Veřejná výzva pro nismo.gtst

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 08.08.2011, 12:54

yHCov píše:
nismo.gtst píše:
yHCov píše:když tu všichni píšou jak byli spokojeni, já zase napíšu jak jsem spokojen nebyl..koupil jsem si taky od nisma nějaké věci, převodovka mi přišla se slušným zpožděním nekompletní a na rozbité paletě, spíše vedle palety naprosto nedakvátně připravená na převoz, bylo mi doporučeno jí nepřevzít což bylo logické, ale čekal jsem na ní dlouho tak jsem jí převzal..chybějící věci nismo dodal, chtěl jsem po něm namísto sériové šaltpáky shortshift, za který jsem si chtěl připlatit litr..přišla mi sériová šaltpáka s prasklou manžetou..Byl jsem ujišťován že je to určitě ss, ale nebyl..když jsem to nismovi doložil,řekl mi že jsem od něj vzal už dost věcí, abych se na tohle mohl vysrat..cena za díly nebyla nikdy tak skvostná jak se řiká, převodovku jsem mohl mít za stejnou cenu ale v naprosto nesrovnatelném stavu od BH1 hned druhý den..
To jsou zase mé zkušenosti, aby to tu bylo trošku objektivnější..
jen dodam za kolik jsi mnel motor? ze asi o 15tis kc nizsi nez u prodejni ceny v UK, ale to je uplne jiny pripad bych rekl, a to ze byl gear mimo paletu bylo jen tim ze kuryrni sluzba stala za hovno a v mezisklade v stansted jimneli zasantrocenou, po 6dnech mne informovali ze nalezena a odeslana, mimochodem gear nebyl nikdy primo v mych rukou rozbalenej, ja ho jen prelozil z kuryra na kuryra...ale tohle je uplne neco jineho nez s cim tady vyrukoval shade a s cim jsi prisel ty, ale to je jedno...ale myslim ze zrovna ty sem mas na co ozyvat, perfektni prace chlape!!! rozhodne je konec z prodejem s cenama kde jsou, postihne to vsechny, a to jen diky nekterym co za rb25det zaplati o 15tacu mene a stejne maji z necim problemi, jako treba z prevozem gearu, coz nebyla MOJE PRACE!!!!
ty bud rad ze ses zbavil motoru co ti lezel a lezel a mel zrezlou klikovku jak dlouho lezel
a co do toho tlacis motor? ja tu pisu o skrini, prodavaj se v uk motory s orezlou klikou o 15 tis levneji?
to ze gear nebyl ve tvych rukou je uplne jedno, nemas adekvatne spolehlive spolecniky a o to je to horsi ze sam ani nevis co prodavas a jak si vubec muzes dovolit napsat ze to nebyla tvoje prace? Ja to koupil od tebe, me je jedno kam pro to jezdis, ja dam prachy tobe, jeste predem a ty mi posles shit a je to tvoje blbost zes to nevidel..
tve superuzasne ceny nebudou ne kvuli lidem co maj problem, ale kvuli tobe, protoze tem lidem delas problem..o shortshjiftu se tu uz nevyjadris, protoze nechces aby to lidi videli, ale vytahnes motor aby si byl zase za nejvetsiho dobrodeje
Me to teda vubec nevadi ,protoze jsem s tebou nebyl spokojen.
Tohle neni neco jinyho ,to je to samy a to ze jsi nespolehlivy.. kdyz mi napises ze mi poslel skrin a ze bude vse ok, je to lez, to samy napises shademu s terminem a hlavne i s cenou a ze by jen tento sandwich plate byl jedinym dilem co dokaze samek sehnat levneji je pekna blbost a to sem nikde nevidel ceny vyssi nez u samka

a co sis myslel ?? ze koupis za par desitek tisic motor a ze jeste bude po vybrusu a s vylestenou klikou a ojnicema :roll: :roll:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Tosho
user
Příspěvky: 1142
Registrován: 15.06.2007, 19:30
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Tosho » 09.08.2011, 11:03

Jak moze dakto zobrat od druheho motor a polku mu nezaplati ?!

Kurvy skurvene. :evil: Este nech sa na nas vyjebe Kentoya a neviem na com budete jazdit fesaci.
RS13, motor komplet GO by Kentoya, FMIC Avia, walbro 255, otvorene sanie, nerez zvody, 3" nerez vyfuk od turba, alternativne FPR, tlak 0,6b, predne brzdy S14, 16" white Borbet, vrtane kotuce, chladič 180SX, rozpery, podvozok KYB + Tein, polyuretany na celom aute, napravy komaxit, budik na tlak turba, Nardi náboj na OMP 350mm

Open diff drifting 8-)

Shade
user
Příspěvky: 43
Registrován: 07.05.2006, 20:17
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Shade » 09.08.2011, 18:50

yHCov píše:
nismo.gtst píše:
yHCov píše:když tu všichni píšou jak byli spokojeni, já zase napíšu jak jsem spokojen nebyl..koupil jsem si taky od nisma nějaké věci, převodovka mi přišla se slušným zpožděním nekompletní a na rozbité paletě, spíše vedle palety naprosto nedakvátně připravená na převoz, bylo mi doporučeno jí nepřevzít což bylo logické, ale čekal jsem na ní dlouho tak jsem jí převzal..chybějící věci nismo dodal, chtěl jsem po něm namísto sériové šaltpáky shortshift, za který jsem si chtěl připlatit litr..přišla mi sériová šaltpáka s prasklou manžetou..Byl jsem ujišťován že je to určitě ss, ale nebyl..když jsem to nismovi doložil,řekl mi že jsem od něj vzal už dost věcí, abych se na tohle mohl vysrat..cena za díly nebyla nikdy tak skvostná jak se řiká, převodovku jsem mohl mít za stejnou cenu ale v naprosto nesrovnatelném stavu od BH1 hned druhý den..
To jsou zase mé zkušenosti, aby to tu bylo trošku objektivnější..
jen dodam za kolik jsi mnel motor? ze asi o 15tis kc nizsi nez u prodejni ceny v UK, ale to je uplne jiny pripad bych rekl, a to ze byl gear mimo paletu bylo jen tim ze kuryrni sluzba stala za hovno a v mezisklade v stansted jimneli zasantrocenou, po 6dnech mne informovali ze nalezena a odeslana, mimochodem gear nebyl nikdy primo v mych rukou rozbalenej, ja ho jen prelozil z kuryra na kuryra...ale tohle je uplne neco jineho nez s cim tady vyrukoval shade a s cim jsi prisel ty, ale to je jedno...ale myslim ze zrovna ty sem mas na co ozyvat, perfektni prace chlape!!! rozhodne je konec z prodejem s cenama kde jsou, postihne to vsechny, a to jen diky nekterym co za rb25det zaplati o 15tacu mene a stejne maji z necim problemi, jako treba z prevozem gearu, coz nebyla MOJE PRACE!!!!
ty bud rad ze ses zbavil motoru co ti lezel a lezel a mel zrezlou klikovku jak dlouho lezel
a co do toho tlacis motor? ja tu pisu o skrini, prodavaj se v uk motory s orezlou klikou o 15 tis levneji?
to ze gear nebyl ve tvych rukou je uplne jedno, nemas adekvatne spolehlive spolecniky a o to je to horsi ze sam ani nevis co prodavas a jak si vubec muzes dovolit napsat ze to nebyla tvoje prace? Ja to koupil od tebe, me je jedno kam pro to jezdis, ja dam prachy tobe, jeste predem a ty mi posles shit a je to tvoje blbost zes to nevidel..
tve superuzasne ceny nebudou ne kvuli lidem co maj problem, ale kvuli tobe, protoze tem lidem delas problem..o shortshjiftu se tu uz nevyjadris, protoze nechces aby to lidi videli, ale vytahnes motor aby si byl zase za nejvetsiho dobrodeje
Me to teda vubec nevadi ,protoze jsem s tebou nebyl spokojen.
Tohle neni neco jinyho ,to je to samy a to ze jsi nespolehlivy.. kdyz mi napises ze mi poslel skrin a ze bude vse ok, je to lez, to samy napises shademu s terminem a hlavne i s cenou a ze by jen tento sandwich plate byl jedinym dilem co dokaze samek sehnat levneji je pekna blbost a to sem nikde nevidel ceny vyssi nez u samka

Hezky :cheers:
řídit moc neumím, ale když zaprší přidám

Shade
user
Příspěvky: 43
Registrován: 07.05.2006, 20:17
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Shade » 09.08.2011, 19:07

nismo.gtst píše:
Shade píše:pořád mi nepřišly ani peníze ani sendvič!
sendvic mam doma, uz pres tejden, hele ja to predal na ucetni, ja to neuvolnim, takze bud cekaj do fakturacni nebo nevim, no pokusim se ti poslat penize pres tejden se sveho a pak se vyrovnam ja s nima...nebo mam ten sendvic doma, priposlu ti kompenzaci...v utery ho budes mnet doma
N.G.
jsi tu ten poslední co se má co rozčilovat na ostatní

Dnes je úterý a stále nemám ani jedno
ani sendwich který jsi už prodal, ani peníze

nebo ten termín co jsi dal zase neovlivníš kvuli celnici?

přestan už lhát a zkus aspon jednou splnit nějaký slib
řídit moc neumím, ale když zaprší přidám

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Fizzbiker » 09.08.2011, 22:29

zajimave ja mam v tenhle čas veci na paletě cca za 30litru a nemam pocit že bych z toho musel delat kovbojku.

tak se chlape prober.

a pokud mas tak skvele a užasne kontakty a jeste lepsi ceny tak ani trochu nechápu proc vubec neco u nisma bereš.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Matysek
user
Příspěvky: 635
Registrován: 03.02.2005, 08:49
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Matysek » 10.08.2011, 07:55

Já si myslím, že už by to stačilo každej kdo chtěl se k tomu vyjádřil, takže bych to zamknul a nebo smazal. Řešit si to ty, kterých se to týká můžou pře SZ...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od blázen » 10.08.2011, 09:52

Nechte to odemčené do vyřízení, oba sou tak nějak poškozeni, at se ví, jak to se zbožím dopadlo, nismo pak dopíše
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 10.08.2011, 16:21

takze shade nismo dnes poslal penize ze soukromeho uctu predtim byli poslany z firemniho tam to zrusil a odeslal ze soukromeho pac ty asi neznas ze firemni faktury a platby maj splatnost 30az 90 dni takze asi za tyden to na ucte nemas :roll: :roll: :roll:

jinak jeste abys vedel tak nismo jezdi firemne mimo cr takze vecinu casu travi v zahranici a na internet se nedostane jen pro tvoje info aby si tu zas nepsal naky hovadiny
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 10.08.2011, 16:33

jinak jeste shade to co si tu udelal tu verejnou vyzvu kvuli 2400kc promin ale ses ubohej priste si to res pres sz :roll:

kdyby tu kazdej udelal verejnou vyzvu kvuli tomu kdo komu co dluzi tak tu nebude nic jineho nez vyzvi
me tady taky lidi dluzili 15 tisic a vite o tom nekdo ne i kdyz se to tahlo skorem rok nez jsem ty penize dostal tak jsem to jsem stejnak nepsal
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od nizzmo » 10.08.2011, 16:40

mara_m píše:takze shade nismo dnes poslal penize ze soukromeho uctu predtim byli poslany z firemniho tam to zrusil a odeslal ze soukromeho pac ty asi neznas ze firemni faktury a platby maj splatnost 30az 90 dni takze asi za tyden to na ucte nemas :roll: :roll: :roll:
Ty vole, tak toto je for roka. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Keby som ja mohol takuto chujovinu napisat mojim dodavatelom, tak by si mi mohol dnes nadavat Onasis. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Len dodam, ze nedrzim stranu ani jednemu, ale na toto sa nedalo inak reagovat.
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Xcriss » 10.08.2011, 17:18

Pokud vim, opravdu jsou faktury s takovou splatnosti :wink:
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od mara_m » 10.08.2011, 17:29

nizzmo píše:
mara_m píše:takze shade nismo dnes poslal penize ze soukromeho uctu predtim byli poslany z firemniho tam to zrusil a odeslal ze soukromeho pac ty asi neznas ze firemni faktury a platby maj splatnost 30az 90 dni takze asi za tyden to na ucte nemas :roll: :roll: :roll:
Ty vole, tak toto je for roka. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Keby som ja mohol takuto chujovinu napisat mojim dodavatelom, tak by si mi mohol dnes nadavat Onasis. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Len dodam, ze nedrzim stranu ani jednemu, ale na toto sa nedalo inak reagovat.

hale nizzmo nevim co je na tom za for roku kdyz platim jako firma fakturu tam mam splatnost 30az 90 dni chodej mi faktury placeny 3 mesice zpet a pokud se chces tomhle hadat tak klidne muzem ty fore roku
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Woyta » 10.08.2011, 17:34

V horsim pripade jeste domlouvaj splatkovej kalendar. O tom, ze casto nezaplatej a musis vymahat nemluve.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Venda
user
Příspěvky: 30
Registrován: 09.01.2010, 09:02

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Venda » 10.08.2011, 17:36

Celý tohle vlákno je fór roku :lol:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Veřejná výzva pro nismo.gtst

Příspěvek od Kentoya » 10.08.2011, 17:42

já už mám vystavený faktury na čtvrt mega 3apůl roku a neuvidím ani korunu, i takové jsou soudy a splátkové kalendáře
ale 30 až 90 dnů je zcela běžný jev, a platit po půl roce taky, a nezaplatit vůbec taky

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 109 hostů