ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

zde si prodávejte ostatní věci ale prosím s rozumem, není to annonce
Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od areuratty » 08.07.2008, 12:14

Belmondo1 píše:Jasne ze nemusis podle x paragrafu vypovidat, ale prave ta nova zatim "navrhovana" vyhlaska ma dosahnout toho ze kdyz nereknes kdo ridil,(a je jedno jestli slovy ridila osoba blizka, nebo nebudu vypovidat), tak to budou hodnotit jako ze ridil majitel vozu. A vsadim boty ze tu vyhlasku schvalej, ale na druhou stranu nejaka chytra ceska hlava zese prijde na jinou metodu jak to vojebat :)
yess...líp bych to asi nenapsal...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Kentoya » 08.07.2008, 17:10

DRFTING píše:
Kentoya píše:může být osobní odběr v kutné hoře?
taky brutálně nesnáším poštu
v Praze předám oproti penězům
uvažuje, že by si pro něj zajel sám, jen potřebuji vědět cenu a termín od kdy do kdy je ho možno vyzvednout, než bude prodanej

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Kentoya » 09.07.2008, 19:21

to se mi líbí, první se ozvu, první ho rezervuju, a jeden je pryč a druhej je zamluvenej - škoda slov

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Kentoya » 09.07.2008, 19:21

seru na to, i kdyby ho awatar nechtěl, nepojedu pro něj a mladýmu řeknu že není

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od bordel » 09.07.2008, 22:38

Kentoya píše:to se mi líbí, první se ozvu, první ho rezervuju, a jeden je pryč a druhej je zamluvenej - škoda slov
Promin, ale ty jsi tu zatim napsal, ze se pristi pondeli ozves, ty bys taky cekal na nekoho kdyby ti napsal, ze mozna neco vezme, ale ze jeste nevi, jestli tohle nebo tamto vyjde, ale ze ti rekne az za mesic, protoze bla bla bla? Cekal bys na nej a odehnal vsechny zakazniky, kteri by koupili hned?

Ja jsem se po tobe ozval druhy den, kdyz jsem to odpoledne objevil a hned vecer uz jsem ho mel v ruce... :mrgreen:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Kentoya » 09.07.2008, 22:45

bordel píše:
Kentoya píše:to se mi líbí, první se ozvu, první ho rezervuju, a jeden je pryč a druhej je zamluvenej - škoda slov
Promin, ale ty jsi tu zatim napsal, ze se pristi pondeli ozves, ty bys taky cekal na nekoho kdyby ti napsal, ze mozna neco vezme, ale ze jeste nevi, jestli tohle nebo tamto vyjde, ale ze ti rekne az za mesic, protoze bla bla bla? Cekal bys na nej a odehnal vsechny zakazniky, kteri by koupili hned?

Ja jsem se po tobe ozval druhy den, kdyz jsem to odpoledne objevil a hned vecer uz jsem ho mel v ruce... :mrgreen:
jsi tu chvíli a nevíš jak to tu chodí, vždy má přednost první zájemce, bylo tu skrz takové jednání hodně flame, ale já ti to přeju a nepotřebuji se hádat, i tobě by se nelíbilo, kdyby jsi chtěl něco ze tři dny podržet a druhej ti to vyfouknul, at na netu tak v kamenným obchodě, zkus přijít do obchodu, a zamluvit si poslední ledničku za dobrou cenu a jdi tam druhej den a bude fuč, tak budeš řvát jako kráva, ale já jsem v klidu, užij si to a smajlíka ze svého příspěvku smaž, posmívat se není na místě, když se nectí pravidla fora

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od bordel » 09.07.2008, 22:58

Kentoya píše:
bordel píše:
Kentoya píše:to se mi líbí, první se ozvu, první ho rezervuju, a jeden je pryč a druhej je zamluvenej - škoda slov
Promin, ale ty jsi tu zatim napsal, ze se pristi pondeli ozves, ty bys taky cekal na nekoho kdyby ti napsal, ze mozna neco vezme, ale ze jeste nevi, jestli tohle nebo tamto vyjde, ale ze ti rekne az za mesic, protoze bla bla bla? Cekal bys na nej a odehnal vsechny zakazniky, kteri by koupili hned?

Ja jsem se po tobe ozval druhy den, kdyz jsem to odpoledne objevil a hned vecer uz jsem ho mel v ruce... :mrgreen:
jsi tu chvíli a nevíš jak to tu chodí, vždy má přednost první zájemce, bylo tu skrz takové jednání hodně flame, ale já ti to přeju a nepotřebuji se hádat, i tobě by se nelíbilo, kdyby jsi chtěl něco ze tři dny podržet a druhej ti to vyfouknul, at na netu tak v kamenným obchodě, zkus přijít do obchodu, a zamluvit si poslední ledničku za dobrou cenu a jdi tam druhej den a bude fuč, tak budeš řvát jako kráva, ale já jsem v klidu, užij si to a smajlíka ze svého příspěvku smaž, posmívat se není na místě, když se nectí pravidla fora
A to ze napises, ze ti pristi tyden da kamarad vedet znamena "Prosimte, rezervuj mi ho do pondeli?" :lol:

Edit: jestli cca 2 roky je chvile, tak ty tu jses jen chvili a pul :bounce:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Kentoya » 10.07.2008, 00:23

hádat se nebudu, dle mě jsem dal jasně najevo do pondělí, at už jsem to napsal jakkoliv a podruhé tě upozornuji na nevhodnost smajlíků, protože jsi nikde na foru neudal že máš zájem, dál se nepotřebuji vyjadřovat

ad drft, pokud měl tak jistý zájem, do pondělí by vydržel, a protože mě to celkem nasralo, ale nechci se hádat, kamarádovi prodám svýho bella 995 a koupím si sadu i s jamerem, a prodej to někomu dalšímu

kluci nechte toho nechci se nasrat ani hádat

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTIRADAR VALENTINE ONE ( prodej)

Příspěvek od Awatar » 10.07.2008, 18:55

já sem to koupil dneska.
to Kentoya: Vážně mi z tvýho příspěvku nebylo znát, jestli ho chceš, nebo máš jenom zájem. Já bych do pondělí asi nevydržel, protože nemám moc času, takže pak by to trvalo tak ještě týden. Jinak v krámě když si rezervuješ ledničku většinou chtějí zálohu. Nic proti tobě, ale tohle rozčilování mi přijde zbytečný. A jak si mi psal s tim motorem, když si ho prodával, kdo dřív přijde ten dřív jede. :wink:
S15 - JDM

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů