Rozdiel motorov u Sunny a 200SX sr20det

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
cormick

Příspěvek od cormick » 15.11.2007, 21:41

Ahojte, paci sa mi ze sa tato tema celkom rozbehla ale na uplne inu temu ako som pôvodne chcel potrebujem zistit ci dokazem napchat motor z 200 do sunny (pôvodne som to tu nechcel rozoberat ale ja ten motor chcem napchat do primeri 4x4 a zo Sunny sa da pouzit). a nie kolko vydzi ked pouzijem turbo kyt na DE. A este jedna taka prosbicka neviete mi poradit kde by som zohnal SR20DET ale zo Sunny.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 15.11.2007, 21:42

protože jsem napsal svůj názor, a hned se do mě obouváte o co vám jde hádat se?

viz zde od mikyce budes se s tim delat nekolik let a utratis na tom 100tis a ja si mezitim budu jezdit. A kdyz se to vysere, novej motor z primery nestoji nic...az se to vysere tobe, muzes zase prodavat hlavu maratovi a vahadla designovi

zcela podobné to je na mém birdovi, 14 dnů jsem dělal motor a 14 dnů vychytával problémy a je to přesně podle tohzo co jssem napsal jen je to CA, proč mě uráží a naváží se že to budu dělat několik let a trvalo mi to celkem měsíc a mám už najeto 4300km je na palicu nebo co? a to s těma zbytkama na prodej pro marata apod co mu ti dva udělali

a proč by se měl vysrat můj motor po GO a ho to nebude stát nic? když ho rozjebe tak jen v servisu si za výměnu motoru řeknou šest

tak ksakru co jsem mu udělal že se do mě sere a proč se ho zastáváš, když mu dávám najevo že se zachoval jak malej jarda

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 15.11.2007, 21:43

mikyc píše:
Kentoya píše: všichni jen kecáte, že to někomu jede, já si fakta zjistil, a zjistil jsem že opravdu nejvyšší naměřený výkon na brzdě na seriových střevech je 460 kobyl, většina sr de končí pod úrovní 350 kobyl nevydrží to, a je i pár kusů které mají 400 koní naměřených G techem a pod a možná i nějaká na seriozní brzdě
ten jp na mym novejsim seriovym sr20de (roller rocker) nameril 428whp (465 hp at the crank aprox)
Kentoya píše:jestli chcete tvrdit že mikicův motor vydrží 400 kobyl tak at z něj 400 kobyl udělá na seriový střeva když je to tak jednoduchý a jestli se do toho bude chtít pustit a na poprvé se mu to samotnému podaří, ale opravdu jemu samotnému bez cizí pomoci, tak někde seženu peníze a ten setup zaplatím, ale pokud mu někdo pomůže tak to není tak jednoduché a peníze si nechám
muahaha tak tohle beru
a o tom přesně píšu o těch 465 a víc jsem nenašel a byl jediný

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 15.11.2007, 21:45

nebyl jediny. je jediny s timhle novejsim sr20de. starsich sr20de bylo takle silnych vic

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Příspěvek od jagy » 15.11.2007, 21:45

Danilo mel pres 500ps a chtel jit jeste dal.. bohuzel uz neni mezi nama..

Cormick: nechapu, proc porad chces davat ten motor z SX.. moc levny neni a ok zrovna nebude..
co je za motor v te primere? SR20DI, SR20De, SR20DE?
dej tam potrebne veci z S14 jako svody, turbo, jpipe, downpipe si udelas, ic trubky taky, vyfuk taky.. budes to mit nejlevnejsi..
motor z GTiR je 1500$.. + 500$ byla doprava sem, co jsem videl...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 15.11.2007, 21:48

Kentoya píše:protože jsem napsal svůj názor, a hned se do mě obouváte o co vám jde hádat se?

viz zde od mikyce budes se s tim delat nekolik let a utratis na tom 100tis a ja si mezitim budu jezdit. A kdyz se to vysere, novej motor z primery nestoji nic...az se to vysere tobe, muzes zase prodavat hlavu maratovi a vahadla designovi

zcela podobné to je na mém birdovi, 14 dnů jsem dělal motor a 14 dnů vychytával problémy a je to přesně podle tohzo co jssem napsal jen je to CA, proč mě uráží a naváží se že to budu dělat několik let a trvalo mi to celkem měsíc a mám už najeto 4300km je na palicu nebo co? a to s těma zbytkama na prodej pro marata apod co mu ti dva udělali

a proč by se měl vysrat můj motor po GO a ho to nebude stát nic? když ho rozjebe tak jen v servisu si za výměnu motoru řeknou šest

tak ksakru co jsem mu udělal že se do mě sere a proč se ho zastáváš, když mu dávám najevo že se zachoval jak malej jarda
kdyz jsem ti dal ja najevo ze jsi jak malej jarda(samozrejmne jen muj pohled) tak z toho byla hadka taky. a to jsem poslal jenom kacenku ;-)
a ty jsi zacal tema kecama jako "ojebany upgrade" atd..

a taky jsem chtel rict, ze jde o to ze sr20de+t je dobra vec pro lidi co zacinaji. pro nauceni jak to funguje, a neni to ani tak nebezpecny v provozu a nic moc se tim neriskuje
Naposledy upravil(a) mikyc dne 15.11.2007, 21:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 15.11.2007, 21:49

cormick píše:Ahojte, paci sa mi ze sa tato tema celkom rozbehla ale na uplne inu temu ako som pôvodne chcel potrebujem zistit ci dokazem napchat motor z 200 do sunny (pôvodne som to tu nechcel rozoberat ale ja ten motor chcem napchat do primeri 4x4 a zo Sunny sa da pouzit). a nie kolko vydzi ked pouzijem turbo kyt na DE. A este jedna taka prosbicka neviete mi poradit kde by som zohnal SR20DET ale zo Sunny.
sorry ze ti nepomuzu, ale muzu ti rict, ze jednoduchy to nebude

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 15.11.2007, 21:56

tak jsme si to vyříkali, raddy prosím promaž to

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 15.11.2007, 21:57

cormick píše:Ahojte, paci sa mi ze sa tato tema celkom rozbehla ale na uplne inu temu ako som pôvodne chcel potrebujem zistit ci dokazem napchat motor z 200 do sunny (pôvodne som to tu nechcel rozoberat ale ja ten motor chcem napchat do primeri 4x4 a zo Sunny sa da pouzit). a nie kolko vydzi ked pouzijem turbo kyt na DE. A este jedna taka prosbicka neviete mi poradit kde by som zohnal SR20DET ale zo Sunny.
Ano jde to vejde se tam je to narocny musis sehnat nastrojenej komplet motor sevsim vsady plus elektriku, turbo kyt vydrzi podle toho kolik budes tlacit a co od toho chces. ten motor jedine na Ebay za sileny prachy.

cormick

Příspěvek od cormick » 15.11.2007, 21:58

jagy píše:Danilo mel pres 500ps a chtel jit jeste dal.. bohuzel uz neni mezi nama..

Cormick: nechapu, proc porad chces davat ten motor z SX.. moc levny neni a ok zrovna nebude..
co je za motor v te primere? SR20DI, SR20De, SR20DE?
dej tam potrebne veci z S14 jako svody, turbo, jpipe, downpipe si udelas, ic trubky taky, vyfuk taky.. budes to mit nejlevnejsi..
motor z GTiR je 1500$.. + 500$ byla doprava sem, co jsem videl...
v primere je sr20di kde si vydel ten gtir motor ? na ten z SX sa pytam preto lebo keby bola moznost ho kupit ze ci by som ho dokazal napchat do primeri alebo je to nemozne (co sa tika uchytenia)

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Příspěvek od jagy » 15.11.2007, 22:00

krasty píše: ten motor jedine na Ebay za sileny prachy.
blbost, prodava to hodne US firem, ktere se na to specializuji. A kit je uplne v pohode.. turbo muze klidne vzit nove, kdyz neveri..
kentoya : Auto mam v Lipniku, mas to kousek. Az to budem stavit... muzes dojet, podivat se, klidne pomoct. :wink: Davam ti nabidku, ze to muzes videt, jak se to dela, co jak funguje a jak je to vyreseno..
tak co?? :wink:
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Příspěvek od jagy » 15.11.2007, 22:01

cormick píše:
v primere je sr20di kde si vydel ten gtir motor ? na ten z SX sa pytam preto lebo keby bola moznost ho kupit ze ci by som ho dokazal napchat do primeri alebo je to nemozne (co sa tika uchytenia)
aha, no tak prvne bych tam byt tebou dal ciste Highport SR20DE, tj. Sunny, stara primera, NX... pak koupil kit s rekneme 300ps limitem. GTiR ma vetsi potencial, ale je s tim o dost vice prace... SX motor je uplne nejhorsi reseni, co se financi, prace a slozitosti tyce.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 15.11.2007, 22:06

Panove me se libi jak se tu ohanite vykonama jak Jagy a Mikyc tak Kentoya. To ze to ma nekdo v cizine je mi sumafuk uplne totalne jedno Anglicani a ty sikmoocka si taky jezdej ve Skajich a mi tu muzem jen brecet kdyz tady tak jedine nelegalne.

Tak ze kdo tu ma S13 se 400k a po kompletni GO tak aby jen jezdil a nehrabal s eporad v tom. Tusim li spravne tak nikdo. Tak tu nehazejte vykonama co kde vydrzi. Cacko ma taky potencial a ze by ho tu nekdo sponoval jsme si moc tady nevsimnul. Tzn ten kdo ma penize at si sponuje kam chce. Mi je nemame a spokojime se i smalem porad lepsi nez serie ne?

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 15.11.2007, 22:07

jagy píše:
krasty píše: ten motor jedine na Ebay za sileny prachy.
blbost, prodava to hodne US firem, ktere se na to specializuji. A kit je uplne v pohode.. turbo muze klidne vzit nove, kdyz neveri..
kentoya : Auto mam v Lipniku, mas to kousek. Az to budem stavit... muzes dojet, podivat se, klidne pomoct. :wink: Davam ti nabidku, ze to muzes videt, jak se to dela, co jak funguje a jak je to vyreseno..
tak co?? :wink:
Ale za jaky prachy a plne nastrojenej s elektrikou a v jakym stavu?

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Příspěvek od jagy » 15.11.2007, 22:08

Ti moc teda nerozumim... proc bych se tim "neohanel" kdyz to tak je.. to, ze nekdo neveri, je jejich problem, nikomu to nikdo nevnucuje, ale at hlavne nerika, ze to nejde, apod.

GTiR 1500$, komplet motor, kabelaz, ...

netvrde porad, ze neco nejde nebo neni pokud nevite.. fakt tomu nerozumim.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů