Centrální zamykání

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od driftak » 22.01.2009, 22:04

james2000 píše:O víkendu zjistím, kolik káblů jde z motorku a potom se rozhodnu co s tím, jestli koupit nějaký motorek s 5 káblama a nebo napsat Ježíšekovi ať mě donese centrál a dálkové ovládání :D . Mimochodem má zamykat centrál i kufrové dveře, nebo ty jsou jenom na klíč popřípadě páčku u sedadla? Protože klíčem co mám k autu kufr nejde otevřít-jiný zámek.
To dost pochybujem, ale neviem. Co sa tyka motorceky alebo new central?? Urco new central. Je to urco lepsie a vies co tam mas. A mozes kupit rovno aj alarm. :-)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
james2000
user
Příspěvky: 338
Registrován: 03.08.2006, 21:09
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od james2000 » 22.01.2009, 22:12

driftak píše:
james2000 píše:O víkendu zjistím, kolik káblů jde z motorku a potom se rozhodnu co s tím, jestli koupit nějaký motorek s 5 káblama a nebo napsat Ježíšekovi ať mě donese centrál a dálkové ovládání :D . Mimochodem má zamykat centrál i kufrové dveře, nebo ty jsou jenom na klíč popřípadě páčku u sedadla? Protože klíčem co mám k autu kufr nejde otevřít-jiný zámek.
To dost pochybujem, ale neviem. Co sa tyka motorceky alebo new central?? Urco new central. Je to urco lepsie a vies co tam mas. A mozes kupit rovno aj alarm. :-)
Ještě nevím, jestli bych chtěl jenom nové motorky, nebo celý nový centrál, jako chtěl bych radši nový centrál, ale uvidím až podle toho, jestli na to zbydou přebytečné peníze, protože mám problém s kouřivostí motoru viz.: forum/viewtopic.php?f=146&t=13588 . Do alarmu bych asi nešel, jezdím jenom v létě, to mám auto doma v garáži přímo v baráku a vyjíždím jenom o víkendech, když je pěkně, v zimě mám auto zazimované na chalupě a souseda, který je v důchodě a chodí auto kontrolovat.
200sx s13, r.v. 1989, červená barva, sériové auto (snaha o fungující sériové auto).

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Peca » 23.01.2009, 00:01

Když už jste nakousli ty alarmy a centrály. Mě teď auto dělá tu srandovní věc, že když zamknu ovládáním od alarmu (=aktivuju alarm), tak auto po nějaké náhodné době (10s - 10 minut) začne houkat - spustí se alarm. Co jsem tak zatím vypozoroval, tak když je auto dostatečně zahřáté tak to nedělá - čili problém zima/elektrika?

Jinak klíčkem zamknu taky jen jedny dveře, ovladačem alarmu zamknu oboje - to by poukazovalo na špatnou řídící jednotku centrálu?
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od driftak » 23.01.2009, 00:07

Peca píše:Když už jste nakousli ty alarmy a centrály. Mě teď auto dělá tu srandovní věc, že když zamknu ovládáním od alarmu (=aktivuju alarm), tak auto po nějaké náhodné době (10s - 10 minut) začne houkat - spustí se alarm. Co jsem tak zatím vypozoroval, tak když je auto dostatečně zahřáté tak to nedělá - čili problém zima/elektrika?

Jinak klíčkem zamknu taky jen jedny dveře, ovladačem alarmu zamknu oboje - to by poukazovalo na špatnou řídící jednotku centrálu?
Bud RJ centralu, alebo takisto 2 kablovy motorcek.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Mirek » 23.01.2009, 00:24

ted me jeste napadlo ze to nemusi byt nefunkcni nic. Staci aby bylo spatne pripojene tahlo z motorku na tahla zavirani...vysvetlim...pokud zavirate/otevirate klicem, manualne nastavite motorek do polohy jedne nebo druhe koncove polohy a ten v koncove poloze vysle signal pres RJ do ostatnich motorku. Kdyby se ale posunulo to napojeni, klicem by jste nedostali motorek do koncove polohy i kdyz dvere zamcete (potreboval by treba par mm pohybu tahla jeste), takze by nevyslal signal k zamceni/odemceni dalsich dveri. Doufam ze je to srozumitelne
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od pablo » 23.01.2009, 10:48

Peca píše:Když už jste nakousli ty alarmy a centrály. Mě teď auto dělá tu srandovní věc, že když zamknu ovládáním od alarmu (=aktivuju alarm), tak auto po nějaké náhodné době (10s - 10 minut) začne houkat - spustí se alarm. Co jsem tak zatím vypozoroval, tak když je auto dostatečně zahřáté tak to nedělá - čili problém zima/elektrika?

Jinak klíčkem zamknu taky jen jedny dveře, ovladačem alarmu zamknu oboje - to by poukazovalo na špatnou řídící jednotku centrálu?
nevim co a jak mas delanej alarm ale podobnej problem sem mnel cez leto proste vzdy kolem 2 rano se spustil alarm a pak sem zistil ze mam zly ty cudliky na dvere takze alarm si stale myslel ze su otvorene dvere.

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od driftak » 23.01.2009, 14:33

Mirek píše:ted me jeste napadlo ze to nemusi byt nefunkcni nic. Staci aby bylo spatne pripojene tahlo z motorku na tahla zavirani...vysvetlim...pokud zavirate/otevirate klicem, manualne nastavite motorek do polohy jedne nebo druhe koncove polohy a ten v koncove poloze vysle signal pres RJ do ostatnich motorku. Kdyby se ale posunulo to napojeni, klicem by jste nedostali motorek do koncove polohy i kdyz dvere zamcete (potreboval by treba par mm pohybu tahla jeste), takze by nevyslal signal k zamceni/odemceni dalsich dveri. Doufam ze je to srozumitelne
Ale to by sa mu posunulo len na jednych dverach, a druhymi by to slo. Jemu to nejde.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Mirek » 23.01.2009, 14:34

driftaku, seriovy zamykani u sx funguje jen od ridice...u spolujezdce neni reakce na klic....
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od driftak » 23.01.2009, 14:38

Mirek píše:driftaku, seriovy zamykani u sx funguje jen od ridice...u spolujezdce neni reakce na klic....
ahaa no tak to som nevedel. :) Tak potom je to mozne. :-)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Lefa » 23.01.2009, 14:53

peco, me po namontovani alarmu taky blbnul, zamknul sem to a za chvili se to samo rozhoukalo, nekdy to neudelalo nic, nekdy se to rozhoukalo po par vterinach i opetovneho zamykani, pak sem se na to vysral a zamykal to klicem bez aktivace alarmu a ten kamos co mi to zapojoval se na to znova podival, prosel vsechny dratky, poupravil spoje dratku a do ted to jde jak svycary, takze by to mohlo byt u tebe stejny, spatny dotek, nebo jina prkotina v zapojeni, nech si to znova projet..
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální zamykání

Příspěvek od Peca » 23.01.2009, 16:10

Lefa: Tomu prochazeni jsem se prave chtel vyhnout :)
Jeste mrknu na ty cudliky ve dverich jak pise Pablo
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů