nepravidelnost volnobehu - ne vzdy...

otázky a odpovědi technického rázu
petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Re: nepravidelnost volnobehu - ne vzdy...

Příspěvek od petafm2 » 09.08.2008, 20:13

tak jsem zkusil projit sani - no sice bez natlakovani - ale od FPR k sani ta hadicka co mam od t rozbocovace kvuli tlaku turba - tak byla nejaka rozpraskana cela vcetne vnitrku - sice nevypadalo to ze by tim mohlo neco unikat ci "prinikat" ale vymenil jsem to za novou a zatim co jsem jezdil tak to nerobilo to klesani nic... ale je to tezko, jak jsem rikal, delavalo si to i tak driv - jak kdy... no jinak jsem checkoval FICD -samotny ventil je v naprostem poradku, vycistil jsem ho i, dle manualu checknuti ok, ale zjkistil ze do nej nejdou volty *(jak je popsano v manualu - tak se mam podivat na AC relay.. - jenze zaclo prset.. takze priste.. jinak zvlastni vec je, vcera jsem zkusil otacky na volnobeh zvednout na 900 - normalne fungovalo - ale obcas i ted jak je motor rozpaleny to klesne k 850 ci 800 ale plynule bez trhani nebo tak... AAC?? ale pozdeji po ujeti treba je to jak je prednastavene...

petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Re: nepravidelnost volnobehu - ne vzdy...

Příspěvek od petafm2 » 10.08.2008, 19:20

caute no tak jsem mrknul na tu AC Relay - no chybi tam cely ten horni kus - mam tu fotku...
to asi kvuli spravne funkce pri maximalnim zapnuti vetraku nemelo chubet tam, ne?
jinak jeste na druhe fotce je kablik s konektorem o kterem nevim kam ma prijit - nemuzu najit nic kde to zapojit (ten od senzoru detonaci to neni ten je zapojeny... neporadite? (omlouvam se za hnus kavlitu fotek - je to z mobilu... :evil:
Přílohy
kabl.jpg
kabl.jpg (92.02 KiB) Zobrazeno 999 x
relay.jpg
relay.jpg (122.39 KiB) Zobrazeno 999 x

petafm2
user
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2008, 21:08

Re: nepravidelnost volnobehu - ne vzdy...

Příspěvek od petafm2 » 29.08.2008, 17:17

jo jinak jsem zapomnel, ten problem vyreseny, vyscistil jsem AAC, Ficd, no ale prestalo to delat az co jsem vymenil hadicku z FPR do sani :)) ani to jeste ani raz nechciplo pri tom vyrazeni ve vysoke rychlosti... :lol: a to to schvalne prohanim jak se da:)
diky za pomoc chlapi

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 119 hostů