moderování fora - rozhodněte si to samy

prostě všechno, co je tak trochu off-topic

moderování fora

Anketa končí za 27.04.2007, 10:34

moderovat jen technické diskuze a bazar
31
72%
nechat součastný stav
7
16%
tvrdě moterovat tvšechny diskuze
5
12%
 
Celkem hlasů: 43

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam odhlasovano...

Příspěvek od blázen » 18.04.2007, 19:48

jo forum jak bejvávalo už asi nebude nikdy,ale pořád je to jedno z mála,kde je co číst a co se učit..pořád tu neprobíhaj tvrdé hádky a urážení, pořád se mi tu líbí... je pravdou že starým stávajícím členům,se dlouho nikdo nevyrovná
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Mam odhlasovano...

Příspěvek od Kopriw » 18.04.2007, 20:04

blázen píše:jo forum jak bejvávalo už asi nebude nikdy,ale pořád je to jedno z mála,kde je co číst a co se učit..pořád tu neprobíhaj tvrdé hádky a urážení, pořád se mi tu líbí... je pravdou že starým stávajícím členům,se dlouho nikdo nevyrovná
koukal sem nedavno na forum vw a myslim ze tohle je proti tomu uplne nejsuprovejsi,dobre udelany,skvele prehledny....tudiz martin odvadi skvelou praci :wink: akorat porad nevim jak funguje ten chat pri foru,nejak sem si myslel ze tuhle vec supluje oddeleni pokec a vzkazy.chaty znam jen takovy ty onlinovy a tam nezustava histoorie ne???sem pc vokurka tak me klidne zbijte jestli se mylim.za tohle orum sem rad.myslim ze funguje suprove ;-)
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 18.04.2007, 20:06

uz sem nechtel reagovat, ale nektere reci vuci "novym" clenum jsou dost nefer. Nemuzete porovnavat dobu kdy vas tady bylo 5 a pul a vsichni ste se znali s dobou ted.......proste se to rozrostlo a misto toho aby ste sem psali reci, jak to driv bylo super a ted to stoji za ho*** by ste se meli snazit naji reseni. Vim moc dobre o cem mluvim pro rejpaly..provozuju DC++ hub pro Netbox (internetovy provider)...a muzu potvrdit, ze kdyz sem zacinal a bylo tam par lidi, ja jich vetsinu znal, tak je to jiny nez kdyz se mi tam za vecer pripoji 500 lidi z Brna, Prahy a Jihlavy. Jak tu nekolikrat psal martin..nic neni zadarmo....neco za neco...bud skupinka lidi kteri se dobre znaji (stare forum) nebo velky klub kde proste se velmi tezce dosahne toho aby se vsichni dobre znali (soucastnost). Takze prestante psat narazky typu ze diky novym clenum to tady upada....upada to kvuli poctu clenu...a je jedno jestli novym nebo starym.....forum pro 200 lidi potrebuje vetsi "udrzbu" nez forum pro 20. Muj nazor..predem pisu ze neni smerovany na nikoho konkretniho...jen reakce na to co sem pisete vy.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Hanka

Příspěvek od Hanka » 18.04.2007, 20:54

Mirek píše:uz sem nechtel reagovat, ale nektere reci vuci "novym" clenum jsou dost nefer. Nemuzete porovnavat dobu kdy vas tady bylo 5 a pul a vsichni ste se znali s dobou ted.......proste se to rozrostlo a misto toho aby ste sem psali reci, jak to driv bylo super a ted to stoji za ho*** by ste se meli snazit naji reseni. Vim moc dobre o cem mluvim pro rejpaly..provozuju DC++ hub pro Netbox (internetovy provider)...a muzu potvrdit, ze kdyz sem zacinal a bylo tam par lidi, ja jich vetsinu znal, tak je to jiny nez kdyz se mi tam za vecer pripoji 500 lidi z Brna, Prahy a Jihlavy. Jak tu nekolikrat psal martin..nic neni zadarmo....neco za neco...bud skupinka lidi kteri se dobre znaji (stare forum) nebo velky klub kde proste se velmi tezce dosahne toho aby se vsichni dobre znali (soucastnost). Takze prestante psat narazky typu ze diky novym clenum to tady upada....upada to kvuli poctu clenu...a je jedno jestli novym nebo starym.....forum pro 200 lidi potrebuje vetsi "udrzbu" nez forum pro 20. Muj nazor..predem pisu ze neni smerovany na nikoho konkretniho...jen reakce na to co sem pisete vy.
Tak s timhle nesouhlasim... Nikdy to neni o poctu, ale o lidech...o tom, co v nich je. Kdyz se tu sejde 500 takovych, jako je doublejay, raddy, Martin atd., tak si opravdu nemyslim, ze to tu bude plne prazdnych vylevu o nicem. Jenze ono je to asi o tom, ze nekteri lide maji pocit, ze mit auto znamena, ze tomu prece rozumeji. Asi jako kdyz si mlady kluk, kteremu tece mleko po brade, koupi za tatinkovy penize silne auto...a pak jede vsem ukazat, jak na to ma, ackoliv mu chybeji jak teoreticke znalosti, tak praxe a umeni to auto ovladat. Jezdim dost casto s doublejayem. Pravda, jezdiva nekdy tak rychle, ze mam pocit, ze mam osoupane usi z brzdeni. Na druhou stranu je to jeden z velmi maleho poctu lidi, se kterymi nemam duvod se bat. Coz by se o nejakem vyse popsanem machrickovi nedalo rict. Zkratka a dobre - pokud ma nekdo o neco zajem a je takovych lidi 500, neznamena to, ze musi neco upadat kvuli poctu. Srovnani s DC++ rozhodne neni na miste, je to neco uplne jineho. Asi jako kdyz delam admina hodne navstevovanych stranek, kam posledni dobou chodi prihodit slint i decka behem vyuky ve skole. Podle toho to nekdy vypada...a da hodne prace to uhlidat. A presne o tom to je. Ne o poctu, ale o kvalite a zajmech tech lidi, kteri tam chodi. Jen doufam, ze ani tamten web, ale ani tento nedopadnou jako diskuzni fora na bulvarnich serverech. To by mi bylo opravdu neskonale lito.

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 18.04.2007, 21:25

Tak to ja proti novym clenum nemam zadne zvlastni vyhrady, naopak, jsem rad, ze je forum cteno. Nestezuju si, ze driv to bylo super a ted to stoji za h...o, ale jde spis o obsahovou stranku. Roste pocet prispevku, ale jejich obsahova kvalita neni valna - presneji: maji vyznam jen pro jednoho ci nekolik malo lidi, protoze je to casto jednovetna reakce na nekoho, kdo tam casto taky jen placnul jednu vetu, ktera je jeste navic OT. Naopak - chapu pak problemy noveho clena, ktery se v mnozstvi OT vet ani v technicky zamerenych vlaknech nemuze orientovat. I mne samotnemu se mi posledni dobou hur a hur hleda i pomoci vyhledavani, casto si pamatuju frazi nebo formulaci a je velmi tezke se pres mnozstvi OT proklikat k cili.

Nestezuju si ani na to, ze se takove mnozstvi clenu nikdy nesejde na tak obrovske hromadne akci, abych je vsechny poznal osobne. Jasne, rad se setkam s kymkoliv, s kym si budu mit co rict a nemusi to byt ani o autech. Souhlasim s Mirkem, ze forum pro 20 lidi potrebuje jinou udrzbu nez pro 200, a prave proto vitam, ze se to ted zacina resit. Domluvme se, stanovme si pravidla, udelejme to tu zajimave pro stare i nove cleny, zkusene i zacatecniky, hledace technickych informaci a pomoci i ty, kteri si chteji jen zprijemnit den prohozenim par vet na zajimave tema s podobne zamerenymi lidmi. Mne osobne vadi osobni utoky a vypady, urazky a zbytecne hrubosti pouzite tak, ze nejsou ani usmevne, ani vtipne, ani vlastne nic nevyjadruji. Minimalne do nekterych temat se to proste vubec nehodi.

Nejsem pro zadnou hromadnou cenzuru ani nekompromisni mazani kazdeho sebemensiho OT, ale obcas se vyskytne flame nebo se verejne resi veci, ktere by se mely resit mimo forum a v pripade potreby informovat ostatni rict "stalo se A, resilo se to a vyresilo se to k B" a konec. V minulosti jsem byl byvalym clenem a nechtenym svedkem upadku a neslavneho konce mnoha jinych for a doufam jen, ze tomuto foru se obdobny konec vyhne. Neni to o poctu, ale o lidech.

Forum pro 200+ lidi potrebuje jinou udrzbu nez pro 20, ale pro zachovani jiste urovne i jinou kazen clenu. Kdyz se z 20 clenu 5 lidi pusti do OT nebo flame, je to legrace. Kdyz to udela 50 z 200, je to pruser a nic nerikajici prispevky pribyvaji geometrickou radou, protoze na kazdy jeden OT se rozhodne par lidi reagovat a mame tu retezovou reakci jako v Cernobylu...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 18.04.2007, 21:32

Jsem asi mimoň ale nevšiml jsem si že by to byla taková katastrofa jak se tady popisuje.Když sem přišel někdo prudit,vždy se tak nějak umlátil sám a zase zmizel.Přijde mi že je tady celkem fajn parta ať už se ty lidi osobně znaj nebo ne.

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 18.04.2007, 21:45

milonovo píše:Jsem asi mimoň ale nevšiml jsem si že by to byla taková katastrofa jak se tady popisuje.Když sem přišel někdo prudit,vždy se tak nějak umlátil sám a zase zmizel.Přijde mi že je tady celkem fajn parta ať už se ty lidi osobně znaj nebo ne.
No jasne, takova katastrofa to rozhodne neni, velka vetsina lidi je rozhodne fajn a verim, ze nejen ja, ale ani nikdo dalsi (aspon z tech mne blizkych lidi) s tim zadny problem nema, ale obcas se proste vyskytne chvile, kdy je treba zasahnout. Nemyslim, ze nekdo bude sedet cely den nad forem jen proto, aby mohl neco promazavat (stejne je kazdy takovy zasah diskutabilni a subjektivni). Ale ver mi, ze zbytecne flame uz na netu znicily spoustu puvodne skvelych napadu, zameru a myslenek..
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 18.04.2007, 22:00

Hanko..ale presne o tom to je...100 lidi= 100chuti. Je zcela zbytecne tady probirat co by bylo, kdyby bylo takhle nebo jinak...200 stejnych lidi nenajdes proste....cim vic lidi...tim vetsi je sance ze je mezi nima nekdo kdo tak uplne nezapadne........tim co jsem napsal jsem nechtel vyvolat debatu kde si budeme rikat kdo co napsal spatne....myslim ze vetsine lidi co pisou sem jde o to same..... myslenka meho prispevku byla jina....proste sem tim chtel rict ze nejde srovnavat co bylo a co je, takze je zbytecne rozpatlavat kdo za soucasny stav muze. Proste je potreba najit reseni.....

Jinak az na par drobnosti se ztotoznuji s tim co napsal doublejay.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 19.04.2007, 06:20

Mno jsem tu cca rok a je fakt že se to tu troškem změnilo. Je fakt že hledat něco funkcí hledat je téměř nemožné jelikož když něco zadám tak mi toho vyjede miliony. S těma nově příchozíma si nemyslím že je to hned tak kritický. Myslím si že né vždy poznáš s příspěvků že ten dotyčný je čuramrdán který když hodí šmejra tak si hned rozbije kokos. Navíc tito lidi stejně většinou píšou do pokecu. A pořád si myslím že ti hlavní přispěvovatele jsou ti co ví co mluví a co jsou tu již dlouho.

Když si prohlídnu jaké koliv jiné fórum tak musím říst že toto je nejlepší. Navíc si trofám říct že jsou tu nejlepší a nejpřesnější technické informace. Navíc jsou tu příznivci nissanu 200sx takže odpadají debaty ve stylu fabie je shit apd.
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw » 19.04.2007, 07:20

to doublejay: nejak mi unika vyznam slov OT a flame??muzes mi to objasnit? :oops:
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 19.04.2007, 07:28

OT-off topic-mimo mísu (to co sem nepatří)

flame-bordel :-D
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 19.04.2007, 07:43

flame je hadka, jestli se nepletu hihihi

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 19.04.2007, 09:44

jo jo jo hádka. Zbytečně to zabírá místo a je to věc co na takovéhle forum nepatří. Když tak založíme www.flame.cz/forum :-D
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 19.04.2007, 12:22

myslim ze je to zatim uplne v pohode, martin to zatim zvlada. Sice sem ted chodi vic lidi ale "tvrdy" moderovani toho moc nevyresi - kouknete treba na tuning-forum:P

je to hlavne o lidech co sem pisou, mozna by nebylo spatny napsat nekam faqu par doporuceni - nejdriv hledat a pak az se ptat, respektovat ostatni, snazit se nehadat, neurazet a uvedomovat si, ze kazdej je individualista, ze kazdej ma jiny meritka a hodnoty apd...

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw » 19.04.2007, 12:34

me jeste napadlo co sekci tech faq jeste rozdelit treba na motor,podvozek,body.....
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů