Jakej jste kdo řidič

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Jakej jste kdo řidič

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 19:08

zajímalo by mě jak kdo jezdí. Stává se Vám že lidi které vezete po vystoupení z Vašeho auta řeknou že už s Vámi nikdy nepojedou,ikdyž se snažíte jet slušne? a kolik nehod jste kdo měl? a jakých? Nejsem fízl ale semnou moc lidí jezdit nechce, proto tenhle průzkum.Ato se pokládám za dobrýho řidiče.V 19 jsem měl opravdu těžkou nehodu při který se mi nic nestalo ale vezl jsem dvě stopařky které mají doživotní následky. Ve 160 čelní náraz do zdi. Od té doby nic
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otasTM » 09.04.2007, 19:11

já samozřejmě jezdim vždy a všude předpisově :angel4:

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 19:13

no právě že já taky a stejně si stěžujou :D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 09.04.2007, 19:18

od té doby co mi z 240sx zbyl jen motor a převodovka jezdím celkem slušně, ovšem když se mi chce tak sem prase,..ale s TDi prasit nejde tak jezdím více méně skoro předpisově
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Roménius
user
Příspěvky: 351
Registrován: 03.09.2006, 15:53
Bydliště: Velké Bílovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roménius » 09.04.2007, 19:23

Já myslím,že všichni členov fora jezdí předpisově,o tom snad nikdo nepochybuje. :-D Tedy až na výše uvedené vyjímky. :roll:
Naposledy upravil(a) Roménius dne 09.04.2007, 19:25, celkem upraveno 1 x.

Petta
user
Příspěvky: 714
Registrován: 20.03.2007, 12:27
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petta » 09.04.2007, 19:24

Mno, zajímavá diskuse :-))) Já jezdím vcelku slušně, ovšem trychlkosti sou problém :-))) ty teda moc nedodržuju ... jen v hustém prvozu mi nic jinýho nezbývá ... :-))) A zatim si nikdo neztěžoval, že by se mnou nechtěl jet ... ale sem ženská :-)))
NOW: BMW e36 328i, Cosmos Schwarz metallic
EX: nissan 200sx, red dragon
EX: Petta´s Black E36 318ti Compact BARBIE CAR
EX: Opel Omega "A" ...

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 19:30

Roménius píše:Já myslím,že všichni členov fora jezdí předpisově,o tom snad nikdo nepochybuje. :-D Tedy až na výše uvedenou vyjímku. :roll:
kdo je ta vyjímka ne snad já, těch 160 bylo sice ve městě ale je to řadu let zpátky,tenkrát sis moch jezdit jak jsi chtěl. Neni to o rychlosti, na silnici jsem spořádanej ale o stylu jízdy, ikdyž jezdím skoro předpisově tak stejně se lidi semnou bojí, prej jsem hodně agresivním,tak mě zajímá kolik nás "agresivních" je :-D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 09.04.2007, 19:31

jezdim 23 let a kdysi opravdu hodne davno jsem si pomackal predni celo na S100 o svetla prede mnou stojici S120. Skoda za cca 500 na obou autech... Jo, aquaplanning je svinstvo :( Mam najeto okolo milionu km, pate auto a i kdyz jezdim velmi svizne, domnivam se, ze i bezpecne. Proste zadne predjizdeni na plne care, v mistech, kam nevidim, ani kdyz se tam muze, nenechavam se provokovat k zavodeni, aspon ne ve meste (naposled vcera, prasici taxikar v Prassatu - na 40 me vytlacil na 70, rozsvicene bixenony, pak me to prestalo bavit a uhnul jsme mu v pruhu tak, ze by se tam vedle me vesel autobus - nepredjel, jen se mi porad lepil na prdel. Na semaforu jsem mu ukazal trochu hvizdnul protocenymi gumami, ale jel jsem dal podle predpisu. Zaradil se a drzel si odstup... hovado...). Do krizovych situaci jsem se zacal dostavat po uvedeni s*acky 411 soudruha Spejbla (Simonovskeho) do praxe, ale uz se to trochu zklidnilo. Vadi mi bezohledni kamionisti na dalnicich, vadi mi chodci skakajici na prechody tesne pred projizdejici auto, aniz by se pred vstupem otocili do smeru, kterym prechod vede, vadi mi svatecni ridici jedouci na povolene 80 s bidou 35-40, hlavne pokud je vedle nich plna... Snazim se pri jizde pouzivat rozum, a krome me mamy si na jizdu se mnou nikdo nestezoval 8) Fakt je, ze kdyz nekoho vezu, dovolim si mnohem mene, nez kdyz jedu sam. Setkani se mnou zatim vsichni prezili, doufam, ze pri tom i zustane...

P.S. jestli je svizna jizda agresivni, tak jsem agresivni, ale podle meho je agresivni na nekoho najizdet, blikat dalkovymi jako o zivot tam, kde se fakt lip neda atd. Potkal jsem par "zavodniku", co me predjeli s horsim autem, nez mam ja, a pak se v nasledujici zatacce motali v hodinach nebo skoncili v prikopu... Fakt je, ze mam rad zrychleni, a tak by si mohl nekdo stezovat, ze to neustale houpani v sedacce dopredu a dozadu je neprijemne, ale ja mam rad dobry pocit z jizdy, casto brzdim pozdeji a s vetsi razanci, nez jini a zadny predpis nerika, za jak dlouho smim dosahnout povolene rychlosti... ...tak asi takhle 8)

P.P.S. Beru v potaz, ze pokud v necem porusuju predpisy, musim se o to sakramentsky vice soustredit na jizdu, nez kdyz se plazim 40 a myslim si, ze v teto rychlosti se nemuze nic stat (velmi casty a zazity omyl). A taky vim, ze kolem me jsou i mnohem mene zkuseni ridici, o to vice se snazim predvidat jejich chovani. Nicmene plati, ze lidska blbost je nekonecna a i kdyz me napadne 10 ptakovin, kterou nejaky blbec muze na silnici predvest, prekona se a vymysli jedenactou...
Naposledy upravil(a) doublejay dne 09.04.2007, 19:46, celkem upraveno 2 x.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
mick
user
Příspěvky: 456
Registrován: 16.10.2006, 20:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mick » 09.04.2007, 19:33

nomann píše:
Roménius píše:Já myslím,že všichni členov fora jezdí předpisově,o tom snad nikdo nepochybuje. :-D Tedy až na výše uvedenou vyjímku. :roll:
kdo je ta vyjímka ne snad já, těch 160 bylo sice ve městě ale je to řadu let zpátky,tenkrát sis moch jezdit jak jsi chtěl. Neni to o rychlosti, na silnici jsem spořádanej ale o stylu jízdy, ikdyž jezdím skoro předpisově tak stejně se lidi semnou bojí, prej jsem hodně agresivním,tak mě zajímá kolik nás "agresivních" je :-D
a byla to tvoje vina?

ja ridim 2roky, mam za sebou 2 bouracky, jednu po pulroce co jsem mel ridicak, nekdo s tranizitem zastavil na magistrale a ja ho zezadu tuknul, jemu se to ani neodrelo, mamy auto melo pomackanej predek. loni v lete mi pak zenska nedala na prednost a jeji 14 dni stary mitsubishi colt slo na strechu, mela neco se zadama. moje felice se zkroutila cela, i plech na strese, ale krome narazenejch kolen se mi nic nestalo. od ty doby jezdim skoro porad slusne, rikam si, ze muzu bejt sebelepsi ridic, ale okolo me jsou kreteni. kdyby nejela v coltu, ale treba v pajeru tak jsem asi mrtvej.

ale nejvetsi skolu jsem mel v pizza go home, kde jsem delal brigadu, tam mas na uctu napsany cas, kdyz prijedes o 10 minut pozde, platis jim tu pizzu ty...
Naposledy upravil(a) mick dne 09.04.2007, 19:45, celkem upraveno 2 x.
červená mrcha je to

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 09.04.2007, 19:36

Puvodne jsem nechtel psat nic do toho clanku.........ale pak me napadlo jedno co skutecne vystihuje jaky jsem ridic:

Jezdim rychle a bezpecne (urcitym lidem mozna prijde ze rychla jizda nikdy nemuze byt bezpecna :lol: ale ja rikam ze muze :wink: ) To znamena na mistech kde to znam a ktera jsou prehledna tak na to klidne slapnu.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 19:37

mick píše:
nomann píše:
Roménius píše:Já myslím,že všichni členov fora jezdí předpisově,o tom snad nikdo nepochybuje. :-D Tedy až na výše uvedenou vyjímku. :roll:
kdo je ta vyjímka ne snad já, těch 160 bylo sice ve městě ale je to řadu let zpátky,tenkrát sis moch jezdit jak jsi chtěl. Neni to o rychlosti, na silnici jsem spořádanej ale o stylu jízdy, ikdyž jezdím skoro předpisově tak stejně se lidi semnou bojí, prej jsem hodně agresivním,tak mě zajímá kolik nás "agresivních" je :-D
a byla to tvoje vina?
Yes byla nepředvídal jsem :oops:
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 09.04.2007, 19:43

blázen píše:od té doby co mi z 240sx zbyl jen motor a převodovka jezdím celkem slušně, ovšem když se mi chce tak sem prase,..ale s TDi prasit nejde tak jezdím více méně skoro předpisově
Když to říkáš. :lol:

Osobně asi nedokážu posoudit, jestli sem dobrý nebo špatný řidič, to musí posoudit ostatní, ale rozhodně nejsem tak dobrý řidič jak bych chtěl být. :wink:
S15 - JDM

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 09.04.2007, 19:44

Tak tady musím souhlasit doublejayem, dá se tomu slapat na krk ale člověk musí bejt připraenej nato že né každej ví o tom co se na silnici kolem něj děje.Právě po tý bouračce jsem začal jezdit na motorkách a na ní se naučíš provoz sledovat a rozhodovat během desetiny vteřiny. Ale z toho mám možná ten zlozvyk že né vždycky se musí brzdit, vždyť se tam musím přece vejít :-D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 09.04.2007, 19:48

nomann píše:... z toho mám možná ten zlozvyk že né vždycky se musí brzdit, vždyť se tam musím přece vejít :-D
Pod to se podepisu, podrazeni a slapnuti na plyn me uz nekolikrat dostalo z krizove situace mnohem bezpecneji, nez kdybych brzdil. Mozna mi jednou i zachranilo zivot...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 09.04.2007, 20:10

já osobně jezdím předpisově




pro upřesněnní, předepíšu si kutnou horu za hodinu 40 a podle toho jedu

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů