Bzukot vstriku???

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Bzukot vstriku???

Příspěvek od petafm2 » 29.05.2008, 17:31

Caute - nedavno assi par tydnu jsem tu psal dotaz o slyseni cvakani z hlavy motoru pri jizde a pri spusteni nohy z plynu na dve tri sekundy prestane cvakat [jak cvakot na kdyz jedete na kole ten cvrcek nebo jak se tomu rika:] no a ted to postoupilo dale: pri zrychlovani tak od tech 3000otacek se to cvakani zmeni v bzukot - pricemz se turbo normalne roztaci a kdyz prestanu zrychlovat turbo vypina ale to bzuceni jde slyset stale zpomalim tak pod ty 3000otacek a uz je to jen klasika cvakani... tohle asi jiste vstriky, je tak? je treba je vymenit nebo vycistit?

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 30.05.2008, 07:07

mno ja teda vstriky v kabine neslysim...
a kdyz pustis plyn tak by podle mne vstriky nemeli cvakat, protoze by meli byt snad zavrene, jestli se nepletu

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 30.05.2008, 11:23

Pro upresneni - pokud brzdis motorem (zarazena rychlost a otacky nad 1500), nejde do valcu palivo a tim padem bys cvakani vstriku opravdu slyset nemel. Auto jede normalne? Nemas treba zaklepany ventil? Neklepou ti hydrostely?
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Příspěvek od petafm2 » 31.05.2008, 19:10

presne tak kdyz brzdim motorem tak to cvakani chvili neslysim presne jak jsem psal dokud otacky nespadnou bud na volnobeh nebo prestanu zpomalovat.... jsou toi definitvne vstriky - ten zvuk jde od fuel tube primo na mistech vstriku - nejde to z hlavy samotne... navic to bzuceni jak jsem psal ten zvuk je to jak srseni. jinak nevim jak to popsat jako kdysi ty stare modemy co se pripojovaly tim zvukem tak stokrat zrychlene [jak jsem psal nad 3000otacek tohle dela jinak cvakaj pod ty tri tisice.. zajdu se zeptat do dealera nissan za kolik nove [kurde to zas nepujde pod 200euro... :evil: a mam kupovat kdyz uz nove ty standardni a nebo na netu jsem videl co maji vice ccm vstriku - ted ale bez vetsich jinych uprav tohle asi nema moc vyznam,. co?

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 31.05.2008, 19:26

petafm2 píše:.. zajdu se zeptat do dealera nissan za kolik nove [kurde to zas nepujde pod 200euro... :evil:
no hele tohle je ale hodne blbej napad :lol: Budou chtit za jeden vstrik tak odhaduju min. 5000Kc¨

Vstriky se neserou zas tak casto, sezen si pouzite...a nech si je ultrazvukove vycistit a otestovat na nich průtok.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Příspěvek od petafm2 » 31.05.2008, 21:05

jo ok ale kazdopadne k delarovi zajedu optat se... v cesku jsou dily drazsi na japonce nez tady. tu jsou jen japonska auta... jinak k tomu zvuku uz vim jak to nazvat - prskani prerusovane mikrosekundama to je ten zvuk prskot... muze to jit az dak daleko ze nejktery z nich nepojede vubec a poskodim tim motor - alespon valec ke kteremu se benzin nebude dostavat?

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 31.05.2008, 21:24

Ja si to nejak neumim predstavit, vstriky jsou v podstate elektromagneticke ventily ovladane signalem on/off z ridici jednotky, nema na nich co sycet, srset nebo prskat. Mel bys slyset jen sepnuti, pripadne rozepnuti, nic vic (zvuk typu klapnuti). Mas ok odpory od vstriku???
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Příspěvek od petafm2 » 31.05.2008, 21:52

nevim nemeril lae checknu to a napisu. Ja fakt nevim, prisaham ze to je z toho mista tam, nemuze to byrt nevim, fuel pressure regulator? nebo neco v fuel tube? tam neni v podstate ale co...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 109 hostů