co se děje ???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: co se děje ???

Příspěvek od Mickael » 25.04.2013, 09:21

pablo píše:
Mickael píše:Nezbyva nez souhlasit,ale asi timhle topicem nic nezmenis. Treba dnes na CDS v Sosnove,Martin Kefurt (Kefi?) ,kastle dost boro,ale pod kapotou tusim VGcko(uz si nevzpominam),cely zaveseni i tlumice Driftworks,proste zas jedno zajimavy auto,a nikdy jsem ho nevidel.Nebo treba skoda ze Pablo se vic nerozepise o jeho drtici prevodovek,cimz mu jeste jednou dekuji za super svezeni.To byl trosku jiny svet oproti mymu dedovi :)
:D Hele ja sem te vezl,ze si nic nerekl
V depu jsem ti rikal ze mam 13ku,a pak v aute jsem mel problemy udrzet stolici,natoz neco vypravet :-) kazdopadne skoda ze jsi nesel dal,jezdil jsi v porovnani s ostatnima na spicce.
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od Petr.S14 » 25.04.2013, 09:22

pablo píše:
Mickael píše:Nezbyva nez souhlasit,ale asi timhle topicem nic nezmenis. Treba dnes na CDS v Sosnove,Martin Kefurt (Kefi?) ,kastle dost boro,ale pod kapotou tusim VGcko(uz si nevzpominam),cely zaveseni i tlumice Driftworks,proste zas jedno zajimavy auto,a nikdy jsem ho nevidel.Nebo treba skoda ze Pablo se vic nerozepise o jeho drtici prevodovek,cimz mu jeste jednou dekuji za super svezeni.To byl trosku jiny svet oproti mymu dedovi :)
:D Hele ja sem te vezl,ze si nic nerekl
Já Michala viděl potom, co ho někdo svezl a měl šíleně rozklepaný ruce :)) snad neva, že tě takhle prásknu Mickaeli :D
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: co se děje ???

Příspěvek od pablo » 25.04.2013, 10:10

Heh diky ono to chce jeste doriesit nejake drobnosti a pak to bude zase nekde jinde a prestat jezeit jezdene pneu.A nabuduce rekni sacky na blity mam v aute :D .sem rad ze se libilo kluci aj nabuduce most nestiham ale do cz jeste dojedu :)

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: co se děje ???

Příspěvek od Petr.S14 » 25.04.2013, 11:01

to už se těšim :)
já myslel, že SR by se RB nechytalo ale ty jsi mi tam ukázal, že bez problému.. si tam lítal úplně stejně, jak klucí s RBčkama.. to byla prostě bomba.. :)
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
Mickael
user
Příspěvky: 740
Registrován: 05.09.2006, 13:42
Bydliště: Praha

Re: co se děje ???

Příspěvek od Mickael » 25.04.2013, 12:01

Nevadi,poradne bokem jsem jeste nejel,tak me Pablo odpanil :-D
Jj,a hlavne se mi zvuk toho SRka libil mnohem vic nez ty RBcka (Balaze nepocitam,to je jina dimenze),ale to asi Pablo podvadi vyfukem :-)
97' ECR33 M-spec 2

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: co se děje ???

Příspěvek od pablo » 25.04.2013, 12:21

Vidis petre a to fucime len 1,2 baru pockaj az tam bude 1,5 :D ale to az jindi.pablo nepodvadi vyfukem pac normalni koncovka rve rovnako :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů