200sx do servisu???nikdy!!!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 11.01.2007, 07:40

Kámošovi se zdálo že ma na honde fouklé těsnění a tak ho chtěl vymněnit a oni na něj v hondě že musí dát nové ventyli hydra atd atd a vyšroubovalo se to na 20000táců tak je posral do řiti tak si to nechal udělat v obyč servisu a udělali to za 3taci a v cěněn bylo i origo těsnění (800Kč) a ofrézování hlavi. Rozvody mněnil týden před tím tak mu je nechali.
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
kenivruh
user
Příspěvky: 4638
Registrován: 27.10.2005, 15:37
Bydliště: Svidnik tc. Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenivruh » 11.01.2007, 09:25

Elviiis píše:Kámošovi se zdálo že ma na honde fouklé těsnění a tak ho chtěl vymněnit a oni na něj v hondě že musí dát nové ventyli hydra atd atd a vyšroubovalo se to na 20000táců tak je posral do řiti tak si to nechal udělat v obyč servisu a udělali to za 3taci a v cěněn bylo i origo těsnění (800Kč) a ofrézování hlavi. Rozvody mněnil týden před tím tak mu je nechali.
Znackovy servis urcite neni co riesit, ze nema vyznam. Mozno ste uz nieco take poculi tiez, ale ze vraj zvyknu robit v niektorych servisoch take mensie "zasahy" do auta, ze to "nieco" sa po urcitom case pokazi a musis ist zase do servisu. Take nieco nemoze byt u neznackovych servisov, lebo tak nevedia, kde to pojdes opravit.
200SX 1990, GT2871R trim 52, Sard 660ccm, AEM, Walbro, avia IC, Griffin chladic, Apexi Power Intake, vyfuk Japspeed a Magnaflow koncak
200SX 1989, SR20DET seria, Greddy IC, nake sanie a naky vyfuck, Apexi PowerFC, nak 250 koni
primca p11 gt zatial stok, ktovie ako dlho este vydrzi kvoli hrdzy
1/4 mile 13.336s a 172.89 km/h na 1.2-1.1b
Pozicovna vozika, 2 napravovy, celkova hmotnost do 2.2t, 15 eur/den

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 11.01.2007, 15:30

Já mám osobně s origo servisama jenom dobrý zkušenosti (až na jednu vyjímku). Já teda Nissana do origo servisu nedávám a v autorizovanym servise Škoda tam znám půlku personálu, takže to asi taky neni moc objektivní že mi berou auto přednostně atd. Ale otec dává Nissana do autorizovanýho servisu v Průhonicích a jsou tam poměrně dost ochotný a práci mají rychle a kvalitně udělanou. Nejhorší zkušenosti mám s autorizovanym servisem u Mercedesu, sou drahý jako prase a uměj uplný hovno. :roll:
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Eradicator
user
Příspěvky: 101
Registrován: 25.07.2006, 13:45

Příspěvek od Eradicator » 12.01.2007, 10:24

V servisech Nissan jsou snad všude hovada, už nevím kam dát auto abych byl spokojenej. A je pravda, že když se tam ukážu s dvoukilem, tak většinou říkají že to je auto na hovno. Abych to prej raději vyhodil. (Přitom to snad viděli poprvé v životě) Když jsem to vzal přes kámoše ke známýmu, tak to bylo o něčem jiném. Řekl "to je S14?! Super kára ukaž já se ti na to kouknu" byl nadšenej, že se mu dostalo takový auto pod ruce. Jsem zvědavej, jestli bude taky tak šikovnej jako je ochotnej.

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 12.01.2007, 11:29

Awatar > Zrovna v Průhonicích jsem byl nechat prohlédnout první SX co jsem kupoval....Samozřejmě první co z toho hlavního mechanika vylezlo prej ať to nekupuju, že ty auta jsou šroty. Pak to prohlížel nějakej mladej a to byla fakt jen "prohlídka", za pět minut s tím byl hotový :?
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 12.01.2007, 11:56

Hodně lidí má blbý keci na 200sx ale já fakt nechápu proč pokud se o něj staráš tak je spolehlivý stejně jako kterýkoliv jiný starý auto. Kdyžmi někdo řekne že serou turba tak teču to turbo je garett a ty do svejch aut cpe kde kdo od saaba přes audi až do lotusu. Je to prostě věc která nevydrží milion kilometrů ale když je ready a ty mu dopřáváš olej a schlazení před zdechnutím tak vydrží hodně.

Navíc je to fakt srcovka to auto je něco jako první opravdová láska :lol:
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 185 hostů