Motor

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Motor

Příspěvek od Mike-Fiend » 17.05.2006, 10:16

Cau, chcu se vás zeptat jestli někdo nevíte o nějakym motor do Nissan 200 SX. Schánim ten z S14 2.0l. Předem děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 17.05.2006, 10:23

jestli myslis SR20DET, tak ten budes shanet docela tezko.

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 17.05.2006, 11:24

Jo myslim ten co se dává do S14 rok výroby 94. Už jsem tam měl kliku s druhym výbrusem a no podělalo se to znova a do oprav bych dal moc peněz musel bych koupit novou kliku, nový ojniční šály protože ty jsou úplně v prdeli, ten vocas co to měl předemnou je podložil plechem aby neklepaly a no samozřejmě že ten plech se z toho vytrhal no a mě to teď docela good klepe takže bych právě radši novej motor protože tohle nemá cenu opravovat to se vysere znova.

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 17.05.2006, 11:53

Tak to je pech, predpokladam, ze jsi auto koupil nekde v CR v bazaru?
Podlozit saly plechem je zverstvo a podle me je to duvod k odstoupeni od smlouvy a pozadovani penez za auto zpet, jedna se o skrytou vadu, pro dobreho pravnika by to nemela byt potiz to vysoudit.

Tenhle motor se ti bude shanet tezko, jedine jako kompletni bouracka, tzn. cele auto, venku stoji docela balik.

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 18.05.2006, 09:44

No koupil jsem ho v ČR z bazaru no ale oni říkali že má dlanou kliku a turbo. Tak jsem si říkal budiž je to spravený tak proč ne ale kdyby mi řek že podložily šály plechem tak jsem to nebral ani náhodou. Jo určitě to budu zkoušet odstoupit od smlouvy, už jsem tu na to měl mechanika a ten říkal že tohle neni adekvátní oprava a že je to na začalování toho servisu co to dělal, tak to asi budu zkoušet. No snad to vyjde.

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 18.05.2006, 10:30

Nejhorsi je ze na lidi co si dohodnou takovou opravu a pak daji auto do bazaru plati leda tak zelezna trubka a mnohocetne zlomeniny ruznych casti tela, jinak jim nikdo nevysvetli ze by to nemeli delat znovu. Obcas lituji ze uz neni stredovek, kdy platilo oko za oko, zub za zub v tomto pripade oko i zub za motor! :D

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 18.05.2006, 10:40

No hele jako jestli to nevyjde s tim vrácenim tak to taky tak vidim. Jako nějakej debílek ze mě nebude dělat vola na to si našel špatnýho člověka. On si myslel že to budeme řešit v klidu ale když už jsem na něj minule řval tak koukal jako že neví co se děje a jako dát mu nějakou tečku je fakt to nejmenší. ale já chcu vyřešit to auto a ne zmlátit nějakou sušinku to je až konečná fáze když to nevyjde.

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 18.05.2006, 11:16

Jasne chce to nejdriv resit v klidu a az jako krajni reseni mu dat poradnou deku, ale vem sebou hodne kamosu, v pripade zaloby se pak vina rozmelni, protoze nikdo nedokaze kdo mu co zlomil :D

valdos240sx
user
Příspěvky: 106
Registrován: 20.01.2006, 03:45
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valdos240sx » 18.05.2006, 16:42

Mike-Fiend píše:Jo myslim ten co se dává do S14 rok výroby 94. Už jsem tam měl kliku s druhym výbrusem a no podělalo se to znova a do oprav bych dal moc peněz musel bych koupit novou kliku, nový ojniční šály protože ty jsou úplně v prdeli, ten vocas co to měl předemnou je podložil plechem aby neklepaly a no samozřejmě že ten plech se z toho vytrhal no a mě to teď docela good klepe takže bych právě radši novej motor protože tohle nemá cenu opravovat to se vysere znova.
zdravím tě-zkus to u firmy Reno car,sídlí v Mimoni u České lípy-navařej ti ojniční čepy-vyjde to tak na 4000k +šály,a máš tam zas na dva výbrusy,seženu ti kontakt od známého-nechal to udělat a jezdí přez rok v klidu,nejsou to špekulanti a na rovinu ti řeknou jak to vidí. 8)
NISSAN 240SX SE(S 13)KA 24DE,ČERVENÁ(R.V.91)VLSD-samosvor,SUPER HI-CAS,ŠÍBR,FÓLIE VZADU,KLIMA,17"225,REZONÁTOR,LADÁK.++240SX S13 KA24E,stíbrná met.(r.v.89)Bývaly majitel 240sx s Fóra.

Uživatelský avatar
Mario
user
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2006, 14:01
Bydliště: uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor

Příspěvek od Mario » 19.05.2006, 19:48

Mike-Fiend píše:Cau, chcu se vás zeptat jestli někdo nevíte o nějakym motor do Nissan 200 SX. Schánim ten z S14 2.0l. Předem děkuji za odpovědi
nemas tu S14 nahodou cervenou, oplastovanou? byla v breclavi v bazaru.?
240SX S14 KA24DE- SOLD!
nyní 350Z s turbokompresorem
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php?t=2382

Uživatelský avatar
Brblak
user
Příspěvky: 125
Registrován: 21.04.2006, 15:06
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brblak » 24.05.2006, 02:48

Mám své zkušenosti s českýmy soudy :lol:
Budeš dokazovat nemožný, i když dokazovat by měla žalovaná strana, a připrav se na to, že nevysoudíš vůbec nic kromě pohrdání soudem. A žaloba třetí strany (té opravny nebo servisu) :lol: , tak to se můžeš spolehnout, že jim maximálně uděláš reklamu.
Přečti si kupní smlouvu a určitě tam stojí, že za skryté závady nikdo odpovědnost nenese.

Já sem si dovolil zažalovat Nissana v Liberci, za to že mi u něj v areálu někdo ukradl z auta kola. Samo dohodnout sem se nechtěl a požadoval sem uhrazení kol podle nákupních dokladů, protože tam auto bylo na výměnu zadního nárazníku a lampy (pod kterou jejich cvičená opička zapoměla dát těsnění, takže sem odjížděl na svých starých origo kolech s bazénkem v kufru, který už sem tam měl před opravou a nechtěl sem ho vypustit a kola sem tam samo měl stará plechová s ojetýma pneumatikama). Soudkyně první co řekla bylo, že nic řešit nebude a že se musíme dohodnout (já myslel, že má 60 litrů měsíčně za to že rozhoduje, no nic. Navíc ničemu nezozumí, nic nerozhodnou a napomínají právníka, že šustí papírama. Jediné co je zajímá, je jaký máš plat, kolik máš aut, atd.)

Stejné případy jednání sem zažil i u soudů co máme firemní spory.

Takže se připrav, že jakmile pudeš k soudu, tak první koho budeš mlátit tou tyčí bude neschopnej soudce.

Jinak řešil sem zadřenej motor. Servis převložkoval, majitel dal do bazaru, já koupil, dojezdil a ... koupil nový motor - obdobný případ jako ty. Všichni se odvolávají, že odpovědnost nese někdo jiný a bylo to stejný jako s tím mlácením ve skupině - nikomu nic nedokážeš protože všichni tvrdí, že nic neudělali :lol:

No každopádně se pochlub, jak si dopad ty.
Já osobně už na soudy seru a hodlám řešit problémy přez jiné instituce. Je zajímavý jak jsou pak problémy najednou rychle vyřešeny a nikdo přitom není zraněn ani znevážen jednáním našich ústavních činitelů, kteří jsou přeci více něž bohy.

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 24.05.2006, 10:24

valdos240sx píše:
Mike-Fiend píše:Jo myslim ten co se dává do S14 rok výroby 94. Už jsem tam měl kliku s druhym výbrusem a no podělalo se to znova a do oprav bych dal moc peněz musel bych koupit novou kliku, nový ojniční šály protože ty jsou úplně v prdeli, ten vocas co to měl předemnou je podložil plechem aby neklepaly a no samozřejmě že ten plech se z toho vytrhal no a mě to teď docela good klepe takže bych právě radši novej motor protože tohle nemá cenu opravovat to se vysere znova.
zdravím tě-zkus to u firmy Reno car,sídlí v Mimoni u České lípy-navařej ti ojniční čepy-vyjde to tak na 4000k +šály,a máš tam zas na dva výbrusy,seženu ti kontakt od známého-nechal to udělat a jezdí přez rok v klidu,nejsou to špekulanti a na rovinu ti řeknou jak to vidí. 8)

Čau jo díky moc, no něco podobnýho s tim budu muset udělat nebo sehnat celý motor. Hlavně ať už to je v provozu protože to auto dost potřebuju. Zkus mi sehnat ten kontakt a já se s nima nějak domluvim, předem díky

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor

Příspěvek od Mike-Fiend » 24.05.2006, 10:25

Mario píše:
Mike-Fiend píše:Cau, chcu se vás zeptat jestli někdo nevíte o nějakym motor do Nissan 200 SX. Schánim ten z S14 2.0l. Předem děkuji za odpovědi
nemas tu S14 nahodou cervenou, oplastovanou? byla v breclavi v bazaru.?
Jj tohle přesně mám, no byl tam dělanej motor a prostě to nevydržel, podle mě špatně udělná práce servisu co to zpravoval, ale než to s nima vysoudim tak už můžu dávno jezdit takže to nemá cenu a chce to řešit jinak

Uživatelský avatar
Mike-Fiend
user
Příspěvky: 39
Registrován: 17.05.2006, 10:15
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike-Fiend » 24.05.2006, 10:30

Brblak píše:Mám své zkušenosti s českýmy soudy :lol:
Budeš dokazovat nemožný, i když dokazovat by měla žalovaná strana, a připrav se na to, že nevysoudíš vůbec nic kromě pohrdání soudem. A žaloba třetí strany (té opravny nebo servisu) :lol: , tak to se můžeš spolehnout, že jim maximálně uděláš reklamu.
Přečti si kupní smlouvu a určitě tam stojí, že za skryté závady nikdo odpovědnost nenese.

Já sem si dovolil zažalovat Nissana v Liberci, za to že mi u něj v areálu někdo ukradl z auta kola. Samo dohodnout sem se nechtěl a požadoval sem uhrazení kol podle nákupních dokladů, protože tam auto bylo na výměnu zadního nárazníku a lampy (pod kterou jejich cvičená opička zapoměla dát těsnění, takže sem odjížděl na svých starých origo kolech s bazénkem v kufru, který už sem tam měl před opravou a nechtěl sem ho vypustit a kola sem tam samo měl stará plechová s ojetýma pneumatikama). Soudkyně první co řekla bylo, že nic řešit nebude a že se musíme dohodnout (já myslel, že má 60 litrů měsíčně za to že rozhoduje, no nic. Navíc ničemu nezozumí, nic nerozhodnou a napomínají právníka, že šustí papírama. Jediné co je zajímá, je jaký máš plat, kolik máš aut, atd.)

Stejné případy jednání sem zažil i u soudů co máme firemní spory.

Takže se připrav, že jakmile pudeš k soudu, tak první koho budeš mlátit tou tyčí bude neschopnej soudce.

Jinak řešil sem zadřenej motor. Servis převložkoval, majitel dal do bazaru, já koupil, dojezdil a ... koupil nový motor - obdobný případ jako ty. Všichni se odvolávají, že odpovědnost nese někdo jiný a bylo to stejný jako s tím mlácením ve skupině - nikomu nic nedokážeš protože všichni tvrdí, že nic neudělali :lol:

No každopádně se pochlub, jak si dopad ty.
Já osobně už na soudy seru a hodlám řešit problémy přez jiné instituce. Je zajímavý jak jsou pak problémy najednou rychle vyřešeny a nikdo přitom není zraněn ani znevážen jednáním našich ústavních činitelů, kteří jsou přeci více něž bohy.
No já jsem též pro vyřešení věci jinak než přes soudy protože mám stejný názor jako ty. Soudy moc dobře znám nebyl bych u něj poprvý, ale tak nemá to cenu jako. Radši seženu jiný motor nebo nechám tenhle pravit a bude problém vyřešený a budu jezdit a vymívat se všem co to řešily přes soudy. Jenže on je problém tenhel motor sehnat, možná už teda o jednom vim tak doufám že to vyjde a když ne tak to zkusim z Německa a pak co nejrychlejc s nim do auta a jezdit ať se pořádně zajede a je připravený na sezónu tuning srazu a sprintů :D

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 08.06.2006, 09:42

jinak kolik dáš za komplet motor, možná o jednom vím

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 218 hostů