doporučení při prodeji na tomto foru

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 17.04.2007, 12:51

Mirek píše:
Petta píše:Ale no tak ... kdyz se chce, na sraz se prijede i na kole ... :lol: :lol: :lol:
Ale co delat na srazu 200sx bez 200sx :-D
Njn, to je asi opodstatnene, ale myslim, ze se to da i bez SXa ... aspon obcas ... jinaxe nas tam asi moc nesejde :-)))
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire » 17.04.2007, 15:35

Petta píše:
Mirek píše:
Petta píše:Ale no tak ... kdyz se chce, na sraz se prijede i na kole ... :lol: :lol: :lol:
Ale co delat na srazu 200sx bez 200sx :-D
Njn, to je asi opodstatnene, ale myslim, ze se to da i bez SXa ... aspon obcas ... jinaxe nas tam asi moc nesejde :-)))
střeba na motokáry nemusíš přijet dvoukilem ... ;-)

Katany
user
Příspěvky: 911
Registrován: 05.10.2004, 17:35
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katany » 17.04.2007, 20:15

stiloman píše:vždy se najde řešení.....pokud se komunikuje :-D
ono by se komunikovalo, ale kdyz tady akorat ctu, ze jsem kokot a ze je auto nahovno, tak nemam zapotrebi na to reagovat ...
Prodal jsem ti auto za 38tis. a k tomu jsem ti dal zadarmo klimu, takze dejme tomu za 35t. kdybych klimu prodal zvlast, vsechno co jsem o tom aute vedel jsem ti rek, sam jsem v nem najel jen asi 600km a jak sam vis tak cukalo a poradne se s tim jet nedalo, navic si ses byl na auto nejdriv podivat, projet se v nem a az po nejakym case sis pro nej prijel, jeste si rikal ze je super jak neni ani vylitany...
sam ses primo me s konkretnim problemem neozval ani jednou, jen vzdycky si nekde bokem prones, ze je neco spatne a to ne zrovna slusne...
a v neposledni rade si mluvil o veliky prestavbe a celkovy generalce auta ... takze uz to vubec nechapu... :cry: jediny co si myslim ze je zbytecny se navzajem pomlouvat ... :(

Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 17.04.2007, 20:24

Jj, nejlepsi je, kdyz se to na foru vubec takhle neresi ... akorat sou potom rozbroje ... Este, ze existujou lidi, se kteryma se domluvit da ... :wink: Pomluvy sou vazne na nic a akorat se tim nabouravaj vztahy a bohuzel nejvic lidma, kteri o tom vubec nic nevedi ... pfuuuu ... :roll:

Katany: Kasli na nejaky reakce ... kazdej si na vec stejne udela svuj nazor a rozumny lidi se do toho nepletou, kdyz neznaji souvislosti ... takze bud v klidku! :wink:
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

stiloman
user
Příspěvky: 196
Registrován: 05.12.2006, 23:42
Bydliště: Ropice(Frýdek-Místek)

Příspěvek od stiloman » 17.04.2007, 20:24

Katany píše:
stiloman píše:vždy se najde řešení.....pokud se komunikuje :-D
ono by se komunikovalo, ale kdyz tady akorat ctu, ze jsem kokot a ze je auto nahovno, tak nemam zapotrebi na to reagovat ...
Prodal jsem ti auto za 38tis. a k tomu jsem ti dal zadarmo klimu, takze dejme tomu za 35t. kdybych klimu prodal zvlast, vsechno co jsem o tom aute vedel jsem ti rek, sam jsem v nem najel jen asi 600km a jak sam vis tak cukalo a poradne se s tim jet nedalo, navic si ses byl na auto nejdriv podivat, projet se v nem a az po nejakym case sis pro nej prijel, jeste si rikal ze je super jak neni ani vylitany...
sam ses primo me s konkretnim problemem neozval ani jednou, jen vzdycky si nekde bokem prones, ze je neco spatne a to ne zrovna slusne...
a v neposledni rade si mluvil o veliky prestavbe a celkovy generalce auta ... takze uz to vubec nechapu... :cry: jediny co si myslim ze je zbytecny se navzajem pomlouvat ... :(
máš pravdu,měl jsem ho rozebrat do šroubku......šlo by to rychle-polovina jich tam chyběla

jsem debil,že jsem tak nějak počítal a věřil,že takový fanda 200sx by auto neposkládal tak polovičatě.

pokud se tohle někoho dotýká,tak prosím admina,ať mé příspěvky smaže

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 249 hostů