Nabízím přivýdělek

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 25.07.2011, 20:40

uplnej horst fuchs...

sry ale tyhle amerikanizovany okecávačky me spis rozesmějou a odpudí. ten borec mluvi zbytečně číst umim taky. a ta borka pak mno jak reklama na nejakej mixer nebo zazračnou pánev která umí i pozdravit. nehdede na to ze když chcu s nekym videofonovat mam skype na poveseni videa ma youtube atd a to vsecko ZADARMO.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 25.07.2011, 20:46

jo, tahle prezentace není nejlepší, je to ale jedinej záznam z nějaké prezentace co byl před pár dny... ta živá bejvá u borca co nečte z obrázku, ale mluví z vlastních zkušeností...

ty produkty využívat mužeš, a taky nemusíš, já je třeba nevyužívám, k výdělku je nepotřebuješ :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 25.07.2011, 20:58

Stigi píše:...ty produkty využívat mužeš, a taky nemusíš, já je třeba nevyužívám,...
prodavas neco co nevyuzivas? :lol: :lol: :lol: a rikas to nakonec a nebo na zacatek prezentace?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 25.07.2011, 21:17

To je nepodstatný hele, to je každyho věc, jestli bude videomaily a další věci využívat, nebo nebude :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Design » 25.07.2011, 21:18

A muže nekdo napsat oco se teda jedna?
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od MYSAK » 25.07.2011, 21:23

Urcite o neco slusnyho a legalniho. jinak by to nebylo tak tajny 8)

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 25.07.2011, 21:24

Doporučuji navštívit zítřejší live prezentaci v 18 hod, zde http://bit.ly/mSr87Q
Aby jste dobře pochopili oč jde, je dobré to shlídnout :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 25.07.2011, 21:26

MYSAK píše:Urcite o neco slusnyho a legalniho. jinak by to nebylo tak tajny 8)

Není to nic tajnýho, jen prostě nezainteresovanej člověk nemůže pochopit jak to funguje z pár napsaných vět... toť vše..
Obrázek

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 25.07.2011, 21:39

jinyma slovama: třeba ja su totalni pako protože sem neřekl jů to je super to chci taky... když je neco super tak to využívám stejně jako když neco řeším ve stavařině rikam lidem jak bych to udelal ja sam sobě stejne tak u aut...

prezentaci sem videl teda ze zaznamu ale fakt nevim proc bych mel nejakimu šišoňovi platit za služby ktere jsou na internetu nabizeny zdarma a navic sou asi 100000x známější. nemluvě o tom že nevim proč bych si mel s nekym napr pri objednavani dilu nebo posilani vykrasu vymenovat videa uplne mi na to stací ten "nudný černobily email" jak je tam nazvaný... už proto že mam doma (coz asi v usa bežné není) barevný monitor a moje emailova schranka take bezne zvlada vymozenosti jako videa nebo fotky.

pro me je to tahak na blbounky a nebo na lidi kteři se proste nechaji ukecat na kazdou blbost. popravde by me zajimala cilova skupina lidi na ktery to zabira rekněme učinost +80% hm?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Stigi » 25.07.2011, 21:54

Ano,presne tohle je reakce cloveka co da na prvni dojem, ikdyz o tom moc nevi. Neznamy to neni, to jen u nas je to nove, diky tomu je pekna prilezitost zacit driv nez ostatni - zatim u nas probiha kolem 100 registraci denne. Pro me nejsou trhakem ty produkty, ale ten system odmen je neskutecny. Mj. kazdy obdrzi jejich kreditni kartu se kterou lze vybirat ve vsech bankomatech, navic vse je instant pay. Ja nikomu nic nutit nebudu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od MYSAK » 25.07.2011, 21:59

Takovejch systemu uz tu bylo a ted po nich nestekne pes.. To asi proto ze byly tak uzasny :wink:

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Fizzbiker » 25.07.2011, 22:26

přeloženo: neznamy to neni jen u "nas to nikdo nezna".... :lol: ty vole šup do politiky...

budes se divit taky mam creditku a taky sni muzu vybirat ve vsech bankomatech. což vyuzivam asi tak 1x mesicne... 90% veskerych plateb mam bezhotovostně a zbytek bohate pokryje cash co dostavam na ruku a stejnak jeste chodim do banky ukládat.

zacnem driv nez ostatni sup sup nez dojdou blbci co by se mohli přidat.

otázka k zamyšlení: jak myslis ze by byla aktivni a prosperujici doskuzi fora (jako třeba toto) kdyby fungovaly dle toho vaseho/tvojeho/jejich modelu? mozna nejsem dostatečně infantilní ale nepotřebuju se dívat na zpívající děcko v nejakym blbým rámečku který (aspon doufam) maloval nekdo postižený, ani nejsem dostatečně narcistní protože nepotřebuju ukazovat svuj ksicht nekomu komu chcu oznamit ze sem ten chladič poslal a nebo že ty vykresy sou hotový,...

a kdyz su linej si psat se starou nebo chcu rict nekomu fakt dlouhej ftip kterej se mi nechce psat mam skype a světe div se umí i video... :lol:
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Svobda » 25.07.2011, 23:19

Me by zajmalo do ti to bude kupovat a jak to budes lidem a firmam nabizet kdyz to nikdo ne,ma :lol: .
Proste kravina.
A uz jsem se smal jak zacina stim dosazenim snu . At si predstavis ze bys vydelal kolik se ti libi at se zamyslis.
Takle jedou vsichni presne co by jste si pral a snami to dokazete a bla bla. Nejlip bracha utrel typka u OVB kdyz mu rekl ja jsem skromnej clovek ja nic nechci , staci mi mala garzonka a kolo :lol: uz nevedel jak dal :D
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Igor » 25.07.2011, 23:36

Hele sorry že jsem se takhle přisral.Na jednu stranu tě šlechtí,že ses nevysral na ostatní a když si myslíš že je to výborný tak jsi to nabídl ostatním,bez toho aniž by jsi z toho měl jakýkoliv prospěch.
Teď ta druhá věc,co jsem chtěl.....když chceš,tak můžeš video poslat přes mail a vypadá uplně stejně bez jakékoliv námahy(například já mám HP advisor a tam tohle je,nahraju video,uložim a když budu posílat mail,tak jen vložim video,nebo skype jak psal Fizz,nebo toto umí i ICQ.Osobně si ovšem myslím,že je to docela průhledný:klasika začátek vysvětlování,pak video(jedou 100% on-line 100% z domova),potom vychvalování do nebe.....řeknu ti jen své zkušenosti,v od 18-ti do 20-ti jsem se dal do kupy se 3-ma takovejhlema a jejich popis byl úplně stejný(vychvalování,hraní na city tím stylem,že chceš mít něco do budoucna atp. anakonec plynule přejde k tomu jak můžeš profitovat).Dle mě prostě průhlednej systém letadlo.....ty to ani nevíš,ale podprahově ten produkt nabízíš ostatním a díky tomu máš prachy co jsem z toho pochopil,takže prostě abys musel něco vydělat,tak musíš měsíčně sehnat aspoň 20 lidí měsíčně abys měl 20 000 Kč a co bude potom až to budou všeci mít???
Já za sebe říkám že do toho nejdu ;o)
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Nabízím přivýdělek

Příspěvek od Igor » 25.07.2011, 23:37

Když nato koukám,tak je to klasickej systém letadlo a navíc je v týhle republice zakázanej ;o)
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 hostů