Info o autech

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Info o autech

Příspěvek od Woyta » 26.04.2010, 16:54

Tim prvnim radkem myslim me vzdelani.
Elektronicke pocitacove systemy. -Stredni. pocitace, programovani, slaboproud a elektronika.
Strojirenstvi se zamerenim na CAD a CAM. - Vyssi odborna. CAD modelovani, programovaní CNC atd.

Jinak v praxi se vykresum snazime maximalne mozne vyhnout a jet bezvykresovou dokumentaci. A kdyz je potreba vykres tak se uz stejne vytvari poloautomaticky z 3D modelu.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 17:28

Woyta píše:Tim prvnim radkem myslim me vzdelani.
Elektronicke pocitacove systemy. -Stredni. pocitace, programovani, slaboproud a elektronika.
Strojirenstvi se zamerenim na CAD a CAM. - Vyssi odborna. CAD modelovani, programovaní CNC atd.

Jinak v praxi se vykresum snazime maximalne mozne vyhnout a jet bezvykresovou dokumentaci. A kdyz je potreba vykres tak se uz stejne vytvari poloautomaticky z 3D modelu.
:wink: aha no tak to strojírenství teď studuji a v celku to jde sem zvědav jak se to osvědčí v praxi a ty výkresy mě celkem baví když mám na to čas tak si s tím vyhraju ale když to musím mít na určitý čas tak to vždy sprasím....sem zvědav na CNC to bude libovka

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Info o autech

Příspěvek od Woyta » 26.04.2010, 17:56

ty vykresy te hooooodne rychle, prejdou. :D
Pockej na svuj prvni 5m dlouhy kousek formatu A0 dle VW norem. A zprasit to nemuzes.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od Stigi » 26.04.2010, 18:12

No já zrovna studuju Elektronické počítačové systémy, nevím jestli je to školou, nebo oborem, ale je to pěkně na hovno :lol: nic praktickýho téměř neumím, praxe taky žádný nemáme skoro, samá teorie a teorie kterou za pár dní stejnak zapomenu, takže kdybych to mohl vrátit, už bych nikdy na tuhle školu ani na tento obor nešel, nikdy. :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 19:05

Woyta píše:ty vykresy te hooooodne rychle, prejdou. :D
Pockej na svuj prvni 5m dlouhy kousek formatu A0 dle VW norem. A zprasit to nemuzes.
:D jej to mi rači ani neříkej co mě čeká :D rači zustanem u sx

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 19:06

Stigi píše:No já zrovna studuju Elektronické počítačové systémy, nevím jestli je to školou, nebo oborem, ale je to pěkně na hovno :lol: nic praktickýho téměř neumím, praxe taky žádný nemáme skoro, samá teorie a teorie kterou za pár dní stejnak zapomenu, takže kdybych to mohl vrátit, už bych nikdy na tuhle školu ani na tento obor nešel, nikdy. :evil:
no tak mě to zas až tak nevadí akorát je pravda že ty praxe by tam mohlo být víc protože ta teorije je fakt na nic to hned zapomenem.... :wink:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od Stigi » 26.04.2010, 19:12

vavris2 píše:
Stigi píše:No já zrovna studuju Elektronické počítačové systémy, nevím jestli je to školou, nebo oborem, ale je to pěkně na hovno :lol: nic praktickýho téměř neumím, praxe taky žádný nemáme skoro, samá teorie a teorie kterou za pár dní stejnak zapomenu, takže kdybych to mohl vrátit, už bych nikdy na tuhle školu ani na tento obor nešel, nikdy. :evil:
no tak mě to zas až tak nevadí akorát je pravda že ty praxe by tam mohlo být víc protože ta teorije je fakt na nic to hned zapomenem.... :wink:

No když to shrnu, tak my máme 3 hodiny praxí týdně ( z 32 hodin) a z toho tam jsem asi tak 2 hodiny, s tím že to větsinou prokecáme. Takže škola na jedno velký hovno.
Obrázek

Uživatelský avatar
Al3x
user
Příspěvky: 705
Registrován: 14.04.2006, 16:04
Bydliště: Ostrava

Re: Info o autech

Příspěvek od Al3x » 26.04.2010, 19:14

moderátoři :roll:
Naposledy upravil(a) Al3x dne 26.04.2010, 19:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 19:15

Stigi píše:
vavris2 píše:
Stigi píše:No já zrovna studuju Elektronické počítačové systémy, nevím jestli je to školou, nebo oborem, ale je to pěkně na hovno :lol: nic praktickýho téměř neumím, praxe taky žádný nemáme skoro, samá teorie a teorie kterou za pár dní stejnak zapomenu, takže kdybych to mohl vrátit, už bych nikdy na tuhle školu ani na tento obor nešel, nikdy. :evil:
no tak mě to zas až tak nevadí akorát je pravda že ty praxe by tam mohlo být víc protože ta teorije je fakt na nic to hned zapomenem.... :wink:

No když to shrnu, tak my máme 3 hodiny praxí týdně ( z 32 hodin) a z toho tam jsem asi tak 2 hodiny, s tím že to větsinou prokecáme. Takže škola na jedno velký hovno.
:D to mi připomíná naši praxi tu máme každý druhý táden 4h na dílně a 2h teorie a z toho máme praxi na dílně 2h a teorie 1h ani to ne a taky se to jenom prokecá.... :wink:

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od Stigi » 26.04.2010, 19:19

no tak mě to zas až tak nevadí akorát je pravda že ty praxe by tam mohlo být víc protože ta teorije je fakt na nic to hned zapomenem.... :wink:[/quote]


No když to shrnu, tak my máme 3 hodiny praxí týdně ( z 32 hodin) a z toho tam jsem asi tak 2 hodiny, s tím že to větsinou prokecáme. Takže škola na jedno velký hovno.[/quote]

:D to mi připomíná naši praxi tu máme každý druhý táden 4h na dílně a 2h teorie a z toho máme praxi na dílně 2h a teorie 1h ani to ne a taky se to jenom prokecá.... :wink:[/quote]


Jo, to my máme 1\4 roku taky praxe v dílně, tam je asi jediný, kdy něco děláme, ale větsinou blbosti, brousíme železa atp., ale tak lepši než teorie. Achjo proč já vůl tam vůbec chodil, řekne mi to někdo?
Obrázek

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 19:27

Stigi píše:no tak mě to zas až tak nevadí akorát je pravda že ty praxe by tam mohlo být víc protože ta teorije je fakt na nic to hned zapomenem.... :wink:

No když to shrnu, tak my máme 3 hodiny praxí týdně ( z 32 hodin) a z toho tam jsem asi tak 2 hodiny, s tím že to větsinou prokecáme. Takže škola na jedno velký hovno.[/quote]

:D to mi připomíná naši praxi tu máme každý druhý táden 4h na dílně a 2h teorie a z toho máme praxi na dílně 2h a teorie 1h ani to ne a taky se to jenom prokecá.... :wink:[/quote]


Jo, to my máme 1\4 roku taky praxe v dílně, tam je asi jediný, kdy něco děláme, ale větsinou blbosti, brousíme železa atp., ale tak lepši než teorie. Achjo proč já vůl tam vůbec chodil, řekne mi to někdo?[/quote]

:D :D na to si budeš muset odpovědět asi sám :D

Uživatelský avatar
Stigi
user
Příspěvky: 166
Registrován: 21.04.2010, 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od Stigi » 26.04.2010, 19:29

No jsem kokot no, vím to :lol: :evil:
btw. citace se nám nějak rozbila :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 19:38

Stigi píše:No jsem kokot no, vím to :lol: :evil:
btw. citace se nám nějak rozbila :lol:

:wink: taky jsem si řikal že se to nějak porouchalo :wink:

Uživatelský avatar
DragonART
user
Příspěvky: 1935
Registrován: 04.09.2007, 16:32
Bydliště: Pardubice

Re: Info o autech

Příspěvek od DragonART » 26.04.2010, 19:52

Diskutujte prosím přes Soukromé zprávy, nebo si vyměňte ICQ. Děkuji
SR20DET swapped RS13
2007-2011 CA18DET - stock
2011-2018 SR20DET - stock
2019-???? SR20DET - build

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o autech

Příspěvek od vavris2 » 26.04.2010, 20:15

:wink: mužu se zeptat existuje nejaká knížka přímo pro 200sx kromě manuálu a v češtině a potom jaká je dobrá knížka příručka pro k autům já mám doma jen na škodu 120....mužo to být klidně aji v eletronické podobě rád bych si zas počet.... :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 hostů