Prachovky na predni tlumice

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Prachovky na predni tlumice

Příspěvek od 935Baby » 14.12.2004, 19:06

Na prednich tlumicich mam spatne prachovky. Jsou potrhane ale jeste castecne kreji pistnici tlumice. Co by se stalo kdyz bych tam ty prachovky nemel? Oddelam ten tlumic nebo ne? Videl jsem ze mnoho sportovnich tlumicu ty prachovky vubec nema a pistice tlumice neni vubec kryta.

Problem bude asi v tom ze seriove tlumice nebudou konstruovany na znecisteni a nove asi uz maji jinak konstruovane stiraci krouzky pistnice.

Jake jsou vase nazory?

Moje tlumice jsou na aute pravdepodobne od vyrobeni - aktualne najeto 100 000km, nechal jsem je testovat na stolici a vysledek byl OK. Nevim jestli to ma smysl cpat do seriovych tlumicu co maji najeto 100 tis. km dalsi penize (prachovky min. 500Kc, prace mechanika min. 500 + opetovne serizeni geometrie predni napravy zase min. 500)

Prachovka:

original od Nissana CR 1080Kc s DPH za jedenu prachovku na predni tlumic. Bych blyl :? No mozna ze ten skladnik byl nalitej nebo co.
na http://www.courtesyparts.com/z32/oe_shock-front_tt.html ho maji za 205Kc je to ale na 300ZX no mozna by to pasovalo i na 200SX.
Zkusim se jeste zeptat u vyrobcu tlumicu zda se necha prachovka sehnat nekde jinde. Kompletni tlumice se dodavaji s prachovkami je to tak ne?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 14.12.2004, 20:12

no prachovky se ti hod?j i dobudoucna ... daj se použít i z jinýho auta já mám z n?jaký škodovky a tam asi bude cena jinde :-)
http://martin534.wz.cz/nissan/predek.jpg

Marek Radim
user
Příspěvky: 47
Registrován: 17.11.2005, 18:53

Příspěvek od Marek Radim » 17.11.2005, 20:27

Volil bych prachovky,protože ta sůl čim se dnes sypou silnice je silná jak svině a může ti udělat z stíracích krožku řešeto -můj případ.Prachovky seženeš od firmy JCauto,nebo Simix.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 177 hostů