne a nefungujiciho tachace taky ne :lol:
Zato si nenechali ujit, ze mam vepredu jen oranzove pozicky a ne bile a ze nemam vzadu mlhovku... :?
Resil uz nekdo obdobny problem? Trinom by mohl vedet :)

Dalsi cast meho dotazu smeruje na kabelaz pri vymene pozicek... U me je totiz 1 drat s 1 zarovkou na pozicku i blinkr a hotovo. Pak mam drat dole na ty wannabe mlhovky, ale v obojim je zarovka "blinkrove velikosti" (nevim ted presne to oznaceni). Ty evropske delene pozicky maji samozrejme 2 zarovky a 2 draty, jenze ta pozickova zarovka je takova mala svina. Takze me moc nenapada, jak to zapojit :? Jedina moje nadeje je, ze kdyz nacvaknu do te patice ze ktere mi ted vede 1 drat na blinkr tu evropskou se 2 draty, bude to fungovat jak ma, ale to je asi blbost :D Takze me napadlo jedine zmenit patici na zarovku tech spodnich face svetel co mam ted a udelat z nich regulerni pozicky a blinkr nechat jak je, jenze to by mi asi zase porad svitil, coz by nemuselo projit :?

Dalsi dotaz je k zadnim mlhovkam, ktere po me taky chteji. Pokud vim, 200SX je ma ze? No kazdopadne ve 240citkovych svetlech si o nich muzu nechat zdat a nejak nevim jak to resit... Napadlo me, ze na "onen vyznamny den jednou za 2 roky" si prelepim jedno zpateckove svetlo cervenou folii, poridim si tam nejakou silnou zarovku s parabolou a hodim si to nekam pres spinac a hotovo :lol: Myslite ze by to mohlo projit?

Dekuji vsem, kdo docetli az sem a postnou nejake napady :lol:
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od rozum » 02.08.2011, 10:16

Nic co by nevyřešilo pár kapříků 8)

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 10:32

pulsar je amerika, vepredu to co je v rohu blatniku sou pozičky, svítí porad kdyz sviti svetla, držkoval co to jako je rakl semze amerika on ze to tak byt nemuze tak sem se zeptal jak to že už to 12x STK udelalo, a mlčel, blinkrů v narazniku (celooranzové) jsou tam nejaky žiguly podobne jako blinkry v preface narazniku které tam dám.

mlhovka byla od minuleho majitele resena tak ze vzadu odpojil ze 4brzdovych zarovek vzdy jednu na vnitrni strane svetla a spínal je manualne. to se mi moc nelibilo tak sem si tam mlhovku dodelal vlastní.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Xcriss » 02.08.2011, 10:44

Pokud myslis kaprikama love tak jim na to pekne seru :D
Fizz: No ja mel nahnano jako prase kvuli X jinym vecem, takze takovou "drzost" sem si nedovolil, navic kdyz mi to kontroloval vyhlaseny prudic-zabijec tuneru :D Takze STK mam na mesic s tim, ze mam neco provest s tema pozickama a mlhovkou...
Ty pozicky me tolik neserou, stejne mam v planu prehodit preface naraznik a sehnat v CR preface 240SX blinkry je sebevrazda, takze tam dam normalne z dvoukila, cili stejne to musim vyresit...
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Woyta » 02.08.2011, 11:25

240 ma v tech strednich jen pozicku ci mi brzdu?
Na STK bych to asi resil jen kabelem s konektorem na svetlo natazenym k ridici.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Jebass
user
Příspěvky: 219
Registrován: 01.05.2010, 19:14
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Jebass » 02.08.2011, 12:22

Měl jsem něco obdobného přední oranžové jsem vyměnil za čiré a dvouvláknovou žárovku jsem rozbil dal do ni oranžovou a bílou diodu a po starostech.víc mě dostává tohle.zjistil jsem že vzádu na voze mi svítí 4 žárovky a mlha to ani nevím kde je.v nárazníku neníkdo si prohlásil že mám 240sx světla tak nevím.když to vyřešíš na předku pozičky už taky nějak zvládneš
Naposledy upravil(a) Jebass dne 02.08.2011, 12:32, celkem upraveno 1 x.
Jebass 200sx r.v. 90,CA18DET t28 FMIC Avia,hříbek,Walbro,BOV HKS,atlerativní FPR,Japspeed Výfuk decat 3´´,Chip Stage 1,Svíčky BCPR7ES-11,novy motor by KENTOYA Ca16 vačka kov pod palici,hadice na turbo,siláče převodovky Apex myslím.new rozvody a spojka.
,Prothane total kit,

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 12:31

ty vole ja sem měl v závadách i pásy, sedačky (tvrdil mi že to nemužou byt origo) ustřiženou značku (klasika se nevesla do US výklenku) o sealedbeamu mi rekl ze tam mam špatnou žarovku, o zadnich svetlech tvrdil ze sem si je delal doma (ty pruhovaný) atd... 90% času sem se mu tam smal do xichtu necekane mi to dal na mesic byl sem tam prvního takze vlastne na dva... no a pak sem jel jinam a parada pekny auto co je s tim v planu atd jo celkem zachovaly hotovo razitko konec.

btw technicka 7let propadlá tak sem potreboval aspon na ten mesic abych mohl jet tam kam sem chtel. :lol:
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Jebass
user
Příspěvky: 219
Registrován: 01.05.2010, 19:14
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Jebass » 02.08.2011, 12:38

Ještě jsem si vzpoměl mlhovka asi chodila měl jsem taky nějakýho killera tuneru byl jsem HK v dekře.takže nechápu sám jak mám řešený světla vzadu svítí 4 žárovky a mlha chodí v narazníku ji nemám to musím zkouknout.a furt mám jen 200sx.žádný pozičky atd..
Jebass 200sx r.v. 90,CA18DET t28 FMIC Avia,hříbek,Walbro,BOV HKS,atlerativní FPR,Japspeed Výfuk decat 3´´,Chip Stage 1,Svíčky BCPR7ES-11,novy motor by KENTOYA Ca16 vačka kov pod palici,hadice na turbo,siláče převodovky Apex myslím.new rozvody a spojka.
,Prothane total kit,

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Xcriss » 02.08.2011, 13:25

Pockej kdyz to mas na mesic, nemusis prijet tam kdes byl puvodne?? Ja myslel ze jo :o
To reseni s diodama je pekne, ale ja nejak nevladnu elektrikarinou... :D
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
Jebass
user
Příspěvky: 219
Registrován: 01.05.2010, 19:14
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Jebass » 02.08.2011, 13:39

No mělo by to tak být na ten měsíc a rozbít žárovku na diody dát odpory a naletovat potom jsem to zalil tavnou pistolí.
Jebass 200sx r.v. 90,CA18DET t28 FMIC Avia,hříbek,Walbro,BOV HKS,atlerativní FPR,Japspeed Výfuk decat 3´´,Chip Stage 1,Svíčky BCPR7ES-11,novy motor by KENTOYA Ca16 vačka kov pod palici,hadice na turbo,siláče převodovky Apex myslím.new rozvody a spojka.
,Prothane total kit,

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 13:57

během toho měsíce (30 dní) ano protože je to tzv OPAKOVANÁ prohlídka kde by ti měli kontrolovat jen odstranění závad ale pokud pojedeš až po těch 30 dnech mužes kamkoliv jinam ale to už je zase PRAVIDELNÁ prohlídka tedy plnohodnotná prohlídka celeho vozu, emise jsou platné z předešlé pokud je maš.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Jebass
user
Příspěvky: 219
Registrován: 01.05.2010, 19:14
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Jebass » 02.08.2011, 17:46

Tak jsem na to koukal,mám zdvojený světla dvouvlaknovou žárovkou takže zachovaný mlhovky.foto zde http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 11234.jpg/ Omluva za kvalitu z mobilu.takže brzda jenom na vnějších stranách.
Jebass 200sx r.v. 90,CA18DET t28 FMIC Avia,hříbek,Walbro,BOV HKS,atlerativní FPR,Japspeed Výfuk decat 3´´,Chip Stage 1,Svíčky BCPR7ES-11,novy motor by KENTOYA Ca16 vačka kov pod palici,hadice na turbo,siláče převodovky Apex myslím.new rozvody a spojka.
,Prothane total kit,

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Trinom » 03.08.2011, 20:00

Xcriss píše:Nedavno jsem byl na STK, ktera dopadla docela komicky :lol: Tech posahanych neonu co tam jsou uz odnevimkdy si nikdo nevsimnul, napraskleho skla taky ne a nefungujiciho tachace taky ne :lol:
Zato si nenechali ujit, ze mam vepredu jen oranzove pozicky a ne bile a ze nemam vzadu mlhovku... :?
Resil uz nekdo obdobny problem? Trinom by mohl vedet :)
Tohle se řeší dnes a denně, spolu s červenejma světlama vzadu a dalšíma blbostma. Řešíme to tak, že jezdíme na STK, kde víme, že nám to projde a jde to téměř bez kapříků (řádově stokoruny navíc). Není to tak, že bych cpal technikovi love do kapsy, to ne. Prostě zavolám, řeknu s čím přijedu a předám auto i s penězma na kontrolu. Toť vše, za hodinu nebo tak nějak přijdu pro auto a odjedu s platnou TK. Myslím, že kdyby ses nakoukl na USmotors, tak v tvojich končinách je pár lidí, kteří by mohli vědět i o nějaké podobné STK u vás.
Mlhovka je u 240SX v poho, protože tam můžete narvat dvouvlákno a zapojit ho jako u 200SX s tím, že 5W je obrys a 21W je mlha a ne brzda.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od cornhollio » 03.08.2011, 20:45

takhle to mam ja svitej 4 obrysovy vzadu a brzdovy jen na krajich a na vnitrnich je na dvouvlaknu mlhovka
FIRE WALK WITH ME

Uživatelský avatar
Jebass
user
Příspěvky: 219
Registrován: 01.05.2010, 19:14
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: USA verze vs. STK +USA vs. klasika kabelaz pozicek +mlho

Příspěvek od Jebass » 04.08.2011, 12:25

Přesně tak to mám i já.newím kdo to dělal auto jsem už takhle koupil.
Jebass 200sx r.v. 90,CA18DET t28 FMIC Avia,hříbek,Walbro,BOV HKS,atlerativní FPR,Japspeed Výfuk decat 3´´,Chip Stage 1,Svíčky BCPR7ES-11,novy motor by KENTOYA Ca16 vačka kov pod palici,hadice na turbo,siláče převodovky Apex myslím.new rozvody a spojka.
,Prothane total kit,

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 242 hostů