Stojan na motor

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Stojan na motor

Příspěvek od Kentoya » 29.03.2010, 20:59

po 60ti je hlavní nevýhoda v tom, že to nemáš nikdy o 90 stupnů, tudíž pokud potřebuješ samospádem spustit šroubek máš problém (i s magnetem) napsal jsem to jen orientačně pro pochopení, pokud bych to dělal po 60ti bez šneka, udělal bych i druhý aretační otvor který by byl taky po 60ti, a tím pádem by jsi měl natáčení po 30ti, což už celkem jde, ale šnek je šnek

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojan na motor

Příspěvek od Vladislav Bureš » 30.03.2010, 07:01

Kentoya píše:po 60ti je hlavní nevýhoda v tom, že to nemáš nikdy o 90 stupnů, tudíž pokud potřebuješ samospádem spustit šroubek máš problém (i s magnetem) napsal jsem to jen orientačně pro pochopení, pokud bych to dělal po 60ti bez šneka, udělal bych i druhý aretační otvor který by byl taky po 60ti, a tím pádem by jsi měl natáčení po 30ti, což už celkem jde, ale šnek je šnek
Takže kam a jak i jakého šneka už mám rozmyšlené ale jeho výroba je mimo možnosti co mám na hale. Takže to budu muset pozjistit jinde
60° bylo také proto že svisle motor půjde to je jasné ale nedal by se dát vodorovně ale zase by ten úhel mohl vyhovovat pro sezení na židli u toho.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 155 hostů