k: zámky

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Příspěvek od mauglie » 10.05.2008, 20:17

Vladislav Bureš píše:
mauglie píše:Přidávám se, potřebuji nové zámky na dveře, kufr a kastlík.
Třetí dvoustovka v praze co se ji pokusili ukrást? kluci takdy někdo pase po dvoukilu :!:
Nee, to ne, myslel jsem si, že se někdo chytí na "přidávám se" ve smyslu krádeže, ale já to myslel tak, že se přidávám k poptávce:) Rád bych jiné zámky, pač to blbme (specialně kufr a kastlík, a když bych měnil toto, chtěl bych vyměnit všechny zámky).

Sorry :lol:

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 10.05.2008, 20:20

mauglie píše:
Vladislav Bureš píše:
mauglie píše:Přidávám se, potřebuji nové zámky na dveře, kufr a kastlík.
Třetí dvoustovka v praze co se ji pokusili ukrást? kluci takdy někdo pase po dvoukilu :!:
Nee, to ne, myslel jsem si to že se někdo chytí na to "přidávám se", ale já to myslel tak, že se přidávám k poptávce:) Rád bych jiné zámky, pač to blbme (specialně kufr a kastlík, a když bych měnil toto, chtěl bych vyměnit všechny zámky).

Sorry :lol:
Takhle mě blbnout nejprve se pokusí dvě ukrást pak ve stejném intervalu za mnou někdo přijede jestli mu to neprodám a teď ty docela jsem se lek nerad bych o něj přišel. Mě zámek kufru a kaslíku nefunguje vůbec. Když jsem tak u toho kaslíku je na něj nějaký jiný klíč nebo tam pasuje ze spínačky?
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Vanas
user
Příspěvky: 276
Registrován: 18.12.2007, 14:16
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vanas » 11.05.2008, 18:09

Vladislav Bureš píše:
mauglie píše:
Vladislav Bureš píše: Třetí dvoustovka v praze co se ji pokusili ukrást? kluci takdy někdo pase po dvoukilu :!:
Nee, to ne, myslel jsem si to že se někdo chytí na to "přidávám se", ale já to myslel tak, že se přidávám k poptávce:) Rád bych jiné zámky, pač to blbme (specialně kufr a kastlík, a když bych měnil toto, chtěl bych vyměnit všechny zámky).

Sorry :lol:
Takhle mě blbnout nejprve se pokusí dvě ukrást pak ve stejném intervalu za mnou někdo přijede jestli mu to neprodám a teď ty docela jsem se lek nerad bych o něj přišel. Mě zámek kufru a kaslíku nefunguje vůbec. Když jsem tak u toho kaslíku je na něj nějaký jiný klíč nebo tam pasuje ze spínačky?
me jde klic ze spinacky do dveri, kufru i kastliku...
red 200sx s13

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 11.05.2008, 20:03

V tom případě mi nefunguje zámek kufru i kaslíku. Takže to rozeberu a podívám se proč (teď už alespoň vím že všude pasuje jeden klíč :o )
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Příspěvek od mauglie » 11.05.2008, 20:22

Vladislav Bureš píše:V tom případě mi nefunguje zámek kufru i kaslíku. Takže to rozeberu a podívám se proč (teď už alespoň vím že všude pasuje jeden klíč :o )
Heh, jsem na tom uplně stejně, jenže kastlík se mi podařilo zavřít, ale otevřít už ne :x :lol:

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 11.05.2008, 20:30

mauglie píše:
Vladislav Bureš píše:V tom případě mi nefunguje zámek kufru i kaslíku. Takže to rozeberu a podívám se proč (teď už alespoň vím že všude pasuje jeden klíč :o )
Heh, jsem na tom uplně stejně, jenže kastlík se mi podařilo zavřít, ale otevřít už ne :x :lol:
:lol:
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů