Nabízím přivýdělek

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od blázen » 27.07.2011, 07:20

Woyta píše:Me teda neprijdou.
Zivotnosti jsou na tom asi dobre ale kultivovanost ma konkurence lepsi.
Obecne naftaky moc nemusim.
Životnost vs spotřeba a výkon.. Kultivovaný 4 válec neexistuje
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 27.07.2011, 08:54

Ja si treba na ten co davali do Xantii nestezoval.

Jinak i spredohrabem jde slusne klouzat bokem. Jednou mi Tico uklouzlo na mokru na vyjezdu ze sikany pred skolou a mamina s kocarkem na chodnihu hodne blebe cumela jak ta mala krabice projizdi zatacku dverma napred.

http://youtu.be/x6thh_Iw92w
http://youtu.be/JQMQkMvRG3I
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Svobda » 27.07.2011, 13:37

Taky su furt klouzu s Daihatsu teda doufam ze mi zase zacne suprove brzdit rucka jak driv .A spolu s 10 let. staryma pneu je to na mokru jak na lede :lol: . A primca se taky obcas sklouzne ,ale musis jet hranu no a trosku prifoukly zadky staci 2.3 ,2.4 . Woyta taky jsem se divil proc se lidi tak smejou na tom kruhaci ,ale ono to fakt vypada jak auticko na ovladani co leti bokem

Bacha na to ja bych se ve fabii Htp zabil hned vcera jsem to tady mel v kombiku a to je dobra silenost udelas mysku a to auto rovnas jak kokos a o nicem neda vedet. Stim dostat smyk tak uz to nesrovnam asi nebot to je silenost. S fabkou bych ani za 10 let. nemohl jet hranou a vedet tak nejak co delam spis jen doufat
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 28.07.2011, 00:05

Stigi píše:Očividně diskuze na úrovni :lol:

To je nejlepší když se baví ti, co to ani nezkusí a jen kritizují, takovejch sraček je českej internet plnej... chytrej člověk zabrouzdá v cizích diskuzích... ale jak jsem řekl, je to škoda slov...

nelíbí? tak nech bejt, ale nekritizuj...


To je stejný jako kdybych začal nadávat na Alfy, že to jsou krámy, že každej říká že nic nevydrží, že se s ní jezdí od servisu k servisu... ale přítom jsem žádnou nevlastnil, tudíž, nemohu kritizovat, papouškovat cizí názory, to svede každý...
a proč nekritizovat? když to stojí za prd, přesto že jsem prozatím neřekl že je to pyramida, tak to pyramida je, odpověd je přesně v tom co říkal ten borec v odkazu na youtube
1) prodává se předražené zboží či produkt, ale spon v našich končinách, v americe si to nechali pojistit soudama, že je cena na hranici, v podstatě nový skyline
ale to není to proč je to pyramida
2) pyramida je to proto, že si za ten sám produkt můžeš vybrat kolik budeš platit a kolik bude tvá odměna jestli jedenkrát, nebo dvakrát budeš odměněn za to samé, anebo šestkrát, a i ten richard bo jak se jmenuje, sám v té konverzaci uvádí, že dříve si museli lidi kupovat 6 licencí aby mohli být 6x ohodnoceni, kur va jíčka snáší, proč bych si kupoval 6 licencí, když by šlo jen o produkt? jen proto, že když si ho koupím 6x ho můžu 6x více využívat? ne protože je to pyramida jako kráva, upřímně a bez závisti, a zcela v klidu ti zde ukazuji, že vše se dá říct tak aby lidi neviděli pravdu, vše se dá zaobalit do zlatého rouna a mazat med kolem huby, prostě když ptáčka lapají pěkně mu spívají, a ty sám jsi hned na začátku uvedl, že produkt nebudeš využívat a nevyužíváš, tudíž jsi do systému vlezl, kvůli systému odměnování, pyramidovým způsobem

už nevím jak to jinak napsat, smiř se s tím že je to MLM, že prodávají předražený produkt, víceméně k ničemu, protože ho stejně nikdo nebude využívat, a jak to bude zdarma na doménách tak ten systém krachne

a navíc jsem ti ukázal podstatnou hajzlárnu v systému odměnování a to jeden nalevo, jeden napravo a máš zaplaceno, v klasickém letadle, ti stačilo když šla jedna větev nalevo v jediné linii, tohle je hajzl všech hajzlů co se týká vyplácení provizí, ale na to musíš přijít sám

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Xcriss » 01.08.2011, 12:29

:D :D :D Tyvole tenhle topic je lepsi nez sbirka vtipu :D
Fizz to tim svym pojednanim naprosto zabil a dekuji mu timto za prodlouzeni zivota zajikavym smichem :) Napsals to moc pekne


A Stigi tobe preju aby sis nabil hubu co nejmin, idealne vubec :) Je o svinstvo a je smutne, ze je doba tak zla, ze se lidi k tomuhle uchyluji... Tohle "vytvareni penez"/ozebracovani dementnich lidi me vzdycky privadi k absolutni beznadeji... A mimochodem taky me samozrejme do podobnych sracek verbovali, takze nemluvim jen tak bez jakekoli zkusenosti :)

Shvalne, koho z vas uz oslovil nekdo s velevyhodnym nakupovanim pres internet pod zastitou Amways? :lol:
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od blázen » 01.08.2011, 12:35

Mě verbovali do PSM kdysi
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Woyta » 01.08.2011, 13:01

No s prodejnima praktikama amway zkusenost nemam. S produkty jo. Vyhral jsem na srazu sampona lestenku. A spatne to neni.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Tosho » 01.08.2011, 13:35

Cital som jednu dobru knihu od pana Iva Tomana. Z dlhu ktory spravil ako stolar (5 000 000kč) zacal pracovat vo firme typu MLM (Multi level marketing) a ten clovek sa cez podobne firmy vypracoval tak vysoko ze uz dnes nemusi pracovat (ma okolo 50 rokov).

Samozrejme ze je to oblbovanie ludi zalozene na principe nejakeho vyssieho levelu komunikacie kedy predavajuci cez nejake naucene frazy vlastne v cloveku vyvola kratkodoby pocit ze nieco potrebuje a prave teraz je ta sanca si to zadovazit. Typicke jednadnie "podomovych predajcov" alebo typ "door-to-door"
V tom su samozrejme spojene vseliake finty tipu citanie cloveka ale to zas musis s nim byt osobne ako pisal design a mnohe ineho.

Je to praca iba mozno pre 5% ludi. Preto su mozno aj take nazory ze je to somariny, ojeby, pyramida atd. Vacsina tych ludi co to tvrdi uz z tym ma nejake vlastne skusenosti alebo od blizkeho znameho, zial vacsinou zle skusenosti. Ked clovek pocuje na svoju "ponuku" 20 krat nie a potom raz ano a potom zas 10 krat nie tak je z toho otraveny a nechce sa mu samozrejme lebo v tom nevidi buducnost. To je praca pre ludi ktory sa nedaju len tak odbit nejakym neuspesnym dnom, tyzdnom.

Tiez mam s tym asi jeden rok aktivnej prace (kazdy den 8 hodin) skusenosti. Urcite toto nie je typ prace na dlhsie ale ako nejaky zaklad do dalsieho profesneho zivota ktory sa bude krutit okolo obchodu je to podla mna dobra skola. Aj keby som to uz v ziiivote nesiel robit :D, pametam na dni ked som prenadaval pol dna ze tu zo seba robim somara a sa ztrapnujem a aj tak to nikto nechce ten moj produkt atd.

Boli ale dni ked som zarobil za den viac ako vacsina za mesiac. Ale boli aj dni ked som zarobil menej ako vacsina za hodinu.
A o tom to cele je.

Ty nepredavas ten produkt, ty predavas seba. Mam to vyskusane a je to tak.
Ale ked zacina prezentacia typu: Keby ste mali vela penazi ci by si nieco zmenil tak ma chyta zachvat smiechu lebo je to obohrata platna jak ked u mna v autodieloch plati nejaky idiot vec za 5€ dvestoeurovkou zo slovami ze to je dobre. Viem ze ma chce nasledne ojebat o prachy lebo to pouziva skoro kazdy menič :D

Takze ten Talk fusion mozno je originalny (nejak som to neskumal), ale vsetky tie prezentacie a do neba vychvalovane youtube videa su na neoriginalnom sposobe podania zakaznikovi a tym padom to uz kazdy pozna a povie ti to co tu citas od vacsiny.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 01.08.2011, 14:34

Ano Tosho, máš naprostou pravdu...já jsem na sto procent veděl, do čeho jdu, věděl jsem i to, že je to "lákání" lidí aby si to koupili, jestli si myslíte, že jsem se nechal oblbnout tak vás zklamu, ale nenechal. Už jsem něco kolem mlm zažil...
Jen se mi líbila tato možnost, být na začatku něčeho, co má, klidně i malou, budoucnost...(vím, podle vás nemá, ale váš názor je mi v celku volnej :) ) To, že se to někomu nelíbí, neznamená, že se to nelíbí všem, divili by jste se, ale týden co týden je to lepší a lepší, takže lidé chodí a ještě chodit budou.

Tosho, určitě, ty prezentace nejsou moc dobré, ale zatím to funguje, tak není důvod to měnit. Ty prezentačky byly převzaty z americké verze a jen se přeložily do několika jazyků, proto to vypadá tak, jak to vypadá.

A co dnes není pyramida? Veškeré větší firmy, nebo cokoliv, jsou ty vaše slavné "pyramidy"... firmá má šéfa - ten je na vrcholu, má nějaké podřízené - ti jsou pod ním, pak třeba zaměstanci - ti jsou úplně dole a vydělávají šéfovi, který je nahoře, peníze. Tak to vždycky bylo a vždycky bude.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 01.08.2011, 20:55

:lol: hošku ty mě bavíš....

na jednu stranu tvrdíš jak je to super (prodáváš produkt tedy snazis se prodat produkt) a na druhou stranu nas chlácholiš že nejsi blbec a ze jsi tomu nenaletěl... :lol: tak fakt nevím...

navic evidentně nevíš o čem mluvíš pokud maš nejake ekonomické vzdělání tak asi nesrovnával firmu a nejaky pyramidový letadlo (uplny StarGate a řídí to Thielk) možná by jsi byl dobrý bavič ale jako prodavač resp product seller asi ne... nemluvim o tom ze i když teda neco prodavas tak nekde verejne souhlasit stim že je to na hovno asi nebude to prave ořechové.

posledni bombonek si nechavam záměrně na konec, pokud by jsi byl nadšený a myslel si že to funguje a lidem pomužes rekl bych si oki treba to nechapu nebo mam proste jinej pohled na věc atd ale vzhledem k tomu že víš že je to ojeb a stejne nevahas to prezentovat a prodávat, asi netřeba rozvádět jak to asi působí na SLUŠNÉ lidi kolem tebe... :?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 01.08.2011, 21:57

Proboha živýho, co to tady meleš?
Prostě pochop, že tohle není žádný oblbování lidí, dokonce si představ, že spousta lidí se tímto živý, denně doma pracuje 8 hodin, pořádá konference a vše podobné, jen z domu, je to normální byznys, nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení... někdo hold chce dobrej produkt, tak si za něj zaplatí, to je jednoduchý... nebo kolik firem už o tohle projevilo zájem, ty o tom nemáš ani nejmenšího tucha, jediný co dokážeš, tak nadávat a vysmívat se...

S Toshem jsem souhlasil s tím, že je to dobrá škola, že ta práce není pro všechny a další věci co tam píše... člověk s průměrným IQ to dokáže pochopit... když to asi nabízím, tak už jen z blbé LOGIKY vyplyne, že si nemyslím, že ojebávám lidi.... proboha zamysli se nejdřív, pak počítej do deseti a ještě jednou se zamysli, než něco napíšeš...

A k pyramidám, to je jediný na co se každej zmůže... to je letadlo, to je pyramida... přitom sám neví co to znamená.. docela ubohost...

Ať si myslí každej co chce, mě je to upřímně u prdele.

A k prezentaci, pokud máš pocit, že na to nadávam z důvodu české prezentace, tak jsem jen vyřknul svůj nazor na to, jak se mi ne/líbí.

Tečka, a pokud nemáš alespon trošku něco kloudnýho k tématu, tak už prosím nepiš, pokud se chci bavit nad lidskou hloupostí a demencí, zajdu si na novinky.cz a pročtu si diskuze k aktuálním článkům.

Opravdu sem nechodím proto, abych se hádal, ale proto, abych se dočetl něco krásného o dvoukilu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Kentoya » 02.08.2011, 10:56

Stigi píše:Proboha živýho, co to tady meleš?
Prostě pochop, že tohle není žádný oblbování lidí, dokonce si představ, že spousta lidí se tímto živý, denně doma pracuje 8 hodin, pořádá konference a vše podobné, jen z domu, je to normální byznys, nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení... někdo hold chce dobrej produkt, tak si za něj zaplatí, to je jednoduchý... nebo kolik firem už o tohle projevilo zájem, ty o tom nemáš ani nejmenšího tucha, jediný co dokážeš, tak nadávat a vysmívat se...

S Toshem jsem souhlasil s tím, že je to dobrá škola, že ta práce není pro všechny a další věci co tam píše... člověk s průměrným IQ to dokáže pochopit... když to asi nabízím, tak už jen z blbé LOGIKY vyplyne, že si nemyslím, že ojebávám lidi.... proboha zamysli se nejdřív, pak počítej do deseti a ještě jednou se zamysli, než něco napíšeš...

A k pyramidám, to je jediný na co se každej zmůže... to je letadlo, to je pyramida... přitom sám neví co to znamená.. docela ubohost...

Ať si myslí každej co chce, mě je to upřímně u prdele.

A k prezentaci, pokud máš pocit, že na to nadávam z důvodu české prezentace, tak jsem jen vyřknul svůj nazor na to, jak se mi ne/líbí.

Tečka, a pokud nemáš alespon trošku něco kloudnýho k tématu, tak už prosím nepiš, pokud se chci bavit nad lidskou hloupostí a demencí, zajdu si na novinky.cz a pročtu si diskuze k aktuálním článkům.

Opravdu sem nechodím proto, abych se hádal, ale proto, abych se dočetl něco krásného o dvoukilu...

jak každej zmůže, já ti jasně napsal proč je to pyramida, jen to maskují

jinak mě je opravdu jedno, že to děláš, a dokonce ti přeju aby jsi zbohatnul, a oblbování lidí to ze stránky té firmy je, protože vzbudí dojem že se jedná o něco potřebného co každý musí mít, a pokud je někdo slabší povahy tak už platí, za něco co vlastně nechtěl, nebo může mít zdarma, netvrdím tím však že se nenajde několik lidí, kterým ten produkt bude vyhovovat, líbit se a budou ho používat, ale přesto všechno jsou to u mě hajzlové na prvním místě ohledně provizí

sám jsi tu kdesi napsal, že vše funguje jako pyramida, řekněme, že máš částečnou pravdu, dejme tomu, že jsem majitel firmy, mám dva stavbyvedoucí, 4mistry, 8partáků a každej parták se stará o 10 lidí

pokud vše funguje jak má tak každej z lidí udělá práci za 20, dostane 10, parták dostane z tézbývající 10 od každého po jednom, a má taky 10, mistr už bude mít 20, stavbyvedoucí třeba 40 a na mě zbyde 600, nepočítám jen to rychle sázím od boku

tvoje firma, jedna parta si vezme dovolenou, nikdo ani kačku, předák taky nic, mistr taky nic bo pravo levo, stavbyvedoucí 20, toho chudáka jebne a jen já na vršku jsem vysmátej, kdežto v normální firmě já nebudu mít 600 a ty lidi zaplatím shora dolů

tak sem ksakru neser že pyramidy jsou všude, ta tvoje je v systému odměnování kripl první kategorie a vychcaná jak díra do sněhu, kterou by projel tank

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fire » 02.08.2011, 12:11

Díky této diskuzy jsem si vzpoměl, jak jsem byl taky jednou pozván na nějakou přednášku , jednalo se o klasické letadlo asi něco tohoto typu co tu Stigi nabízel. Cpali tam do nás horem dolem jak se na tom super zbohatne jaký máme šílený štěstí, že zrovna my můžeme bejt součástí tohoto projeku ... blablabla ..hošan co nám tam psychologicky tlačil tydle sračky do hlavy, machroval jak už on sám po pár měsících vydělává 50000,- tejdně a po skončení semináře odjížděl ve starým žigulíku...
Nebo jsem měl kámoše kterej se pustil do bussinesu jak se zvou vesměs starý lidi na vílety a vnucujou se jim tam '' super kvalitní'' výrobky za šílený pálky ...takže taky hrozná sprosťárna ..Za sebe jen můžu říct že každej takovej člověk co se snaží tímhle způsobem vytáhnout z lidí prachy je pro mě opovrženíhodnej a u mě skončil.

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 02.08.2011, 12:34

smazal sem to ale dam to sem znovu i když je to asi fakt marný:
----------------------------------------------------------------------------
:lol: ted jsi mi to teda nandal....
Stigi píše:...., že spousta lidí se tímto živý, denně doma pracuje 8 hodin, pořádá konference a vše podobné, jen z domu, je to normální byznys, nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení...
začnu taky pořádat konference... hele a nebo sem ted videl cigány nekolik dni čistili měděnej kabel a makali vic jak 8hodin denne... živit se muzes cimkoliv a nema to co delat stím kolik hodin denně makáš a nebo co děláš...

stejne tak argumentovat množstvim prodanych kusů....

stejne tak se spousta lidí klidně ojebáváním živí atd...

možná by jsi mel odepisovat s chladnou hlavou nez napises takový blábol...

jen pro upřesnění, tvoje pohnutky sou mi šumák klidne delej treba baletku je mi to jedno, zkrz IQ sme asi nejblbější forum protože nikdo nepochopil jak je to užasný, pokud si myslíš že nevime co co je to letadlo nebo pyramida klidne nam to vysvětli rádi se poučíme, co se demence týče pokud se to pozná tak, že se do ksichtu vysměju každýmu kdo mi bude nabízet talk fusion, ZFP, vysavač na solární pohon, podlahové topení pod parkety a podobně, tak su dement nejtěžšího kalibru.

tim koncim bohuzel se nad tvyma prispevkama smát nemůžu, jsem totiž citlivá nežná duše a jsem z toho trudomyslný.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fire » 02.08.2011, 12:53

Fizzbiker píše:co se demence týče pokud se to pozná tak, že se do ksichtu vysměju každýmu kdo mi bude nabízet talk fusion, ZFP, vysavač na solární pohon, podlahové topení pod parkety a podobně, tak su dement nejtěžšího kalibru.
Podlahové topení pod parkety se dává... něco o tom trochu vím :twisted:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 hostů