z hondy na nissan :)

Odpovědět
Uživatelský avatar
maico
user
Příspěvky: 95
Registrován: 13.01.2011, 19:06
Bydliště: Povazska Bystrica

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od maico » 18.01.2011, 16:10

toho som si vedomi. ale da sa jednoduchsie zvysit na tom vykon ako na E30 napr 335i. teras nic neni zadarmo. a ako to je s nissanom silvia 1.8T 118 kw to tusim ma? ties su narocne ako 200sx?

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Woyta » 18.01.2011, 17:42

No Silvie u nas moc nepotkas. Pokud myslis chasi S13. Myslim 3 v republice?
Jelikoz technika (motor, podvozek, ...) je stejna tak pocitej se stejnymi investicemi.

S13 je dnes uz minimalne 17 let stare auto. To nemuzes bez velkych investic do oprav trapit. Jinak te opusti drive nez se nadejes.
Ted mluvim treba o GO motoru. Mam jednu z poslednich S13 (rv 1994, v provozu od 05/1995) a taky me toho ceka dost.
Az budu mit v aute 100-150k tak budu mit porad seriovou S13 ale v dobrem stavu se kterym jde neco delat. To je vec se kterou musis pocitat pri nakupu SX.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od blázen » 18.01.2011, 18:18

maico píše:toho som si vedomi. ale da sa jednoduchsie zvysit na tom vykon ako na E30 napr 335i. teras nic neni zadarmo. a ako to je s nissanom silvia 1.8T 118 kw to tusim ma? ties su narocne ako 200sx?
a kolik chceš výkonu na jízdu bokem? 3,5 od BMW může mít tuším 240k ..což bude stačit je to 3,5 ,půjde pěkně po plynu
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
maico
user
Příspěvky: 95
Registrován: 13.01.2011, 19:06
Bydliště: Povazska Bystrica

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od maico » 18.01.2011, 19:32

no 3.5 ma v zaklade okolo 200 koni a da sa aj na 250. http://bmw-rad-3-coupe.autobazar.eu/335 ... 68.htmlale to uz neni legalne vozenie ked mas v E30 335i.
vsetko zalezi na financiach. ked bude za co radsej by som siel do nisana ako do bmw. najlepsie by bolo niekde na zraze popozerat tie vase sx-ka a pokecat.
Přílohy
2.JPG
takto som si spravil hondu, tak viem o com je to pchat koruny do auta. aj ked tam som az tak moz nenapchal

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od jagy » 18.01.2011, 22:18

maico píše:len ja by som chcel casom na tom aj trosku drift jazdit, ak vsetko pojde ako ma. a 200vky su na to vhodnejsie ako napr. mazda 1.6 a 1.8. zas 1.8 su uz dost drahe.
Tak nevim, jestli je vhodnejsi... rekl bych ze potencial maji obe auta stejny. SX je sice fajn, ze ho koupis treba za 30tis. kc ale je treba pocitat, ze do nej dalsich 100tis. kc das, abys mel vse v perfektnim stavu a pouzitelne i na nejake klouzani. Kdezto u te Mazdy je sice vyssi pozirovaci cena, ale zase muzes jezdit hned. MX5 NB koupis do 100tis. kc s 1.8, kdyz mas stesti. MX5 NA i za 50tis. kc...

Napr. tahle Mazda ma tusim jen vyfuk a sani, cili zanedbatelne vykonove upravy. A bokem to jde moc pekne.

http://www.youtube.com/watch?v=dNWUwFS0oZI
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od maca9 » 19.01.2011, 11:58

no zastavat nazor ze MX5 je pro holky mi prijde dost uzkoprsi, Mazda je spis ideal na grip, to auto v serii je proste motokara. A pokud chce 200sx tak ho neodrazujte, to jeste ze sem nechodil sem na forum nez sem si koupil SX jinak byste mi to asi vymluvili a kuli vam bych si koupil snad i BMW :wink: . Tak kdyby chtel BMW tak by se asi nepatl na SX, to ze chce obcas poslat auto do boku neznamena ze si musi koupit hnusnou E30. Myslim ze vyssi provozni naklady SX sou zanedbatelny z radosti kdyz jedes v SX a z toho jak to auto vypada, ja osobne bych za nic nemenil, i kdybych byl zazobanej frajer tak budu mit v garazi vzdycky SX je to uzasny auto 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
MaxX
user
Příspěvky: 1260
Registrován: 17.03.2006, 19:18
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od MaxX » 19.01.2011, 12:26

maca9 píše:no zastavat nazor ze MX5 je pro holky mi prijde dost uzkoprsi, Mazda je spis ideal na grip, to auto v serii je proste motokara. A pokud chce 200sx tak ho neodrazujte, to jeste ze sem nechodil sem na forum nez sem si koupil SX jinak byste mi to asi vymluvili a kuli vam bych si koupil snad i BMW :wink: . Tak kdyby chtel BMW tak by se asi nepatl na SX, to ze chce obcas poslat auto do boku neznamena ze si musi koupit hnusnou E30. Myslim ze vyssi provozni naklady SX sou zanedbatelny z radosti kdyz jedes v SX a z toho jak to auto vypada, ja osobne bych za nic nemenil, i kdybych byl zazobanej frajer tak budu mit v garazi vzdycky SX je to uzasny auto 8)
Tak tohle je i můj názor i když já se E30 taky vůbec nebráním,ale S13 je pro mě na 1 místě!!! 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od jagy » 19.01.2011, 14:30

maca9 píše:no zastavat nazor ze MX5 je pro holky mi prijde dost uzkoprsi, Mazda je spis ideal na grip, to auto v serii je proste motokara. A pokud chce 200sx tak ho neodrazujte, to jeste ze sem nechodil sem na forum nez sem si koupil SX jinak byste mi to asi vymluvili a kuli vam bych si koupil snad i BMW :wink: . Tak kdyby chtel BMW tak by se asi nepatl na SX, to ze chce obcas poslat auto do boku neznamena ze si musi koupit hnusnou E30. Myslim ze vyssi provozni naklady SX sou zanedbatelny z radosti kdyz jedes v SX a z toho jak to auto vypada, ja osobne bych za nic nemenil, i kdybych byl zazobanej frajer tak budu mit v garazi vzdycky SX je to uzasny auto 8)
Kdo je teda uzkoprsny, kdyz rikas ze E30 je hnusna? :lol: Jel si v tom vubec? To auto je dost dobre a opet plati, ze se s nim klouzes hned a bez vysokych nakladu. Ceny nejsou daleko od prumernych SX a 325i je moc pekne pojezdeni...
Nikoho od SX neodrazuju, jen by mel kazdy vedet, ze to neni auto bez investic, aby mu pak nestalo na zahrade jako dosti clenum fora...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Mirek » 19.01.2011, 14:47

jagy píše: Kdo je teda uzkoprsny, kdyz rikas ze E30 je hnusna? :lol: Jel si v tom vubec? To auto je dost dobre a opet plati, ze se s nim klouzes hned a bez vysokych nakladu. Ceny nejsou daleko od prumernych SX a 325i je moc pekne pojezdeni...
Nikoho od SX neodrazuju, jen by mel kazdy vedet, ze to neni auto bez investic, aby mu pak nestalo na zahrade jako dosti clenum fora...
Jagy cti pozorne...pise ze je hnusny ne spatny...nevim co ma svezeni spolecneho s tim ze oproti sx je E30 vzhledove nezajimava.....

Co se tyce poznamky k zahrade, naprosto nemistna a nesmyslna. Pokud nevis o cem pises, tak to nepis. Jsem jeden z lidi o kterych pises a auto mi stoji na zahrade z toho duvodu, ze jako par lidi z fora jsem auto rozebral totalne a skladam za pomoci novych dilu a hromady penez. Zkus si takhle udelat nejake auto, kousek po kousku ho stavet, zjistis ze to neni prace na jedno odpoledne, zvlast kdyz nejsi milionar a nemuzes mesicne vlozit 20tis do novych dilu. I lide co si takto delaji jine znacky, zkysnou kolikrat na rok a vice v garazi podle financni situace.

Jinak co sem cetl nektere prispevky, tak jsem si pripadal jak na BMW-Mazda foru a ne na 200sx foru 8). Pokud chce 200sx, at si koupi 200sx, popripade 240sx. Kdyz napise ze nechce mazdu, nechce BMW. Tak mi prijde naprosto zbytecny tady resit jestli v tom nekdo jel, jak to jede a presvedcovat ho at si koupi to a tamto..jeho vec...
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od maca9 » 19.01.2011, 15:00

Mirek +1
Obrázek

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od jagy » 19.01.2011, 15:04

Ale to je uplne to same... jemu se E30 nelibi, ale vetsine lidi se libi a to vcetne me. Proste je to uplne stejne uzkoprsy pohled (jak sam napsal).

Skladal jsem od nuly kompletne N14 GTi, takze neboj, vim o cem to je. Na nikoho, vcetne tebe, jsem nenarazel. Tvoje stavba je trosku jinde a je jasne, ze to stoji mnohem vic penez a casu, nez bezne SX. Ja to psal proto, ze si hodne lidi koupi SX za par korun a cekaji bezudrzbove auto.. to plati do prvni chvile, nez se neco posere, pak to stoji na zahrade, protoze dotycny nema penize. Takze je s tim treba pocitat, ze to neco stoji.. kdo si to uvedomi, ma cas, penize a prostory si s tim hrat, tak nevidim zadny problem... jen si musi kazdy rict sam, jestli tyhle pozadavky splnuje.

Co se Mazdy, BMW a spol. tyce - neprechvaluju to, ale jsou to vse dobra a kvalitni auta, stejne jako SX. At si klidne koupi SX, ale at pocita s vyse uvedenym...
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od maca9 » 19.01.2011, 16:58

jagy píše:Ale to je uplne to same... jemu se E30 nelibi, ale vetsine lidi se libi a to vcetne me. Proste je to uplne stejne uzkoprsy pohled (jak sam napsal).

Skladal jsem od nuly kompletne N14 GTi, takze neboj, vim o cem to je. Na nikoho, vcetne tebe, jsem nenarazel. Tvoje stavba je trosku jinde a je jasne, ze to stoji mnohem vic penez a casu, nez bezne SX. Ja to psal proto, ze si hodne lidi koupi SX za par korun a cekaji bezudrzbove auto.. to plati do prvni chvile, nez se neco posere, pak to stoji na zahrade, protoze dotycny nema penize. Takze je s tim treba pocitat, ze to neco stoji.. kdo si to uvedomi, ma cas, penize a prostory si s tim hrat, tak nevidim zadny problem... jen si musi kazdy rict sam, jestli tyhle pozadavky splnuje.

Co se Mazdy, BMW a spol. tyce - neprechvaluju to, ale jsou to vse dobra a kvalitni auta, stejne jako SX. At si klidne koupi SX, ale at pocita s vyse uvedenym...
jagy kdyz o necem reknu ze se mi to nelibi neznamena ze je to uzkprsy ale znamena to ze mam jiny vkus nez ty,(coz je podle me neco jineho kdyz nekdo tvrdi ze mx je pro holky) jediny jak sem schopnej E30 akceptovat je Mko. Me se treba vic libi MB 190 a kazdej rekne ze je to hranetej starej pekac.
Obrázek

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Woyta » 19.01.2011, 17:24

Ja puvodne uvazoval o SX ale rozumna volba mi prisla Civic Type-R.
pak prisla krize a se setrenim na auto bylo amen. Tak jsem se rozhodl, ze kopim levne sx a budu ho davat postupe dohromady, nez rok dva setrit na Civic a chodit pesky.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Trinom » 19.01.2011, 17:42

Chceš říct pak přišla krize a s ní lego :-D
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Woyta » 19.01.2011, 17:45

Sedis pul roku doma, tak co mas delat?
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů