Celolak

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Celolak

Příspěvek od Elviiis » 19.02.2010, 08:27

jjj moje rec ja znam v cr jedninou schopnou lakovnu dela tam kamos vynikajici pripravar takove jen tak neuvydite... jeho sef je vynikajici lakyra umi divy ale jen kdyz chce... pokud lakyra nema den udela to proste nejak... a podle toho to vypada.. .dalsi pulka chlapu si hce usetrit matros to je ten duvod pro chyby pllnic... a jak rikam zadnej poradnej podnik nevemze pripravene auto a nebo ti rekne ze ti to barvou klidne pobleje ale bez zaruky... tim narazim hlavne na to ze tady zadna slusna fimra neni :D ja osobne bych se bal odvezt auto nejakymu lemplovy do servisu jak na mechanickou tak na lak... mysli mze otevrit v cr kvalitni autoservis karosarnu lakyrnu a delat poctive je s tebe za rok milionar :D
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Re: Celolak

Příspěvek od Conrad » 19.02.2010, 10:50

Proč by to tak dělali, když ti milionáři z nich budou i taak a hlavně rychleji ...Nic nehrozí atd. V tomhle státě si každej může vyrobit sro kolik chce a klidně i v oboru v kterým už párkrát "jako" zkrachoval taaak čemu se divit ;).

Uživatelský avatar
Snotty
user
Příspěvky: 196
Registrován: 19.12.2008, 09:15
Bydliště: Dörzbach DE
Kontaktovat uživatele:

Re: Celolak

Příspěvek od Snotty » 19.02.2010, 23:47

Tak ja som sa pytal hlavne na kolko farby potrebujem....chystame sa to spravit sami kamos ma skusenosti s lakovanim a uz aj robil svoje auto potrebujem to len zatial nech to vizera lepsie ako toto lebo moj lak je vazne totalne na prd a hlavne strecha uplne rozpraskana..... :( potom ked nasetrim tak to dam spravit jednemu kamosovi ktori ma normalne lakovnu s vlastnym boxom a viem ze ked mu potom zaplatim prachy tak to bude zato stat ale teraz musim riesit ine weci a lakovacka je vec ktora sa bude riesit az uplne nakoniec ale nechcem zasa robit zle meno v lete dvojkilam a preto nechcem chodit ako daky cigan na zigule striekanej sprejom :D ......a naviac ta strecha potrebuje vazne spravit nechcem ryskovat aby zacala kvitnut to je vazne posledna wec co by som chcel wed pre dvojkilo len to najlepsie :wink: ale aj tak dakujem za postrehy :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 hostů