zadne gulove capy KO? + zahada diferaku

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: zadne gulove capy KO? + zahada diferaku

Příspěvek od Lefa » 10.03.2009, 14:45

neo-- píše:cau, ja mam podobny problem....mne zase pri kazdym prudčim seslapnuti plynu nebo pri zarazeni padne docela silna rana jakoby zespoda do auta.....je co citit uplne naraz do kastle ...myslim ze to bude upadlej držak diferaku ale zespoda sem to nevidel ty postrani 2 sou v pohode tak leda nejakej nad diferakem, nevim jak to tam je,..... ale spis mam jinaci problem docela mi plave auto jako se uplne houpe zestrany na stranu a zadni tlumice strasne moc přužej ....asi sou v prdely, jak to poznam ? nebo cim by to mohlo byt ze to tak plave ? tim diffem to asi nebude ...
po koupi auta mi to taky na jakykoli nerovnosti, treba par zaplat na silnici, plavalo jak svin, hlavne zadek, pak sem koupil novej komplet tlumice+pruziny a od ty doby je to v klidu, nejspis to teda je tim ze mas tlumice v haji
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

DOOlittle
user
Příspěvky: 414
Registrován: 17.02.2008, 09:24

Re: zadne gulove capy KO? + zahada diferaku

Příspěvek od DOOlittle » 10.03.2009, 16:51

jednoznacne tlmice...ale vratme sa k teme:)

Uživatelský avatar
nomann
user
Příspěvky: 307
Registrován: 15.02.2007, 21:31
Bydliště: na východ od Prahy

Re: zadne gulove capy KO? + zahada diferaku

Příspěvek od nomann » 13.03.2009, 22:47

neo-- píše:cau, ja mam podobny problem....mne zase pri kazdym prudčim seslapnuti plynu nebo pri zarazeni padne docela silna rana jakoby zespoda do auta.....je co citit uplne naraz do kastle ......

středový uložení kardanu
nissan S13; kola, motor, převodovka, spojka, výfuk, volant, sedačky, karoserii, okna, dveře, blatníky, nárazníky, brzdy a ještě pár dalších blbostí

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů