central

otázky a odpovědi technického rázu
q.u.a.s.t
user
Příspěvky: 82
Registrován: 31.05.2007, 12:09
Bydliště: Trutnov ----Cheb

central

Příspěvek od q.u.a.s.t » 27.11.2007, 13:56

nejakej dobrej odkaz na central na dalkovy ovladani na 200sx????.....cely auto musim davat do cajku se mi vsechno zaclo po...tedka..

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 14:06

http://www.levnealarmy.cz/eshop/central ... ovladanim/

Tady by jsi mohl něco najít a podíval bych se i na
http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... rodej.html

umý to hodně věciček, asi také pořídím jen co dovystříhám původní.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otasTM » 27.11.2007, 14:34

já mám magicar už několik let a sem spokojenej... konkrétně 9000b ale teď už je i novější verze....

největší výhodu vidim v tom že pager neustále hlídá a ukazuje stav auta, např. když se někdo sehne k okýnku nebo poklepe apod.... a pro nás taky funkce turbotimer

q.u.a.s.t
user
Příspěvky: 82
Registrován: 31.05.2007, 12:09
Bydliště: Trutnov ----Cheb

Příspěvek od q.u.a.s.t » 27.11.2007, 14:39

to si vyberu :wink: diky

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 14:43

Já si myslel, že se bude líbit. A ty ceny pěkně spadly tyhle stránky už nějakou dobu sleduju a asi už padlo rozhodnutí, až se sejdou koruny objednávám asi typ 9000 BZU když-už-tak-už
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

q.u.a.s.t
user
Příspěvky: 82
Registrován: 31.05.2007, 12:09
Bydliště: Trutnov ----Cheb

Příspěvek od q.u.a.s.t » 27.11.2007, 14:46

nj je to pecka samo to nastartuje atd proste luxus ty levny co mam zkusenosti nikdy moc nevydrzi

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 14:59

Sice to samo startuje to ano, ale má to i své podmínkdy a pro některé funkce jako tato je potřeba dokoupit další moduly. Také počítej s tím, že ačkoli píšou, že dodají návod na konkrétní auto tak na naše o tom pochybuju, takže by to chtělo zjistit s čím máme podobnou elektro instalaci. A také vzhledem k tomu, že když nějaké dráty omylem obrátíte tak so může také na krásu shořet, ale už jsem se snimi bavil, že to i montují za dobrý peníz a hlavně na to bude plná záruka. Takže než cokoli objednáte tak tam zavolat a zeptat se na konkrétní funkce a nutné doplňky na konkrétní auto, ale určitě bude potřeba pro startování snímač otáček a pro auta s imobilizérem jestě taková jedna chytrá krabička do které se musí vložit čip co je v klíčku. mají to tam rozepsané tak určitě pořádně pročíst a zavolat.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Sentinel
user
Příspěvky: 319
Registrován: 14.02.2006, 16:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentinel » 27.11.2007, 15:59

takze pekne poporiadku:

central na dialkove ovladanie je uplne na p. ak planujes davat alarm pretoze central bude ovladany alarmom.

Podmienky aby auto samo nastartovalo su u manualnych prevodoviek take ze musis aktivovat rezervacny rezim.takze ked si ho v menu zapnes funguje to tak ze zatiahnes rucku,vyberies kluc,motor ostane bezat,vystupis a zavries dvere.auto sa samo zamkne a je v rezervacnom rezime= pripravene k startu.je to ochrana pred tym aby auto nenastartovalo so zaradenou rychlostou/

dalsie moduly dokupovat netreba pokial nemas auto s imobilizerom.vtedy je potreby by pass do ktoreho sa vlozi kluc s imob. a skryje sa to niekde do palubovky alebo sa vyberie chip z kluca a prilepi sa na telo spinacky tym sa imob. vyradi nastalo.

snimac otacok netreba.magicar si snima napätie...je potrebne sa napojit na kabel ktory vedie ku kontrolke dobijania na palubke... proste musi mat pod 9V v polohe ON a 12-14 pri nastartovani.novsi model /nie uplne najnovsi 100AS/ ale 9000C ma snimac otacok motora ale bezproblemovo funguje aj snimanie napätia na 9000b.

neviem ako to riesi cesky distributor ale slovensky dava len vseobecny navod a el. schemu alarmu

montaz 9000ky nieje tazka ak mate 12v skusacku /stoji cca 20sk/
tak si to urcite viete spravit.Prip sa mi ozvite a poradim vam s tym...

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 16:06

Koukám tady si někdo početl i návod. Jen bych netvrdil. že to bude úplně ok bez toho snímače. Používá se tehdy když kontrolka dobíjení svítí nějakou chvilku po nastartování asi každý ví co se děje se startérem. když už běží motor, jinak všechno co jsi napsal je na těch stránkách i více rozepsané, kdyby někomu nebylo něco jasné.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Sentinel
user
Příspěvky: 319
Registrován: 14.02.2006, 16:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentinel » 27.11.2007, 16:12

Vladislav Bureš píše:Koukám tady si někdo početl i návod. Jen bych netvrdil. že to bude úplně ok bez toho snímače. Požívá se tehdy když kontrolka dobíjení svítí nějakou chvilku po nastartování asi každý ví co se děje se startérem. když už běží motor, jinak všechno co jsi napsal je na těch stránkách i více rozepsané, kdyby někomu nebylo něco jasné.

ano precital a niekolko krat....montujem a predavam ich totiz :-D

ano ale zväcsa ludia ktorym svieti kontrolka dobijania dlho tak si nedavaju magicar ale riesia preco tak dlho svieti... kontrolka inac svieti aj ked je 12V v sieti ale to uz magicar nestartuje :D

proste tam ide o snimanie tej zmeny z <9V na >12V

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 16:23

Jasně ale pokud ti třeba bude špatně dobíjet tak to nepozná pokud rozdíl nebude v nějakém rozpětí jak by mělo nebo alespoň tak si to myslím. Já osobně bych to tam dal, je to spíše jistota, když to k tomu dělají, napojovat se na jiné obvody u starého auta, kde ta elektro instalace není už nejlepší no nevím, ale raději si za to připlatím a alespoň budu mít dobrý pocit, že jsem možná ušetřil za startér.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Sentinel
user
Příspěvky: 319
Registrován: 14.02.2006, 16:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentinel » 27.11.2007, 17:29

Vladislav Bureš píše:Jasně ale pokud ti třeba bude špatně dobíjet tak to nepozná pokud rozdíl nebude v nějakém rozpětí jak by mělo nebo alespoň tak si to myslím. Já osobně bych to tam dal, je to spíše jistota, když to k tomu dělají, napojovat se na jiné obvody u starého auta, kde ta elektro instalace není už nejlepší no nevím, ale raději si za to připlatím a alespoň budu mít dobrý pocit, že jsem možná ušetřil za startér.
obvody ti nezostarnu cize v tomto vek nehraje ulohu.
ok vpoho ja ta neodhovaram len pisem z praxe ze majitelia ktory nemaju na to aby si odstranili dlho svietiacu kontrolku si nedavaju magicar s dialkovym startom.myslim ze na SX by to nemal byt problem ale ako myslis.urcite je lepsia odborna montaz ale na fore je dost vela sikovnych ludi ktory si to vedia alebo uz namontovali aj sami a mas dobry pocit ze si zase nieso spravil sam :D

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 27.11.2007, 22:35

Máš ve všem pravdu, ale když máš i návod tak budeš mít i po ruce záruční podmínky, alarm si také svedu namontovat sám, ale nevím jak je to potom se zárukou bude totiž podle mě omezená o proti jejich montáži.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 28.11.2007, 14:24

Dnes mi přišla odpověď na dotaz jestli mají i návod na montáž do našich nissanů

"Bohužel, pro toto tak trochu exotické auto návod nemáme. Nicméně podle klasického montážního návodu dodávaného spolu s alarmem to autoelektrikář určitě zvládne."

:-D :-D
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYSAK » 28.11.2007, 15:26

To je v poho, ja na nakym obchode kdyz sem kupoval magicar sem si taky napsal o navod na neexoticke auto. z tech cca 15-20 dratu co sem zapojoval tam byly popsany asi 4 :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů