BMW - jak se jezdi po Cechach

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
tomita
user
Příspěvky: 687
Registrován: 03.05.2006, 14:58
Bydliště: Praha/Mnichov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomita » 14.06.2007, 18:33

JJ na ty Benesovsky je to celkem bezna vec ze ti uhybaji az za bilou caru a uvolneji ti prakticky celej pruh. Ale ty jeho kometare...to jsou perly "...and will never do it to a correct driver" :-D taky by se mohl naucit lip po anglicky :-)

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 14.06.2007, 18:41

na konci se sam prizna ze to byla nuda... 8)

Uživatelský avatar
MIRIS
user
Příspěvky: 1102
Registrován: 09.05.2007, 12:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIRIS » 14.06.2007, 19:16

nechcu nikoho pomlouvat ale ten borec byl pan piča sory za ten vyraz jinak to nende,nende vo neho ale o ty druhy lidi co muze zmrzacit a nebo zabyt :evil:

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 14.06.2007, 19:18

videl jsi tam byt jen jedinou krizovku?
sedel jsi uz nekdy v 330d E46?

:wink:

Uživatelský avatar
MIRIS
user
Příspěvky: 1102
Registrován: 09.05.2007, 12:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIRIS » 14.06.2007, 19:20

a videl si parkrat ten kopec :wink:

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 14.06.2007, 19:29

jste fakt blazni lidi jestli se vam to pripada ok

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 14.06.2007, 19:37

MIRIS píše:a videl si parkrat ten kopec :wink:
co myslis? :wink:

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 14.06.2007, 19:42

mikyc píše:jste fakt blazni lidi jestli se vam to pripada ok

nepripada mi to ok...ja takhle nejezdim...ale nepripadalo mi na tom nic nebezpecnyho...znam tu silnici...ridil jsem takovy auto asi 1500km v kuse (nic vic)...a dokazu jsi uplne v poho tuhle jizdu predstavit...v tom aute je to fakt svizna jizda.

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 14.06.2007, 19:48

Gerox píše:
mikyc píše:jste fakt blazni lidi jestli se vam to pripada ok

nepripada mi to ok...ja takhle nejezdim...ale nepripadalo mi na tom nic nebezpecnyho...znam tu silnici...ridil jsem takovy auto asi 1500km v kuse (nic vic)...a dokazu jsi uplne v poho tuhle jizdu predstavit...v tom aute je to fakt svizna jizda.
je jenom otazkou casu kdy se ten ridic zabije jestli takle jezdi porad.
a jinak krizovatky v tom videu jsou, vsechny projizdi na plno. jede tam v protismeru kolem stanku a samy odbocky atd.. ale to je jedno, nechci se tu dohadovat. stejne si kazdej bude jezdit podle svyho uvazeni

eso
user
Příspěvky: 79
Registrován: 21.06.2006, 10:12

Příspěvek od eso » 15.06.2007, 16:39

Martin_534 píše:já to říkám pořát, řidiči baworáků jsou prasata :D
to jsem jako nevidel jo? :twisted: :wink:
sannycars-dovoz automobilu z EU

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 16.06.2007, 08:37

Mno mne nepřipadlo že by tam byli krizovky. Ono byli tam asi dva kopce které s pohledu kamery vapadali že tam nevydí ale v reálu tam asi vyděl. Přišlo mně že si hodně rozmyslel než předjel. Znám lidi co by předjeli i v horších situacích a né v takovém autě.
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 17.06.2007, 10:37

Borec jel sice kladu, ale denne potkavam blazny co jedou 10x hur, nejhorsi jsou ridici mercedesu!

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 17.06.2007, 10:54

tohle jsem psal na nissan klubu v tom samém tématu

osobně je můj názor odlišný jako od ostatních, každý nemá schopnost odhadu, každý neumí řídit apod, po shlédnutí toho videa bylo vidět, že ten kluk tu cestu zná, bylo vidět že nějaký kilometry za sebou má a bylo vidět že má auto pod kontrolou, přestože porušoval pravidla nevšimnul jsem si chyby v řízení (možná že ve skutečnosti kdybych seděl vedle něho by tam nějaká byla), tudíž ten kluk dle mého názoru je méně nebezpečný jako 30 % ostatních řidičů na našich cestách, kteří ani neví že mají auto za sebou k čemu je blinkr apod, když se dobře vyspím taky si zazávodím jako ten klučina, tak mě za to neodsuzujte a nekamenujte, za nové tisíciletí už mám najeto 3/4 milionu kilometrů a žiju, je to totiž o tom jezdit na 100% potom to jde i rychleji ale na 99% je to nebezpečné i při rychlosti 40km/hod v obci a stačí když mám špatnou náladu, blbě se vyspím, moje mě nasere, nebo jedu po neznámé cestě a jezdím předpisově, omlouvám se všem kterým by případně můj styl jízdy vadil a chtěli ho komentovat

a další příspěvek

netrvdím že je to sranda, ale porovnejme brzdnou dráhu shade v dobrém technickém stavu při 90km/hod a toho báva při 130 km/hod , nemluvě o tom že hodně shade ani brzdy skoro nemá, (vzal jsem shade jako příklad, přestože mi to auto nevadí a jízdní vlastnosti má velmi dobré, tolik k brzdám, další činitel je soustředěnost na situaci na vozovce čili i v 90ti je možné dostat auto do klidu později jako při 200km/hod, (např krasty jel jako posranej, nevěnoval se řízení a auto má na kaši), další jsou vhodné gumy, špičkový podvozek, technický stav vozu atd, dá se toho vyjmenovat hodně, a závěr je takový, netvrdím že ten kluk je frajer nebo snad já, netvrdím že ježdění ve vysokých rychlostech není nebezpečné, jen tvrdím že jsou mezi náma hovada a dobytci kteří neumí řídit a přesto se prohání po našich silnicích smrtelnou rychlostí 90km/hod a to je v pořádku a nikoho to nevzrušuje ale jeden dva blbečci kteří tomu dávají, přestože to umí tak jsou trnem v oku - osobně jeho i své řízení neschvaluji a není to správné, jen tvrdím, že jezdím bezpečněji i přes tuto vysokou rychlost jak hodně řidičů (netroufnu si to odhadnout ale víc jak polovina nabeton) a dovolím si tvrdit že řidičem se stává až ten kdo dokáže uvážit rizika v dané situaci a rychlosti vzhledem k jeho autu a schopnostem a tuto vlastnost už přes 5 roků mám a nedělám kraviny když to vypadá nebezpečně a to že praskne něco na autě a auto vyletí z cesty je zase zcesté, trabík + 80km/hod + strom = smrt a např volvo + 120 km/hod + strom může klidně znamenat život bez jediné zlomeniny


to je můj názor

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 17.06.2007, 11:05

Kentoya píše:tohle jsem psal na nissan klubu v tom samém tématu

osobně je můj názor odlišný jako od ostatních, každý nemá schopnost odhadu, každý neumí řídit apod, po shlédnutí toho videa bylo vidět, že ten kluk tu cestu zná, bylo vidět že nějaký kilometry za sebou má a bylo vidět že má auto pod kontrolou, přestože porušoval pravidla nevšimnul jsem si chyby v řízení (možná že ve skutečnosti kdybych seděl vedle něho by tam nějaká byla), tudíž ten kluk dle mého názoru je méně nebezpečný jako 30 % ostatních řidičů na našich cestách, kteří ani neví že mají auto za sebou k čemu je blinkr apod, když se dobře vyspím taky si zazávodím jako ten klučina, tak mě za to neodsuzujte a nekamenujte, za nové tisíciletí už mám najeto 3/4 milionu kilometrů a žiju, je to totiž o tom jezdit na 100% potom to jde i rychleji ale na 99% je to nebezpečné i při rychlosti 40km/hod v obci a stačí když mám špatnou náladu, blbě se vyspím, moje mě nasere, nebo jedu po neznámé cestě a jezdím předpisově, omlouvám se všem kterým by případně můj styl jízdy vadil a chtěli ho komentovat

a další příspěvek

netrvdím že je to sranda, ale porovnejme brzdnou dráhu shade v dobrém technickém stavu při 90km/hod a toho báva při 130 km/hod , nemluvě o tom že hodně shade ani brzdy skoro nemá, (vzal jsem shade jako příklad, přestože mi to auto nevadí a jízdní vlastnosti má velmi dobré, tolik k brzdám, další činitel je soustředěnost na situaci na vozovce čili i v 90ti je možné dostat auto do klidu později jako při 200km/hod, (např krasty jel jako posranej, nevěnoval se řízení a auto má na kaši), další jsou vhodné gumy, špičkový podvozek, technický stav vozu atd, dá se toho vyjmenovat hodně, a závěr je takový, netvrdím že ten kluk je frajer nebo snad já, netvrdím že ježdění ve vysokých rychlostech není nebezpečné, jen tvrdím že jsou mezi náma hovada a dobytci kteří neumí řídit a přesto se prohání po našich silnicích smrtelnou rychlostí 90km/hod a to je v pořádku a nikoho to nevzrušuje ale jeden dva blbečci kteří tomu dávají, přestože to umí tak jsou trnem v oku - osobně jeho i své řízení neschvaluji a není to správné, jen tvrdím, že jezdím bezpečněji i přes tuto vysokou rychlost jak hodně řidičů (netroufnu si to odhadnout ale víc jak polovina nabeton) a dovolím si tvrdit že řidičem se stává až ten kdo dokáže uvážit rizika v dané situaci a rychlosti vzhledem k jeho autu a schopnostem a tuto vlastnost už přes 5 roků mám a nedělám kraviny když to vypadá nebezpečně a to že praskne něco na autě a auto vyletí z cesty je zase zcesté, trabík + 80km/hod + strom = smrt a např volvo + 120 km/hod + strom může klidně znamenat život bez jediné zlomeniny


to je můj názor
mas podobny argumenty jako jeden muj kterej jezdi uplne presne jako v tom videu, ma 325i ktera je zrala akorat na sestrotovani a obhajuje se tim, ze "i tak je porad lepsi nez nejaka zenska" :-D

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 17.06.2007, 13:48

Podle mě je to jen další "frajer" který už neví jak dále vyniknout a natočí si takový video. Musel ho točit s cílem ukázat všem jak je dobrej .... Proč nejde teda jezdit na okruh :wink: . Nikdo ze závodníků kteří jsou na tom s reakcemi, dovednostmi a předvídavostí a mnohdy i s autem daleko lépe takto v provozu nejezdí ...
Nejhorší je že si ten clovek plně neuvedomuje následky svého chování .... :( a nepřipadá mu to nebezpečné viz. ty jeho poznámky ...
Naposledy upravil(a) Conrad dne 17.06.2007, 13:57, celkem upraveno 3 x.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 163 hostů