Pneu - kvalita

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
vrtas
user
Příspěvky: 1044
Registrován: 03.01.2008, 14:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od vrtas » 31.10.2008, 21:31

Už ta značka mluví za vše :lol:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od Kentoya » 31.10.2008, 22:05

mrkevvzime píše:nejsou tam ty nejvetsi znacky, ale i tak je posledni... horsi uz jsou jen ojety pneu (to neni urazka viz tabulka) :wink:
http://auto.idnes.cz/co-obout-octavii-n ... 7_pneu_fdv

a ted se podívej na tu tabulku znovu
na suchu jsou celkem špičkové, pouze podle subjektivního hodnocení stojí za prd
na mokru stojí za prd, a jelikož nejezdím na mokru tak za 1) nemůžu posoudit jak se chovají, 2) vůbec mě to nezajímá, zajímá mě sucho, a že předohrabům to nějak subjektivně nevyhovuje na suchu, je mi taky šoufl

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od yHCov » 31.10.2008, 22:23

vtý tabulce nevidim,ať se snažim jak se snažim nankang NS-II o kterejch fire předpokládám uvažuje..
Tyhle gumy sem nazouval kamarádovi na nissana a co sem na tom jezdil,přišli mi fajn.Nejsem ale žádnej závodník a porovnat s jinejma gumama nemůžu,každopádně jsem na ně před koupí četl několik testů a oproti NS-I se dost zlepšili.Maj ochranu ráfku a měkčí směs,takže držej řekl bych že slušně i na vodě ale jdou rychleji do kopru.
Poměr cena/výkon je pdole mě dost dobrej.

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od mrkevvzime » 31.10.2008, 23:03

no me je to fuk, ja jen ze jsem to nekde videl tak jsem to sem dal :wink:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur

nechsi se hadat jen prodavam jak jsem koupil :D

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od Kentoya » 31.10.2008, 23:40

já se taky nehádám, jen píšu že je to posouzení neobjektivní, vždy záleží na pohledu lidí, to že 60ti lidem vyhovuje velký volant značky momo, neznamená že mě nebude vyhovovat malý jiné značky

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od pablo » 01.11.2008, 00:19

kazdemu vyhovuje neco jini ja napriklad bych si nikdy nedal na predek dunlop sp9000 vyskousel sem a moc se mi nelibili. moc nedrzeli a rychle mizli
jo a ti maxise si naschval koupim napredek 235-35-18 vyskousim a dam reference

Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od Fire » 01.11.2008, 10:20

Díky za reakce, šlo mi hlavně o osobní zkušenosti , např. ty Dunlop co tam ted mám bych nikomu nedoporučil jelikož na předku za sucha moc dobře nedržej a to nepatřej k těm ůplně nejlevnějším. Na mokru mě přilnavost pneu taky moc nezajímá,jelikož jsem se naučil mít k mokré vozovce respekt a na vodě jezdím jak ženská :)

VRTAS : Podívej se do zrcadla a dej si facku ... tvoje duchaplný přízpěvky fakt nikoho nezajímaj.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od Kentoya » 01.11.2008, 11:37

mě zase na dvoukile neseděly pirrely zero, moc tvrdé a auto se utrhávalo samo, hodně mi seděly toya, ale taky rychle mizely, a ještě jedny bridgestony, ted tam mám jakýsi shity tvrdý, nevím jestli kleber nebo co, a to samý jako pirrelky

Uživatelský avatar
J3tb0Y
user
Příspěvky: 455
Registrován: 19.12.2007, 19:52
Bydliště: TT, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od J3tb0Y » 01.11.2008, 12:20

ja zas jazdim na bridgestone re050A a parada na suchu drzia paradne taky standard ale jak naprsi tak ani nepoznatako keby stale idem po suchej vozovke ked chcem niekde prejst bokom mam velky problem ich utrhnut
Zelená S14a APEX-I BESTIA v hlavnych ulohach: Apexi power FC,turbo Apexi AX53B70, EBC Apexi AVCR tlak 1,1bar,sanie Apexi Power intake pre z32maf, vacky greddy in-256, ex-264, komplet nerez vyfuk Apex sensible twin exit, zvody Apex Type 2 stainless tubular manifold, FMIC no name, vstreky denso 550, shortshift, HKS SSQV, denso iridium, exedy paddle clutch kit , koni sport tlmice a H&R pruziny -30mm dole, apex 324mm brake kit + dosky ferodo 2500 vzadu brembo kotuce + dosky EBC redstuff.

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od jagy » 01.11.2008, 19:41

mrkevvzime píše:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur
To hodnotis pneu podle znacky? Kazda znacka ma lepsi i horsi pneumatiky a takhle to brat nemuzes..
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od yHCov » 01.11.2008, 20:30

mrkevvzime píše:no me je to fuk, ja jen ze jsem to nekde videl tak jsem to sem dal :wink:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur

nechsi se hadat jen prodavam jak jsem koupil :D
Nerad bych tu rozjizdel nejaky flame, ale tvoje prispevky v tomhle tematu jsou opravdu bezpredmetne..Nankang NS-I byla opravdu spatna guma a NS-II spatna urcite neni, test v odkazu nema smysl kdyz je tam uplne jina guma.

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od mrkevvzime » 01.11.2008, 22:26

yHCov píše:
mrkevvzime píše:no me je to fuk, ja jen ze jsem to nekde videl tak jsem to sem dal :wink:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur

nechsi se hadat jen prodavam jak jsem koupil :D
Nerad bych tu rozjizdel nejaky flame, ale tvoje prispevky v tomhle tematu jsou opravdu bezpredmetne..Nankang NS-I byla opravdu spatna guma a NS-II spatna urcite neni, test v odkazu nema smysl kdyz je tam uplne jina guma.
mno tak to se teda omlouvam no... :roll:
BTW o nakejch nsI nebo II tady mluvis jenom Ty, ja melu o te znacce jako takove nikde o konkretnim typu...
jen jsem chtel pomoc tak pardon, jak jsem uz napsal me je to jedno at si kazdej jezdi na cem chce...

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od mrkevvzime » 01.11.2008, 22:36

jagy píše:
mrkevvzime píše:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur
To hodnotis pneu podle znacky? Kazda znacka ma lepsi i horsi pneumatiky a takhle to brat nemuzes..
kazda z tech znacek ma teoreticky uroven pod kterou si nemuze dovolit jit aby si neposkodila jmeno. jasne neco se povede neco ne, ale celkove se tim priblizne asi da orientovat nebo ne?

a po desate, mne je to fakt fuk nikoho neobhajuju ani nechci hanit, ja pneu neprodavam a je mi to jedno co si kdo da na karu jen jsem sem dal co jsem nekde nasel a cetl...

Uživatelský avatar
winie
user
Příspěvky: 668
Registrován: 28.06.2008, 12:35
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od winie » 01.11.2008, 22:38

ja ti vrele doporucuju yokohama parada. super gumy. akorat ze se asi nevejdes do tech penez co by si chtel. sam mam dunlopy SP9000, ale na civicu a drzej docela slusne, ale to je predokolka. to je neco jinyho a taky nema 250koni :D
Obrázek

Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: Pneu - kvalita

Příspěvek od yHCov » 02.11.2008, 08:39

mrkevvzime píše:
yHCov píše:
mrkevvzime píše:no me je to fuk, ja jen ze jsem to nekde videl tak jsem to sem dal :wink:

ale jak jsem psal nejsou tam ani dunlop, pirelli, micheliny ani good year atd. a stejne jsou posledni, ikdyz jak psal Kentoya ne ve vsem, ale jsou tam jen "prumerne" znacky, takze v porovnani s nejlepsima na tom budou asi jeste o trochu hur

nechsi se hadat jen prodavam jak jsem koupil :D
Nerad bych tu rozjizdel nejaky flame, ale tvoje prispevky v tomhle tematu jsou opravdu bezpredmetne..Nankang NS-I byla opravdu spatna guma a NS-II spatna urcite neni, test v odkazu nema smysl kdyz je tam uplne jina guma.
mno tak to se teda omlouvam no... :roll:
BTW o nakejch nsI nebo II tady mluvis jenom Ty, ja melu o te znacce jako takove nikde o konkretnim typu...
jen jsem chtel pomoc tak pardon, jak jsem uz napsal me je to jedno at si kazdej jezdi na cem chce...
Právě proto Ti píšu to co píšu.Napsat že je nankang čínská šitka je prostě hovadina, když prodává dobrou gumu za dobrou cenu. Mě je 2x jedno na čem kdo jezdí, ale neni mi jedno co vypuštim z hlavy skrz klávesnici.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 117 hostů