Predám NISSAN 200sx S13 facelit, r.v. 1991

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 08.03.2007, 10:58

on JE kratsi RB, konstrukcne su rovnake 8)

ak bude v motore vsetko ako ma byt, do 300k by som ojnice neriesil vobec, nad 350k by som pouvazoval podla fin. moznosti. Tot moj nazor, samozrejme ked su peniaze, kup hned ocelove, je to len plus.

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 08.03.2007, 11:03

Nechcem nikoho ohovarat,ked som zveroval,auto do servisu najprv som si preveril,ci su ludia spokojni s pracou toho motorara. Vsetci ho chvalili. V com je teda problem. Kedze je dobry,tak ma vela oprav a nestiha,tak si zozenie mladych "praktikantov" rovno zo skol. A tu je otazka ako to oni spravia. To mi doslo neskoro,ze ked je to jeho servis, nemusi mi robit GO on.

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 08.03.2007, 11:08

Rass píše:Nechcem nikoho ohovarat,ked som zveroval,auto do servisu najprv som si preveril,ci su ludia spokojni s pracou toho motorara. Vsetci ho chvalili. V com je teda problem. Kedze je dobry,tak ma vela oprav a nestiha,tak si zozenie mladych "praktikantov" rovno zo skol. A tu je otazka ako to oni spravia. To mi doslo neskoro,ze ked je to jeho servis, nemusi mi robit GO on.
Reklamace?
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Příspěvek od nomann » 08.03.2007, 11:10

Kratší RB... no já věděl že v něm je ten správnej potenciál ta syrovost a výbušnost mě na tomhle autě vzala hned po prvních km. :D :twisted:
Hm koukám ale, že tady se prodávaj auta
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 08.03.2007, 11:29

Mirek píše:
Rass píše:Nechcem nikoho ohovarat,ked som zveroval,auto do servisu najprv som si preveril,ci su ludia spokojni s pracou toho motorara. Vsetci ho chvalili. V com je teda problem. Kedze je dobry,tak ma vela oprav a nestiha,tak si zozenie mladych "praktikantov" rovno zo skol. A tu je otazka ako to oni spravia. To mi doslo neskoro,ze ked je to jeho servis, nemusi mi robit GO on.
Reklamace?
Teraz je v reklamacii. A smahom ruky by mi objednali nove ojnice,ale zaplatil by som ich ja,lebo neviem dokazat,ci ojnice sa natiahli zle zalozenymi salmi alebo mojou jazdou par km do servisu.

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 08.03.2007, 11:36

Chcem podotknut,ze sa zbavujem auti, proti svojej voli. Dalej by som sa chcel tesit z neho a jazdit,ale nechcem sa zadlzovat. Keby niekto mal ojazdene ojnice a pockal by s platbou za ne,tak by som Martina poprosil aby tuto temu uzavrel. :wink:

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 08.03.2007, 11:37

Rass píše:
Mirek píše:
Rass píše:Nechcem nikoho ohovarat,ked som zveroval,auto do servisu najprv som si preveril,ci su ludia spokojni s pracou toho motorara. Vsetci ho chvalili. V com je teda problem. Kedze je dobry,tak ma vela oprav a nestiha,tak si zozenie mladych "praktikantov" rovno zo skol. A tu je otazka ako to oni spravia. To mi doslo neskoro,ze ked je to jeho servis, nemusi mi robit GO on.
Reklamace?
Teraz je v reklamacii. A smahom ruky by mi objednali nove ojnice,ale zaplatil by som ich ja,lebo neviem dokazat,ci ojnice sa natiahli zle zalozenymi salmi alebo mojou jazdou par km do servisu.
Vubec...to jestli byly natazeny uz predtim meli zjistit oni..pokud tak neucinili jejich problem...melo by to jit z jejich kapsy....neco jinyho by bylo kdyby to kontrolovali a natazeny uz by byly...ale pokud ne...tak cago...kdyz delaji GO, tohle maji prekontrolovat....takze i kdyby ty remenice natazeny byly uz predtim....tim ze si to nepromerili pri GO maji smulu....tak bych postupoval ja teda, pokud to neni nejakej znamej....
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 08.03.2007, 11:39

Mirek píše:
Rass píše:
Mirek píše:Reklamace?
Teraz je v reklamacii. A smahom ruky by mi objednali nove ojnice,ale zaplatil by som ich ja,lebo neviem dokazat,ci ojnice sa natiahli zle zalozenymi salmi alebo mojou jazdou par km do servisu.
Vubec...to jestli byly natazeny uz predtim meli zjistit oni..pokud tak neucinili jejich problem...melo by to jit z jejich kapsy....neco jinyho by bylo kdyby to kontrolovali a natazeny uz by byly...ale pokud ne...tak cago...kdyz delaji GO, tohle maji prekontrolovat....takze i kdyby ty remenice natazeny byly uz predtim....tim ze si to nepromerili pri GO maji smulu....tak bych postupoval ja teda, pokud to neni nejakej znamej....
Ved prave je to znamy a robil kus roboty bez papierov aby som necvakal ako krava. Ja nie som motorar a on si chrani povest mechanika,ktora by stroskotala vdaka sportaku z 91. roku. :wink:

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 08.03.2007, 11:40

Rass píše:
Mirek píše:
Rass píše: Teraz je v reklamacii. A smahom ruky by mi objednali nove ojnice,ale zaplatil by som ich ja,lebo neviem dokazat,ci ojnice sa natiahli zle zalozenymi salmi alebo mojou jazdou par km do servisu.
Vubec...to jestli byly natazeny uz predtim meli zjistit oni..pokud tak neucinili jejich problem...melo by to jit z jejich kapsy....neco jinyho by bylo kdyby to kontrolovali a natazeny uz by byly...ale pokud ne...tak cago...kdyz delaji GO, tohle maji prekontrolovat....takze i kdyby ty remenice natazeny byly uz predtim....tim ze si to nepromerili pri GO maji smulu....tak bych postupoval ja teda, pokud to neni nejakej znamej....
Ved prave je to znamy a robil kus roboty bez papierov aby som necvakal ako krava. Ja nie som motorar a on si chrani povest mechanika,ktora by stroskotala vdaka sportaku z 91. roku. :wink:
Tak mu rekni ze kdyz to zatahne, tak to nikomu nereknes :-D
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 08.03.2007, 11:41

Uz som sem napisal. :lol: :P

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 08.03.2007, 11:48

mám to celý teda smazat? :-D

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 09.03.2007, 07:57

Martin_534 píše:mám to celý teda smazat? :-D
Len nechaj moj inzerat tu. :lol:

Uživatelský avatar
kubajs
user
Příspěvky: 348
Registrován: 24.02.2005, 20:26
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubajs » 09.03.2007, 10:51

Rass píše:Chcem podotknut,ze sa zbavujem auti, proti svojej voli. Dalej by som sa chcel tesit z neho a jazdit,ale nechcem sa zadlzovat. Keby niekto mal ojazdene ojnice a pockal by s platbou za ne,tak by som Martina poprosil aby tuto temu uzavrel. :wink:
klidně bych ti ojnice daroval, ale našel jsem jen jednu, pokud ti to pomůže tak ti ji pošlu.

Uživatelský avatar
Rass
user
Příspěvky: 129
Registrován: 12.10.2004, 10:10
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rass » 09.03.2007, 10:57

kubajs píše:
Rass píše:Chcem podotknut,ze sa zbavujem auti, proti svojej voli. Dalej by som sa chcel tesit z neho a jazdit,ale nechcem sa zadlzovat. Keby niekto mal ojazdene ojnice a pockal by s platbou za ne,tak by som Martina poprosil aby tuto temu uzavrel. :wink:
klidně bych ti ojnice daroval, ale našel jsem jen jednu, pokud ti to pomůže tak ti ji pošlu.
Dakujem velmi pekne za ochotu, ale uz asi budem mat 4ks ojnic. Este raz dakujem. :D

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 09.03.2007, 12:39

Dakujem velmi pekne za ochotu, ale uz asi budem mat 4ks ojnic. Este raz dakujem. Very Happy
Supeeer... Tesim sa spolu s tebou... :D
Nissan 200SX S13 1990

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů