P Zadny naraznik z S13 240SX na hranatu SPZ

je nutný vysvětlení?! :)
DOOlittle
user
Příspěvky: 414
Registrován: 17.02.2008, 09:24

Re: V: Zadny naraznik z S13 240SX na hranatu SPZ za el. okna

Příspěvek od DOOlittle » 22.07.2009, 07:07

Kentoya píše:měl jsi psát soukromě a ne to tahat na forum, podívej se na svůj příspěvek a je zcela evidentní, že přikládáš vinu tohoto stavu mě

a nasrala mě tato věta Dufam ze taketo blbe fory nerobis ludom casto...:-/

nesranduji, snažil jsem se vyjít i přes dovolenou vstříc, a ještě jsem za kokota

pardon, ale nenechám si veřejně srát na hlavu, za něco za co nemůžu, to je celé, nic víc, nic méně
rozmyslam nad tym, cim som sa teda ja previnil....ale akosi stale nic neprichadza:) Kto teda moze za to, ze veci ktore si mi poslal sa na zastavbu elektrickych okien pouzit nedaju, nakolko tam nebolo vsetko prislusenstvo? (konkretne mechanizmus stahovania okna v pravych dverach) Asi dedo mraz. Ale nechajme to uz tak, ja nemam potrebu tu nikoho zhadzovat, a ak mas pocit ze sa tak stalo, tak za to uz ja nemozem.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: V: Zadny naraznik z S13 240SX na hranatu SPZ za el. okna

Příspěvek od Kentoya » 22.07.2009, 13:36

DOOlittle píše:
Kentoya píše:měl jsi psát soukromě a ne to tahat na forum, podívej se na svůj příspěvek a je zcela evidentní, že přikládáš vinu tohoto stavu mě

a nasrala mě tato věta Dufam ze taketo blbe fory nerobis ludom casto...:-/

nesranduji, snažil jsem se vyjít i přes dovolenou vstříc, a ještě jsem za kokota

pardon, ale nenechám si veřejně srát na hlavu, za něco za co nemůžu, to je celé, nic víc, nic méně
rozmyslam nad tym, cim som sa teda ja previnil....ale akosi stale nic neprichadza:) Kto teda moze za to, ze veci ktore si mi poslal sa na zastavbu elektrickych okien pouzit nedaju, nakolko tam nebolo vsetko prislusenstvo? (konkretne mechanizmus stahovania okna v pravych dverach) Asi dedo mraz. Ale nechajme to uz tak, ja nemam potrebu tu nikoho zhadzovat, a ak mas pocit ze sa tak stalo, tak za to uz ja nemozem.

právě že můžeš za to že se to stalo,
1) nedal jsi vědět že to mám nachystat
2) slik přijel, že mu mám dát ty okna pro tebe
3) napsal jsi že dělám blbé fory, zatímco já se snažil vyjít vstříc a dal ti navíc jedny dveře, jediné co chybí je stahování v jedněch dveřích
a místo toho aby jsi položil otázku kdy ti dodám to stahování, tak v soukromé zprávě chceš zrcátka a na foru tvrdíš že si dělám srandu

tak co nechápeš?
jakto že za to nemůžeš?

já chtěl poslat ty dveře?
já snad přemlouval slika aby pro ně přijel?
já někoho otravoval přes jeho dovolenou?
já začal psát o blbých forech?

přišel jsem na to, může za to slik, jen proto že je to slik

DOOlittle
user
Příspěvky: 414
Registrován: 17.02.2008, 09:24

Re: V: Zadny naraznik z S13 240SX na hranatu SPZ za el. okna

Příspěvek od DOOlittle » 22.07.2009, 13:57

Kentoya píše:
DOOlittle píše:
Kentoya píše:měl jsi psát soukromě a ne to tahat na forum, podívej se na svůj příspěvek a je zcela evidentní, že přikládáš vinu tohoto stavu mě

a nasrala mě tato věta Dufam ze taketo blbe fory nerobis ludom casto...:-/

nesranduji, snažil jsem se vyjít i přes dovolenou vstříc, a ještě jsem za kokota

pardon, ale nenechám si veřejně srát na hlavu, za něco za co nemůžu, to je celé, nic víc, nic méně
rozmyslam nad tym, cim som sa teda ja previnil....ale akosi stale nic neprichadza:) Kto teda moze za to, ze veci ktore si mi poslal sa na zastavbu elektrickych okien pouzit nedaju, nakolko tam nebolo vsetko prislusenstvo? (konkretne mechanizmus stahovania okna v pravych dverach) Asi dedo mraz. Ale nechajme to uz tak, ja nemam potrebu tu nikoho zhadzovat, a ak mas pocit ze sa tak stalo, tak za to uz ja nemozem.

právě že můžeš za to že se to stalo,
1) nedal jsi vědět že to mám nachystat
2) slik přijel, že mu mám dát ty okna pro tebe
3) napsal jsi že dělám blbé fory, zatímco já se snažil vyjít vstříc a dal ti navíc jedny dveře, jediné co chybí je stahování v jedněch dveřích
a místo toho aby jsi položil otázku kdy ti dodám to stahování, tak v soukromé zprávě chceš zrcátka a na foru tvrdíš že si dělám srandu

tak co nechápeš?
jakto že za to nemůžeš?

já chtěl poslat ty dveře?
já snad přemlouval slika aby pro ně přijel?
já někoho otravoval přes jeho dovolenou?
já začal psát o blbých forech?

přišel jsem na to, může za to slik, jen proto že je to slik
1)nevedel som ze si na dovolenke
2)slusne som sa Slika spytal ci by bol ochotny spravit mi laskavost a ked bude mat cestu k tebe ci by mi to mohol priviezt, ziadne prehovaranie sa nekonalo
3)ratal som s tym ze ked je Slik tvoj dobry znamy, ze si to medzi sebou dokazete odkomunikovat
4)kedze sa tak nestalo, tak som sa prebehol hore dolu, nasral som sa, a napisal som ti tu vetu o blbych foroch

ok, mas pravdu...mozem za to ja...mozem za to ze som mal v umysle s tebou nieco vymienat. Jak ma to vobec mohlo kruci napadnut?

a co sa tyka tych zrkadiel, napisal som ze by bodli, ale ked tam niesu, tak no problem

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů