servo olej

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

servo olej

Příspěvek od J.J » 21.04.2008, 08:24

asi mozna trapna otazka ale musim se zeptat jakej se leje servo olej do 240sx,jenom jestli je tam nejakej spesl a nebo muzu koupit na prvni benzine a nalit ho tam????protoze kdyz jedu a zatacim tak nekdy bych potreboval tri ruky a potom v tom skubne ze to chvilu jde a chvilu nejde!tak jestli nekdo tusi co a jak tak pisnete!budu vdecn!!!

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 21.04.2008, 08:57

To blbnutí serva by mohl zpusobovat vzduch v systemu...v manualu je navod na odvzdusneni...v zklada jde o to zvednout kola a tocit nekolikrat do prava a doleva k dorazum. Pak nastartovat a to same zopakovat. Jestli nemas servisak na 240SX tak pouzij servisak na 200SX S13 rizeni musi byt stejne na obou.

Taky by mohl byt volny řemen...

Ja daval do serva do 200SX S13 kapalinu Castrol Dexron II TQ-D pro automatické převodovky.

Pro vypusteni kapaliny musis povolit jednu trubicku co je na hřebenu řízení...bez specialnihé očkového kliče na převležné se do toho nepouštěj...

Ale jako musi to byt docela sranda kdyz ti to chvilku zataci s posilovacem a chvilku bez nej. Ja jednou malem sejmul popelnici...chybelo par cm. Jsem tak pomaloucku zatacel a chystal se zastavit a nejednou mi chcipl motor a mel jsem co delat abych to vytocil a nenapral to do popelnice :lol:
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

J.J
user
Příspěvky: 103
Registrován: 16.04.2008, 14:39
Bydliště: Ostrava,Opava

Příspěvek od J.J » 22.04.2008, 07:29

jo dik,podivam se na to!no prave ze ja taky malem naboural do znacky,mirna zatacka najednou to skublo dostal jsem misku ale nakonec jsem to vybral :D no celkem sranda.tak zdarec

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů