produkty D2

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
dynomax

produkty D2

Příspěvek od dynomax » 14.01.2007, 12:11

- vsiml jsem si , ze jste se zde bavili na tema D2 brzdy atd., sada brzd neni jinak vubec lehka, vazi asi 34 kg a musim konstatovat, ze nic kvalitnejsiho se mi do ruky zatim nedostalo, mrzi me spise, ze hodne znackovych servisu, kde prodavaji i sportovni modely aut, nedokazi tyto vyrobky spravne namontovat a jeste hrajou machry jak je vsechno spatne, kdyz to neni original dil jejich znacky, viz posledni priklad montaz brzd D2 na RX8, kde v autosalonu Mitsubishi v Brne, kde bylo auto zakoupeno, auto stalo 14 dni a za montaz si vzali 10 000 kc, zakaznik si stale stezoval , ze brzdy po 500 km stale piskaji, trepe se volant a uz jsou nerovnomerne sjete jen v predni casti desky, zakaznika jsem hned poslal k panu Hajkovi z Brna, ktery upravuje Hondy, brzdy byly hotove za 1,5 hodiny a vysledek - kotouce byly nasazene naopak a desky primo drely o bocni kovovou cast, nyni je vse samozrejme jak ma byt,
jinak u jinych modelu aut se taky muze stat , ze i tyto brzdy nedostatecne brzdi a musi se pridat regulator tlaku oleje , aby kazda naprava spravne brzdila, pokud ma kazda odlisne brzdy D.

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 14.01.2007, 21:51

A jak tedy brzdí?? Kolik s nima už má najeto a nějaké jiné zkušenosti??
S15 - JDM

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 16.01.2007, 10:40

To snad ani neni mozne nasadit kotouce opacne, kdyz to vzdy byva durazne napsane v montaznim manualu....
Jinak neni tolik o regulatoru jako spis o kapacite brzdoveho valce... Regulator popr. i jine zadni brzdy jsou treba hlavne pri pouziti na okruhu, kde zalezi na rozlozeni brzdne sily.

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 16.01.2007, 10:52

v autorizovaném servisu je možné vše 8) :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 172 hostů