Neznalost

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Neznalost

Příspěvek od OndraS13 »

Takze - na TF se objevil inzerat ze nekdo rozproda 200SX . Zaroven vcera vecer me volal kamos ze na jednom vrakaci u nas je dvoukilo s motorem .
Nelenil jsem a zaclo shaneni kontaktu - volal jsem zadavateli inzeratu na TF a ten ze si to bude rozebirat apod..... Tak moje obvolavani znamych jestli nekoho odtamtud neznaji skoncilo az u toho ze jsem volal majiteli a jednateli vrakoviste s tim ze jsem to jeste nevidel ale ze mam zajem . Dneska rano otvirali v 7:30 vrakac a ja byl v 7:25 u vrat , sel jsem se na to podivat a doopravdy hezka S13 . S tamnim zamestnancem jsem se dohodnul ze to chci ( problem byl ze auto nesmi opustit areal a ze to bude jen po dilech ) mel jsem ale nahradni plan ...... Tak jsem si zamluvil dily - vesmes celi auto krom motoru protoze ten ze ma nekdo zamluvenej ( zadavatel inzeratu na TF ) . Pak kdyz jsem odjel z vrakoviste kontaktoval jsem zadavatele inzeratu ze mu usetrim praci a koupim od nej ten motor a sam si ho vytahnu . Rikal ze se asi nejak dohodnem ale ze to nema zamluveny sam , dalsi shaneni dalsich kontaktu - s vysledkem ze odpoledne dame nekde na benzince kafe a domluvime se co a jak .
A vyvrcholeni bylo ( aspon pro me ) kdyz jsem asi pred hodinou jel okolo tak S13 prevracena na boku i s motorem a zespoda neco sundavali - takze krasna kastle na kterou jsem byl vesmes sikovne domluvenej s majitelem vrakace uplne v hajzlu :0/
takze moje lidskz chovani kdyz me radily at jdu a dotycny lidi preplatim a ja to zavrhnul tak na to uz prdim , priste jdu prez mrtvoli . Takze pocitejte ze za cas se objevej celkem levny dily .
Fakt me to mrzi .
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )
Uživatelský avatar
jsadik
user
Příspěvky: 599
Registrován: 08.04.2007, 00:55
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od jsadik »

Obdivuju tvojí snahu zachánit to auto......já bych se na to vybodnul :)
Silvia S12 CA18ET Fibreglass Edition
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od OndraS13 »

Tohle jsem tam našel asi 10minut po mym příspěvku ............... okno v hajzlu , trojůhelníkový okno v hajzlu , pravej blatník zadní v hajzlu , elektrika rozstříhaná , koberce roztrhaný ..... :x
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

:potlesk::potlesk:
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )
Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od Jimmbo »

Tak tak kasla byla fakt cukrikova... kreteni.. :evil:
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...
Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Neznalost

Příspěvek od jagy »

Ta kastle vypada slusne z fotek. Proc to delali, vzdyt si to chtel koupit ne?
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od OndraS13 »

To jsem jim říkal , že se s nima dohodnu , že každýmu hodim něco za to že to jakoby sehnali , že ani se nenadřou nic ...... měl jsem i vyřešený z části to že to odtamtud odvezu ( ikdyž majitel byl proti měl jsem s nim mít schůzku ale až v sobotu ) .
Kastle fakt hezká ( akorát jediný co jsem našel tak vepředu vpravo roh kastle trochu rezavej a klasika vzadu prahy před kolem ale nic hroznýho ) zkusim aspoň tu kastli nějak ještě dořešit .....
Ale fakt mazec - neřeknu kdybych jim nevolal a nechal to bejt , příště to udělám tak jak mě radily .... prostě tam nastoupit a dát víc . Ale řekl jsem si že jsme lidi a že s nima mám schůzku že se dohodneme .....
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )
Uživatelský avatar
Steve
user
Příspěvky: 644
Registrován: 15.11.2006, 18:05
Bydliště: Plzeň

Re: Neznalost

Příspěvek od Steve »

z toho se mi chce brecet, zrovna vinova... zajimalo by me, za kolik ty veci prodal co si z toho vzali...
Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od Lefa »

to je velka skoda kastle.. kupa lidi jezdi i s horsi kastli (mozna i ja) :D a oni ji takhle zkurvej...pro ně to melo hodnotu jako kazda jina kastle asi :?
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od blázen »

taky jsem to chtěl koupit a mi tvrdili,že to na vrakovišti není.. dost blbé
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od OndraS13 »

To steve: si zjistim za kolik to odvezli to všechno ale myslim si že moc ne-e

To Lefa: No hele zkoušel jsem všechno , byl jsem s nima domluvenej .... a takhle to dopadlo

To blázen: Hele mě tvrdily takovejch věcí , nejdřív že už to má někde u sebe že to tam neni , pak že to odtamtud nepustěj ..... hafo toho bylo . A já už měl vesměs domluvenou výměnu a mohl jsem to odvízt celý .
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od blázen »

i tak pokud to máš blízko,tu kastli vem ,když ji daj za pár kaček, okno přehodíš..je pěkná
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od Bart34 »

Doprdeleeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Takovy lidi bych kopal natvrdo doprdele...a budu sprostej....budu...jestli se to nekomu nelibi, tak at ten prispevek smaze, ale na to fakt nic jinyho nejde rict....
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun
Uživatelský avatar
Steve
user
Příspěvky: 644
Registrován: 15.11.2006, 18:05
Bydliště: Plzeň

Re: Neznalost

Příspěvek od Steve »

jako par veci by se jeste zachranit dalo, ale kastle uz za to nestoji jak ji hodily na bok...
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Neznalost

Příspěvek od Kentoya »

řekl bych, že momentálně je na tom nejcennější ta nádobka na vodu..............pokud je ovšem v cajku
Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznalost

Příspěvek od Bart34 »

Právě:D:D:D Ta úplně bije do očí :D Ale ne...ja myslím že i ta kastle by se dala použít.
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun
Odpovědět