z hondy na nissan :)

Odpovědět
Igor
user
Příspěvky: 492
Registrován: 23.03.2008, 21:45
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: z hondy na nissan :)

Příspěvek od Igor » 10.02.2011, 21:48

Já jsem hrál porpvý NFS Underground II a od tý doby jsem to auto chtěl,v 18-ti jsem si ho koupil i za cenu půjčky,v kupě,s minimálníma opravama abych nekecal,tak za 78000Kč,po roce jsem z něj udělal vrtulník,když jsem ho omotal o sloup a teď???Koupil jsem si 200sx znovu ikdyž v horším stavu(turbo,simerink,nějaký hadice a vyváření,lak)v mém případě to je malá investice,ale běh na dlouhou trať protože ještě pořád splácím to první......snažím se jen poukázat nato,že ty díly nejsou zase až tak drahý,holt to není škodovka nebo peugeot...když chcete zadokolky tak třeba BMW,ale pořád to není až taková pálka,aby to člověk neutáhl a když je zručný a má nějaké známosti,tak nebude platit za všechnu práci a zaplatí méně za díly a taky souhlasim stím,že 200SX musí člověka okoluzlit,jinak bych si ho podruhé snad nekupoval,kdyby mě neokouzlilo,tak jsem si mohl koupit CRX,nebo Prelude ne???

No abych to zopakoval,dle svého názoru,díly nejsou otolik dražší,svezení je perfektní,nežere to tolik,vypadá dosti luxusně(mluvím o S13,S14 mě zaujala,ale o hodně méně nežli S13) a když sepne ta turbína,tak to je nezapomenutelnej zážitek,kohokoliv jsem svezl,tak chce abych ho vozil znovu a znovu....
P.S:je mi jedno jestli se Vám muj názor líbí nebo ne,je to jen můj názor,takže mě to nezajímá ;-)
Když třeme liščí ohon o ebonitovou tyč....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů