kolisani

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Andeer
user
Příspěvky: 293
Registrován: 28.02.2005, 14:14
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

kolisani

Příspěvek od Andeer » 02.04.2005, 16:37

tak dneska misto toho lešt?ní jsem mohl jit radeji po zavad? ktera se projevuje kolisanim ota?ek jak jsem již v p?edchozim p?ispevku uvedl , pokud jedu klidnou jizdou tak volnob?h super , pokud ale auto ve finale trochu proženu (bydlim na kopci) a zastavim u domu, tak mi za?nou kolisat ota?ky nekdy kolisaji vkuse +- 200ot , nekdy motor drži 5 vte?in ota?ky spadnou , vyrovnaji a zase 5 vt. drži. vaha je ok
ale lambdu jsem koupil onehda na inzerat od jednoho vetešniika a když mi v?era p?išla podivam se nani a neco vevnit? št?rká. ješt? jsem ji nediagnostikoval.

dalši zavada ktera s tim muže byt sp?asžená je že se mi velmi špatn? jede konstantni rychlosti p?i nižších ota?kach. motor mi pocupkava - p?ida ubere p?ida ubere ve frekvenci 2vte?in. už jsem nastavoval potenciometr na klapce. spina? volnob?hu se vypne již p?i milimetr otev?ené klapce a stale vysledek žadny.

koupil jsem to od toho borca z PORSCHE BRNO ktery to dotahl z nemecka. tak jestli ho nekdo znate a resili jsme s nim tenhle problem tak budu rad za každou radu.
pop?ipad? jestli mi reknete co vsechno na to spravoval tak budu taky rad.
petr rikal ze že jsou vym?n?ny misky na klice- že mu to hrozne klepalo což se mi mic nezda jako normalni zavada spiš tomu p?edchazelo zad?eni motoru
Nissan 200sx 92'
cervena b., dovoz nemecko
repas turbo od michala - jede fajně
Intercooler avia, BOW MK2, iridium IQ20, 1.1BAR , CHIP stage1, mobil1 5W50

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů