Jakej jste kdo řidič

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 09.04.2007, 21:45

nomann píše:Á výlet do kačírku.. to je pohoda proto tam přece je
a v tý americe tě nechytli vždyť to je hroznej policejní stát :D
Za ty 4 měsíce co jsem tam byl mě policajti stavěli asi 8x, za 7 let u nás tak 5x :D Ale amíci jsou hodní, neplatil jsem nikdy ani dolar. Ale prasit jsem si tam fakt nedovolil, jedině někde v poušti, a občas to vzhledem k autům co jsem řídil chtělo fakt hodně přemáhání :twisted:

ad BOV: Jo je OK, i zvuk se mi líbí ;)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 21:52

tak myslíš že s BOV jsem chybu neudělal?
k tý americe když se kámoš po dvou letech od tamtud vrátil tak jsem ho vez z letiště domu a on mi pořád brzdil že prej jsem jel moc rychle a že on už nato neni zvyklej.Prej tam se jezdí pomalu, a to jsem to moc nepřeháněl prostě taková ta česká cestovní rychlost :D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 09.04.2007, 22:05

Neudělal, za ty prachy to jde. Sice ti tady většina členů bude tvrdit že cokoliv jiného než HKS SSQ nemá smysl, ale ten je cenově úplně jinde ;)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 22:29

taky si myslím věc musí plnit účel a pokud věci fungují tak jak mají je mi jedno kdo je vyrobil. Ale zase musí bejt hezký když to hodíš na boudu tak lidi říkaj ooch ramena od ikey ach výfuk od remusu jéé ten má ale kásnej spodek :-D :-D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
Kytt
user
Příspěvky: 1450
Registrován: 24.05.2006, 07:28
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kytt » 10.04.2007, 07:32

No já se snažím taky předpisově ,boural jsem jen jednou a to že mi zamokra ulítla prdel tak jsem vlítl do lesa(ještě že tam bylo vykáceno). A taky už jsem měl zabavený papíry na půl roku za alkáč od tý doby jezdim vždy bez alk. :D

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 10.04.2007, 19:16

Za 8 let co mám papíry jsem už pár bouraček taky měl :D ..
moje první byla celkem kuriozní .. zaparkoval jsem propůjčené pracovní auto v kopci a nedal ani ručku ani rychlost ..auto se asi zapřelo o nákej kamínek protože než jsem z něj vylez tak stálo , no a jak jsem vystoupil tak se rozjelo ujelo asi 15 metrů na narvalo to do dalšího zaparkovaného auta .. ( měsíc řidičák)
Druhá bouračka taky dobrá taky PICK UP z boudou ... přijel jsem na křižovatku na Florenc ale najel jsem si do špatného pruhu , podíval se do levého pak do pravého zrcátka ..dobrý.. tak jsem dal zpátečku pěkně jsem to rozjel a rána jako kráva narval jsem to opět do škody 120 :) , majitel nepříčetnej mektal něco o 5000tis škody ale to ta šunka ani nemohla stát , tak jsem ujel ale týpek si zapamatoval SPZ takže si mě přivolali a bylo to za 600,- ( zlatej policajt 300 do kapsy 300 bloček ) ..to jsem měl řidičák asi rok
Pak už dlouuho nic a před dvěma lety jsem v krkonoších podcenil sníh a vlítnul do závěje :)

..dřív jsem si o sobě myslel že jsem dobrej řidič jelikož jsem s autama co jsem měl jezdil na krev ..ale jezdit s dvoukilem na hranici ..do toho mám ještě daleko :)

nevíc mě na silnici vaděj auta co brzděj a neuměj uhnout ...

celej tejden jezdím v práci Feldou Pick-up a těším se jak o víkendu protáhnu dvoukilo ..takže přez sobotu a neděli nejezdím rozhodně předpisově 8)

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw » 10.04.2007, 19:58

dobry tema :-D jezdim cca od patnacti,to sem dycky kazdej patek kradl doma auto kdyz nasi jeli na country do hospody :-D bouracka zatim zadna,ale jednou sem zavodil kolem druhy rano z kamosem trasu kladno zakolany,toledo vs felicia pick-up a moje spolujezdkyne se v cilove stanici moc hezky poblila z okynka a od ty doby se mnou nejezdi :-D :-D :-D ale holka dobra.mam ji rad za to ze mi za jizdy nevohodila vnitrek a poslusne cekala az se vyradim a zastavim :-D :-D
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů