P: s13

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
Johny
user
Příspěvky: 66
Registrován: 10.10.2006, 09:27
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny » 20.03.2008, 19:52

Nebejt toho zaseklýho kola o sloupek, tak si to projel:-)(sranda) Hold smolnej den:(
200SX S13
Po GO motoru a repasu turba. Všechno běhá jak švýcary:-) Stage 1, Walbro, Sání, BOV HKS, Kat out, Sportovní lauf, 17" alu chrom Autec, pneu 215/40 Barum Bravuris
http://www.techno4ever.net

Shuya
user
Příspěvky: 41
Registrován: 02.02.2008, 20:35

Příspěvek od Shuya » 20.03.2008, 20:28

kuk1 píše:Tomu se říká umění, mít auto asi 22 dní a zrušit ho. :smt118 Můžem dát sázky jaký auto bude jeho 3 a jak dlouho bude pojízdné :-D.
To je nic kasmos vyfasoval od fotrikovcov X5 a do tyzdna ju zrušil ;) skoda za 50K

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 21.03.2008, 07:19

Kluci na mě nemáte zrušit auto za týden či tak to je slabota mě na to stačilo 7hodin :roll: i když to nebyla moje chyba ale i tak 7 hodin asi nikdo nepřekoná
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 21.03.2008, 08:00

Abych to uvedl na pravou míru ... jeden kluk koupil šedivý dvoukilo v trotině , pak mu nevyšel drift a tak jsem bouračku od něj koupil !!! -> potom za ty prachy a něco navíc co si přidal koupil výnový ( to v lese / potažmo v plotě ;) ) a to rozstřelil že se pohádal s mladou a dostal smyk v lese !!! -> a opět skončilo u mně ;) - takže já nedriftuju v lese ;) !!!! -> jinak motor běží docela krásně akorát tam byl problém s kardanem a s převodovkou -> trošku vylez ven a nešikovně se šprajcnul -> tak jsem ho sundal aby byl mobilní ... -> nevim jestli pujde zpátky ... !! -> předek je hnutej , kola maj rozbíhavost , zadní kola jsou nějaký čudný -> asi dostalo PZ kolo taky ránu :( !!!
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
J3tb0Y
user
Příspěvky: 455
Registrován: 19.12.2007, 19:52
Bydliště: TT, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J3tb0Y » 21.03.2008, 09:41

Vladislav Bureš píše:Kluci na mě nemáte zrušit auto za týden či tak to je slabota mě na to stačilo 7hodin :roll: i když to nebyla moje chyba ale i tak 7 hodin asi nikdo nepřekoná
hehe co by ne kamos si kupil fiat 126p hehe aj ked tomu sa auto neda povedat a za dve hodiny uz sme vytahovali blatnik :D prebehla mu kocka cez cestu on sa zlakol a nabral smetiak

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 21.03.2008, 10:05

J3tb0Y píše:
Vladislav Bureš píše:Kluci na mě nemáte zrušit auto za týden či tak to je slabota mě na to stačilo 7hodin :roll: i když to nebyla moje chyba ale i tak 7 hodin asi nikdo nepřekoná
hehe co by ne kamos si kupil fiat 126p hehe aj ked tomu sa auto neda povedat a za dve hodiny uz sme vytahovali blatnik :D prebehla mu kocka cez cestu on sa zlakol a nabral smetiak
Dobrá vyhrál
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 21.03.2008, 13:43

J3tb0Y píše:
Vladislav Bureš píše:Kluci na mě nemáte zrušit auto za týden či tak to je slabota mě na to stačilo 7hodin :roll: i když to nebyla moje chyba ale i tak 7 hodin asi nikdo nepřekoná
hehe co by ne kamos si kupil fiat 126p hehe aj ked tomu sa auto neda povedat a za dve hodiny uz sme vytahovali blatnik :D prebehla mu kocka cez cestu on sa zlakol a nabral smetiak
Já sem sestřelil srnu v 80kmh při předváděcí jízdě, zrovna když se řekla věta, tak to asi berem. :lol: :lol:
S15 - JDM

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš » 21.03.2008, 13:50

Awatar píše:
J3tb0Y píše:
Vladislav Bureš píše:Kluci na mě nemáte zrušit auto za týden či tak to je slabota mě na to stačilo 7hodin :roll: i když to nebyla moje chyba ale i tak 7 hodin asi nikdo nepřekoná
hehe co by ne kamos si kupil fiat 126p hehe aj ked tomu sa auto neda povedat a za dve hodiny uz sme vytahovali blatnik :D prebehla mu kocka cez cestu on sa zlakol a nabral smetiak
Já sem sestřelil srnu v 80kmh při předváděcí jízdě, zrovna když se řekla věta, tak to asi berem. :lol: :lol:
:shock: tak to je fakt síla a jak to dopadlo vzali jste to auto :lol:
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awatar » 21.03.2008, 13:57

Vladislav Bureš píše:
Awatar píše:
J3tb0Y píše: hehe co by ne kamos si kupil fiat 126p hehe aj ked tomu sa auto neda povedat a za dve hodiny uz sme vytahovali blatnik :D prebehla mu kocka cez cestu on sa zlakol a nabral smetiak
Já sem sestřelil srnu v 80kmh při předváděcí jízdě, zrovna když se řekla věta, tak to asi berem. :lol: :lol:
:shock: tak to je fakt síla a jak to dopadlo vzali jste to auto :lol:
vzali, dal nám slevu v ceně poloviny opravy, ale opravilo se to za míň než dal slevu, tak ok, odnesl to nárazník, maska, mlhovka (ta odlítla, ale zůstala v celku) a světlo se trochu zarazilo dovnitř. Nebylo pro mě, ale pro kamaráda, kterej se v autech nevyzná tak mě poprosil, teď je naštěstí s autem spokojenej. BMW E36 318iS
S15 - JDM

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 21.03.2008, 14:15

Awatar píše:
Vladislav Bureš píše:
Awatar píše: Já sem sestřelil srnu v 80kmh při předváděcí jízdě, zrovna když se řekla věta, tak to asi berem. :lol: :lol:
:shock: tak to je fakt síla a jak to dopadlo vzali jste to auto :lol:
vzali, dal nám slevu v ceně poloviny opravy, ale opravilo se to za míň než dal slevu, tak ok, odnesl to nárazník, maska, mlhovka (ta odlítla, ale zůstala v celku) a světlo se trochu zarazilo dovnitř. Nebylo pro mě, ale pro kamaráda, kterej se v autech nevyzná tak mě poprosil, teď je naštěstí s autem spokojenej. BMW E36 318iS
Potěší ;) -> seznámil jsem se s klukem kterej se na motorce potkal se srnkou -> řikal že jel 80 a ustál to -> druhej kluk co jel za nim nestíhal , viděl lítat plasty , srnku , plasty srnku -> a pak až zastavoval .... ale ustál to v pohodě !!!
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 21.03.2008, 18:06

no ja jsem ho mel neco pres rok - ten zadni sloupek bohuzel chytl, az po tom, co se auto zastavilo o predni kolo (viz. foto) a hnulo celou napravou...
no oprava za 500 a auto bylo v cajku a pojizdne - krome jine barvy blatniku - dokonce legalne proslo technickou.

Jinak jeste je tam Chip stage 1 od Horshamu

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 22.03.2008, 09:40

To Piettro !!! -> takže tvůj byl ten co mi teď stojí v garáži ??? má pěkný ozdobný prahový lišty !!! -> akorát je teda nejspíš klika v prčicích :( !!!
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 22.03.2008, 11:48

OndraS13 píše:To Piettro !!! -> takže tvůj byl ten co mi teď stojí v garáži ??? má pěkný ozdobný prahový lišty !!! -> akorát je teda nejspíš klika v prčicích :( !!!
JJ, ten vinovy, byl sem druhy majitel tady v CR, prvni byl kluk, co ho dovezl ze Svajcu a mel ho celkem kratce....

No to se nedivim, predchozi majitel se k tomu opravdu nechoval, jak by mel - jinak listy jsou z UK, z apex performance, stejne jako filtr

Co jsme tak s blaznem uvazovali, tak motor asi nemel nikdy menene streva a pokud, tak za nove, ale to neni overena informace - cili by se ti mohla zadarit klika bez vybrusu (ale jak rikam, jsou to jen spekulace)

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndraS13 » 22.03.2008, 12:51

To Piettro : Díky za info !!! -> jo a hele -> to zahlazování tý linky co vede na boku jste dělali jenom že jste to zbrousili a zakytovali nebo jak ???
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Piettro
user
Příspěvky: 499
Registrován: 27.12.2004, 21:52
Bydliště: Teplice nad Bečvou (Bohumín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Piettro » 22.03.2008, 20:04

OndraS13 píše:To Piettro : Díky za info !!! -> jo a hele -> to zahlazování tý linky co vede na boku jste dělali jenom že jste to zbrousili a zakytovali nebo jak ???
To neni moje prace, cili nemam paru...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů