ti co vědí, poraďte

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 24.05.2008, 08:30

nomann píše:tak jsem vyndal písty a jsou to přilepený kruhy,a když už mám kliku dole tak bych rovnou vymněnil lágry a to jak hlavní tak i ojniční, né že by byly nějak špatný ale přeci jen už na nich jsou vidět stopy používání :-D a když už jsem to rozebral! Jelikož ale neni na nich nápis nissan tak by mě zajímalo jestli už neni klika po výbrusu. hlavní lágry jsou nissan ale ojniční ne. Na ojničních je číslo JE 311 STD
a na hlavních NISSAN F 770 STD 12223 01E00
Tak kdo ví ať poradí. Díky

toto je označení seriových bezvýbrusových lágrů nissan
F-780 STD
12111 D4200


ty tvoje už budou asi výbrusové,dá se zjistit v ETK ...ale kliku vem a nechej změřit a leštit,..popř. brousit.. a než to složíš,zkontroluj ojnice a nech je vyúhlovat, koukni na čerpadlo, změř výbrusy.. a vyměn vše potřebné a vše orovnej, jinak tam polezeš zachvíli znovu (a spoustu dalšího, postupy tu najdeš,nechce se mi to rozepisovat) používej manuál sou tam míry ke všemu

ještě je možnost,že máš nějaké nové značení na těch lágrech..ale to už musíš v ETK anebo ti to řeknou při měřeni kliky
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 24.05.2008, 08:43

diky za info ty hlavní lágry jsem si myslel že jsou bezbrusu slo mi ale o ty ojniční. Samo že tu nechci aby jste mi psali postupy který tu jsou rozepsaný, čtu než se ptám :-D . kilku nechám jen přeleštit ale podle měření mi i ty ojniční vycházejí jako bezbrusový jen mě mate že ty pánve jsou neNISSAN.No ale buhví jak měřim :-D .Vymněnit je chci kvůli tomu že ten motor běhal na olej co byl řidší než voda :-D

Jen pro info Co je ETK?
Naposledy upravil(a) nomann dne 24.05.2008, 08:45, celkem upraveno 2 x.
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 24.05.2008, 08:43

nomann píše:diky za info ty hlavní lágry jsem si myslel že jsou bezbrusu slo mi ale o ty ojniční. Samo že tu nechci aby jste mi psali postupy který tu jsou rozepsaný, čtu než se ptám :-D . kilku nechám jen přeleštit ale podle měření mi i ty ojniční vycházejí jako bezbrusový jen mě mate že ty pánve jsou neNISSAN.No ale buhví jak měřim :-D .Vymněnit je chci kvůli tomu že ten motor běhal na olej co byl řidší než voda :-D
změřit kliku,podle toho poznáš, co tam sou za ložiska..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 24.05.2008, 09:25

ETK je elektronicky katalog nahradnich dilu, jinymi slovy najdes tu objednaci cisla na kazdy dil auta. Na ty nase plechovky existuje aplikace Nissan Fast, nainstalujes a mas mozna vic, nez nektere znackove servisy :D
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 24.05.2008, 21:49

ETK je elektronicky katalog nahradnich dilu, jinymi slovy najdes tu objednaci cisla na kazdy dil auta. Na ty nase plechovky existuje aplikace Nissan Fast, nainstalujes a mas mozna vic, nez nektere znackove servisy
Hm tak jsem našel hovnajs jsou tam uplně jiný čísla než mam já.Stejně dík zase se tam najdou jiný užitečný věci. kliku hold musím změřit :D
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů