Motor

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 14:12

Kentoya píše:poptám se
Díky pak se nějak ozvi

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 14:14

Gerox píše:
Mike-Fiend píše:
Gerox píše:tu cervenou z breclavi jsem projizdel pred dvema lety kdyz jesm schanel sx-o....po prvnim kilometru jsem z toho vystoupil podekoval a odesel... :lol: 8)

to auto bylo total v pici...jelo to jako naka 1.6-ka a majitel tvrdil ze tam je menei turbo a e jinak vsechno v pohode....to ze to klepalo, piskalo a nevimcojeste ho vubec nezajimalo... :lol:

jinak mam jeden motor co ma nejeto asi 70 ale taky je pred GO...neni rozebranej jen vytazenej z auta...ale pred tim to docela klepalo odnekud...takze nevim...

nemam v umyslu ho prodat jen kybys ho moc chtel... :lol: 8)

anebo pak budu mit komplet fungl na novo postavenej motor kovanejma vecma cca s 280 PS...ale takovej motor asi neschanis ze? :)
Jo ale já když ho projížděl tak to ani neklapalo ani nepískalo nic a začalo to dělat až tak po 1000 zase jinak fakt v pohodě. No hele i takovej motor bych bral ale jde o finance víš? Kolik by jsi za to chtěl?

hele ten motor si stavim sam pro sebe cili neni na prodej...a kdyz tak je ti jasny ze jen se ziskem...ale jedno je tuti zadny dalsi takovej motor v cechach nenajdes...mozna ani ve stredni evrope....cili cena by byla k tomu odpovidajici...

...jinak co vim tak jety motory z raichu jdou od 50 litru a vejs....a samozrejme bez zaruky...
No tak to jsem počítal že by jsi mi ho nenechal zadarmo. No co já vim tak jdou 35 a vejš a to tam odsud můj známý tahá auta a motory pořád. Tak jsem zvědavej jestli tam něco bude se to dozvim ve středu.

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 14:15

gunjah píše:no tak se jukni na stranky tomei, prodavaji zrepsovany motory se zarukou a jeste vetsina komponentu je od tomei, takze zadnej svindl...Je tam tusim vnitrek skoro celej tomei,klikovka,vacky,teda skoro celej myslim tim takovy ty veci ktery se meni za vykonnejssi..No je k tomu i ECU od Tomei, a treba takovej SR20DET te vyjde na 56 koliku+doprava,sice doprava mazec,clo taky kdyz to pujde rovnou,ale nekomu to muze stat za to...
Dej mi na to nějakou adresu, mrknu na to i když to nevidim jako schůdnou variantu, spíš zkusim sehnat něco tady.

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 14:20

Ještě jeden dotaz, narval bych do toho 2.0l rok výroby 94 ( už ten bez mrkaček) motor z 1.8 mrkačky? myslim že by to bylo nej řešení protože těch je fakt moc a nebyl by problém ho sehnat, jen jestli ho tam dám bez nějakých přestaveb. Díky všem za odpověď.

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 12.06.2006, 16:57

budeš potřebovat motor, převodovku, kabeláž a jednotku a vejde se tam bezproblému

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Mirek » 12.06.2006, 17:13

Mike-Fiend píše:Ještě jeden dotaz, narval bych do toho 2.0l rok výroby 94 ( už ten bez mrkaček) motor z 1.8 mrkačky? myslim že by to bylo nej řešení protože těch je fakt moc a nebyl by problém ho sehnat, jen jestli ho tam dám bez nějakých přestaveb. Díky všem za odpověď.
:lol: :lol: :lol: Ja davam SR20DET do S13ky...Ty budes davat CA18DET do S14tky..sme teda dvojka :lol: :lol: :lol:
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 12.06.2006, 18:36

Mike-Fiend píše:
Gerox píše:
Mike-Fiend píše: Jo ale já když ho projížděl tak to ani neklapalo ani nepískalo nic a začalo to dělat až tak po 1000 zase jinak fakt v pohodě. No hele i takovej motor bych bral ale jde o finance víš? Kolik by jsi za to chtěl?

hele ten motor si stavim sam pro sebe cili neni na prodej...a kdyz tak je ti jasny ze jen se ziskem...ale jedno je tuti zadny dalsi takovej motor v cechach nenajdes...mozna ani ve stredni evrope....cili cena by byla k tomu odpovidajici...

...jinak co vim tak jety motory z raichu jdou od 50 litru a vejs....a samozrejme bez zaruky...
No tak to jsem počítal že by jsi mi ho nenechal zadarmo. No co já vim tak jdou 35 a vejš a to tam odsud můj známý tahá auta a motory pořád. Tak jsem zvědavej jestli tam něco bude se to dozvim ve středu.

hele jen za dily do motoru jsem tam lehce pres kilo...takze cenu toho motoru si dokazes predstavit.... 8) rekl bych ze za tu cenu si koupis dve 13-ky nebo dalsi 14-ku...takze drzim palce pri schaneni...ale pocitej s tim ze drive nebo pozdeji te naky to GO stejne nemine... :evil:

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 19:20

Martin_534 píše:budeš potřebovat motor, převodovku, kabeláž a jednotku a vejde se tam bezproblému
Jo tak s tim jsem počítal protože právě vim o pár motorech který se prodávaj takhle komplet tak to tak možná vyřešim, ještě nad tim popřemýšlim

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 19:24

Mirek píše:
Mike-Fiend píše:Ještě jeden dotaz, narval bych do toho 2.0l rok výroby 94 ( už ten bez mrkaček) motor z 1.8 mrkačky? myslim že by to bylo nej řešení protože těch je fakt moc a nebyl by problém ho sehnat, jen jestli ho tam dám bez nějakých přestaveb. Díky všem za odpověď.
:lol: :lol: :lol: Ja davam SR20DET do S13ky...Ty budes davat CA18DET do S14tky..sme teda dvojka :lol: :lol: :lol:
No já právě znám chlapa co měl oboje a za SR20DET ta mu jela těch 250 a co vim tak ta 1.8 mu lítala 270 i víc takže právě jsem přemejšlel že bych jí tam hodil já to auto stavim spíš na sportovní a show účely než na běžný provoz takže je mi to nějak jedno co tam bude za motor i když na sprinty potřebuju pořádný zrychlení, ale mám plánováno dost úprav motoru což by mi ten výkon mělo vyhnat zase nahoru co stratim tim obsahem a šel bych do nižší kubatury takže možná spíš výhoda.

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Gerox » 12.06.2006, 19:26

Mike-Fiend píše:
Mirek píše:
Mike-Fiend píše:Ještě jeden dotaz, narval bych do toho 2.0l rok výroby 94 ( už ten bez mrkaček) motor z 1.8 mrkačky? myslim že by to bylo nej řešení protože těch je fakt moc a nebyl by problém ho sehnat, jen jestli ho tam dám bez nějakých přestaveb. Díky všem za odpověď.
:lol: :lol: :lol: Ja davam SR20DET do S13ky...Ty budes davat CA18DET do S14tky..sme teda dvojka :lol: :lol: :lol:
No já právě znám chlapa co měl oboje a za SR20DET ta mu jela těch 250 a co vim tak ta 1.8 mu lítala 270 i víc takže právě jsem přemejšlel že bych jí tam hodil já to auto stavim spíš na sportovní a show účely než na běžný provoz takže je mi to nějak jedno co tam bude za motor i když na sprinty potřebuju pořádný zrychlení, ale mám plánováno dost úprav motoru což by mi ten výkon mělo vyhnat zase nahoru co stratim tim obsahem a šel bych do nižší kubatury takže možná spíš výhoda.
je ti jasny ze ty upravy budou stat takovej ranec...ze k tomu pomalu musi byt magor... :twisted:

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 19:27

Gerox píše:
Mike-Fiend píše:
Gerox píše:
hele ten motor si stavim sam pro sebe cili neni na prodej...a kdyz tak je ti jasny ze jen se ziskem...ale jedno je tuti zadny dalsi takovej motor v cechach nenajdes...mozna ani ve stredni evrope....cili cena by byla k tomu odpovidajici...

...jinak co vim tak jety motory z raichu jdou od 50 litru a vejs....a samozrejme bez zaruky...
No tak to jsem počítal že by jsi mi ho nenechal zadarmo. No co já vim tak jdou 35 a vejš a to tam odsud můj známý tahá auta a motory pořád. Tak jsem zvědavej jestli tam něco bude se to dozvim ve středu.

hele jen za dily do motoru jsem tam lehce pres kilo...takze cenu toho motoru si dokazes predstavit.... 8) rekl bych ze za tu cenu si koupis dve 13-ky nebo dalsi 14-ku...takze drzim palce pri schaneni...ale pocitej s tim ze drive nebo pozdeji te naky to GO stejne nemine... :evil:
no to je mi jasný o to zájem ani tak nemám chcu si auto udělat sám a né používat něčí věci, jinak to GO je jasný ale zase když stavim auto jen na srazy (jinak jezdim jinym autem, takže nemám problém tohle odstavit na úpravy a pak ho mít jen na srazy) tak ta GO nemusí přijít zas tak brzy když to auto nebude jezdit každý den.

Uživatelský avatar
No_name
user
Příspěvky: 924
Registrován: 25.12.2004, 20:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name » 12.06.2006, 19:51

jestli chceš motor na zrychlení,tak si připrav třeba 200k a mohlo by to bejt hezký (furt to ještě nebude zdaleka taková brutalita jako na videích od HKS :wink: :lol: )

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 12.06.2006, 19:56

No_name píše:jestli chceš motor na zrychlení,tak si připrav třeba 200k a mohlo by to bejt hezký (furt to ještě nebude zdaleka taková brutalita jako na videích od HKS :wink: :lol: )
tak nejak...anebo to poskladat z vrakace...ae to pak budes skladat kazdy mesic znovu a znovu... 8)

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 12.06.2006, 19:57

No_name píše:jestli chceš motor na zrychlení,tak si připrav třeba 200k a mohlo by to bejt hezký (furt to ještě nebude zdaleka taková brutalita jako na videích od HKS :wink: :lol: )
tak to nebude ani náhodou ale neznám jediný auto od HKS který by jezdilo po českých tuning srazech :lol:

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 12.06.2006, 19:58

Mike-Fiend píše:
No_name píše:jestli chceš motor na zrychlení,tak si připrav třeba 200k a mohlo by to bejt hezký (furt to ještě nebude zdaleka taková brutalita jako na videích od HKS :wink: :lol: )
tak to nebude ani náhodou ale neznám jediný auto od HKS který by jezdilo po českých tuning srazech :lol:
no neni se cemu divit...:)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 162 hostů