Startování

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od OndraS13 » 06.01.2009, 20:17

Právě předtim to bylo mírně povolený , tak jsem to utáhnul , ale ještě zkusim předtim sundat ty kontakty , očistit je , máznout tou vazelínou a zas řádně nasadit !
Jinak jsem se na to chtěl vrhnout dneska ale jaksi mě to opět nějak nevyšlo :( Musel jsem odvízt bráchu do Hradce takže snad zejtra nebo pozejtří , až budu vědět co tomu bylo tak to sem napíšu , kdyby se s tim náhodou ještě někdo setkal !

EDIT: Ještě si myslim taky že kdyby byli špatný kontakty na baterce tak by mě nesvtili kontrolky ne ? A svítěj furt stejně jasně !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od driftak » 06.01.2009, 20:41

OndraS13 píše:Právě předtim to bylo mírně povolený , tak jsem to utáhnul , ale ještě zkusim předtim sundat ty kontakty , očistit je , máznout tou vazelínou a zas řádně nasadit !
Jinak jsem se na to chtěl vrhnout dneska ale jaksi mě to opět nějak nevyšlo :( Musel jsem odvízt bráchu do Hradce takže snad zejtra nebo pozejtří , až budu vědět co tomu bylo tak to sem napíšu , kdyby se s tim náhodou ještě někdo setkal !

EDIT: Ještě si myslim taky že kdyby byli špatný kontakty na baterce tak by mě nesvtili kontrolky ne ? A svítěj furt stejně jasně !
Ked mas zly kontakt svietia kontrolky normalne. Az pri otoceni na "start" ti zhasne vsetko.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od OndraS13 » 06.01.2009, 20:43

Psal jsem to jako že furt mě ty kontrolky svítěj stejně - asi je to nějak divně napsaný - ale když se ni neděje tak kontrolky furt svítěj stejně jasně !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od driftak » 06.01.2009, 20:44

OndraS13 píše:Psal jsem to jako že furt mě ty kontrolky svítěj stejně - asi je to nějak divně napsaný - ale když se ni neděje tak kontrolky furt svítěj stejně jasně !
Tak sa aj ja priklanam k predoslym vyjadreniam. UHLIKY. Kedze nechyta uhlikom kontakt, nema odber. :wink:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od OndraS13 » 15.01.2009, 18:58

Takže .....
řádný vyčištění kontaktů na baterce , výměna baterky a výměna starteru , vše bylo v pohodě ! Pak jsem uklidil hasičárnu kde jsem to dělal a jdu ven a nic :( tak jsem tam dal třetí starter a ZATIM v pohodě ! Tak uvidíme , zejtra to ještě prozkoušim a uvidíme !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů