Games

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Peca » 05.04.2010, 22:24

jagy píše:Tento Logitech je spicka, pokud neberu predrazeny G25. Ale moc mi na tom neslo ani GT5, takze to bude asi rukama. :D
Na GT5 je to parada, ale me vic vyhovuje starsi Logitech Force Pro. A na RBR a GT Legends Momo Racing :)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Bart34 » 05.04.2010, 23:37

Hele poratte nekdo jak nastavit podvozek? Prosim.
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
Xcriss
user
Příspěvky: 2780
Registrován: 16.02.2009, 18:36
Bydliště: Ostrava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Xcriss » 06.04.2010, 10:01

Podle me je rozumny kompromis mezi kvalitou a cenou Thrustmaster Rally GT Pro...Mas to 3 pedlove i se sekvencni radickou, stoji tipuju tak kolem 3K. Kdyz sem ho kupoval, v CR k mani nebyl, ale tusim ze uz se tu prodava...Mam ho uz nejaky cas a nemuzu si stezovat...Ted si muzu stezovat leda na to ze sem ocas a po aktualizaci LFS na verzi Z mi zmizlo odemknute Turbo :P

http://benchmarkreviews.com/images/revi ... ything.jpg a jeste je jako bonus docela peknej a dobre padne do ruky :P

To Bart: Stahni si nejaky Drift setup z nejakeho fora ne... Pokud chces byt hustor a nastavit si to sam, napis treba PM, muzu se pokusit ti vysvetlit jak sem to mel ja, coz samozrejme nemusi byt dobre =D
'91 Nissan 240SX S13 KA24DE
'96 Nissan 240SX S14a KA24DE
'88 Nissan 200SX S12 Silvia CA18DET
__________
VOZÍME: MeisterR coilovers, DRIFTWORKS, HSD coilovers, KOLA Z USA

PRO VÍCE INFO -> kristian.tomala@afimocz.cz

Obrázek LIKE US ON FACEBOOK!

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Games

Příspěvek od jagy » 06.04.2010, 11:13

Bart34 píše:Hele poratte nekdo jak nastavit podvozek? Prosim.
To si musis nastavit sam, ci ti vyhovuje. Musis znat nejake zaklady, jak bys to resil v realu. Napr. pro grip trosku vetsi negativ predek, nez zadek.. tuzsi predek, nez zadek, atd. Kazdemu vyhovuje neco jineho.
Peca píše: Na GT5 je to parada, ale me vic vyhovuje starsi Logitech Force Pro. A na RBR a GT Legends Momo Racing :)
Jake jezdis nastaveni "pomocniku" (abs, realisticke rizeni,...)? Ja jezdil vse vypnuto a u RWD proste ne a ne poznat limit. Vzdycky to koncilo v hodinach, kontra neslo dat proste nikdy.. jak kdyby byly ty reakce zpozdene.
Naposledy upravil(a) jagy dne 06.04.2010, 11:16, celkem upraveno 1 x.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Peca » 06.04.2010, 12:05

jagy píše: Jake jezdis nastaveni "pomocniku" (abs, realisticke rizeni,...)? Ja jezdil vse vypnuto a u RWD proste ne a ne poznat limit. Vzdycky to koncilo v hodinach, kontra neslo dat proste nikdy.. jak kdyby byly ty reakce zpozdene.
Vse off a professional fyzika. Problem je, ze s tim Force Pro proste nedas dost rychle kontra (zatimco v aute bys v driftu pustil volant a pak si ho "zastavil" v pozadovanem kontra, tady to musis vyruckovat, coz je skoro nemozne), ale rozhodne to jde natrenovat do urcite miry. Kazdopadne boky mi sly lip na normalnim ovladaci. Ten muj starsi Logitech je v tomhle lepsi, dari se mi krotit treba i F40 v boku, akorat to chce uz to auto znat a predvidat co udela...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Games

Příspěvek od jagy » 06.04.2010, 12:08

Dela to presne, co pises.. na ovladaci nemam problem uplne krasne na grip jezdit TOP casy, online vyhravat zavody, ale na volantu nejvetsi amater. :D Takze idealne asi volant prodat a koupit jinej.

Btw. jezdis s Lotus Elise 111R / Tuned? Nejlepsi auto.. hlavne v zatackach snad nejrychlejsi diky vaze.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
vrtas
user
Příspěvky: 1044
Registrován: 03.01.2008, 14:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od vrtas » 06.04.2010, 12:26

jagy píše:Dela to presne, co pises.. na ovladaci nemam problem uplne krasne na grip jezdit TOP casy, online vyhravat zavody, ale na volantu nejvetsi amater. :D Takze idealne asi volant prodat a koupit jinej.

Btw. jezdis s Lotus Elise 111R / Tuned? Nejlepsi auto.. hlavne v zatackach snad nejrychlejsi diky vaze.
Kup G25, při správnym simulátoru ( lfs ) je to jak v autě :)

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Peca » 06.04.2010, 12:36

jagy píše:Dela to presne, co pises.. na ovladaci nemam problem uplne krasne na grip jezdit TOP casy, online vyhravat zavody, ale na volantu nejvetsi amater. :D Takze idealne asi volant prodat a koupit jinej.

Btw. jezdis s Lotus Elise 111R / Tuned? Nejlepsi auto.. hlavne v zatackach snad nejrychlejsi diky vaze.
Lotusa mam, ale jeste jsem ho neupravoval. Napis pro srandu nejake casy na Eigeru, at porovname. Ale asi jen se seriovyma autama, at je to jen o rukach ;)

P.S me se hodne dobre jezdilo s upravenym GT-Rkem, mel jsem v alpach neco kolem 1.03, online jsem vyhraval, ale pak me pojel nejaky rakusak s Stickem, asi to tam mel najete :D
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Games

Příspěvek od jagy » 06.04.2010, 12:53

Vrtas: G25 je drahy na to moje jezdeni. :)

Peca: Jake casy chces? Z Time Trialu? Ted mi online nejde.. Lotus je normalni serie, koupis ho z Gran Turismo Concepts. Nijak dal jsem ho neupravoval. Ale na online, kdyz mas moznost uprav, tak je to jeste vetsi peklo. :)
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Peca » 06.04.2010, 14:18

Jagy: Jasne, time-trial, normal offline, a nevymlouvej se :) Treba s tim Lotusem, vecer ho zkusim
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
vavris2
user
Příspěvky: 102
Registrován: 10.08.2009, 21:22
Bydliště: Prostějov a druhe jsou ZH
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od vavris2 » 06.04.2010, 15:20

MaxX píše:
vavris2 píše:asi se to sem nebude moc hodit ale jaké používáte volanty na hru LFS já zatím hraji jen demo a ovládáni myší a nestěžuji si...ale nevím jaký si mám vybrat volant a nebo jestli to hrát bez volantu ??
já jezdím na klávesnici!

:)na klávesnici sem jezdil taky ale když sem chtěl projet zatáčku smykem tak jsem si to neuměl tak dobře nastavit jako když to projíždím pomocí klávesnice a myší to jde auto krásně do smyku a nepřetáčise…ale taky byla potřeba dostat do ruky ten cit :wink:

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Games

Příspěvek od SilverFox » 06.04.2010, 15:57

Mě jen zajíma co lidi vede k tomu, hrát simulátor jako lfs na klávesnici a myši. Vždyť tim to v podstatě ztrácí smysl a líp si zajezdí v gridu nebo necem podobnym.
Obrázek

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Games

Příspěvek od jagy » 06.04.2010, 17:18

Mys je nahodou super na LFS. :wink:

Peca: Zkusi jsem Eiger s Lotus Elise 111R / Tuned - 1:14.447
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Games

Příspěvek od Peca » 06.04.2010, 18:20

jagy píše:Mys je nahodou super na LFS. :wink:

Peca: Zkusi jsem Eiger s Lotus Elise 111R / Tuned - 1:14.447
Tak jsem koupil toho Lotuse a v druhem kole na Eigeru 1:12.781
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Games

Příspěvek od jagy » 06.04.2010, 20:33

A to jsem mel jeste ASM zapnuto.. s vypnutym to byl spis Drift Trial. :mrgreen: Ty S2 pneu si s tim moc neporadi.

Jezdis na volantu? Ten pad je na prd, ale s tim mym volantem jeste horsi. :)
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů