unik oleje a fouknute tesneni pod hlavou?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve
user
Příspěvky: 644
Registrován: 15.11.2006, 18:05
Bydliště: Plzeň

unik oleje a fouknute tesneni pod hlavou?

Příspěvek od Steve » 13.09.2009, 20:58

tak do zimy jsem dojezdil, nejspis mi fouklo tesneni pod hlavou, chybi voda, tlaky 12,10,7,10, celou pravou stranu motoru, podvozek, kola a zadek auta mam poblitej od oleje(ty lidi co jsem ve dvou kilech predjizdel a sprchoval olejem meli asi radost), vse se odehralo celkem rychle, jel jsem jen 20km, ale dost jsem to honil, kdyz jsem to zjistil, motor bezel jeste normalne, ale olej uz jsem nameril jen na spicku merky, sotva dva milimetry... klika to snad prezila, ale tesneni me stejne ceka, tak ted resim jestli to udelat uz poradne a nebo udelat jen to tesneni a jeste chvili jezdit?
muze vubec fouknute tesneni pod hlavou takhle zpusobit unik oleje nekde mezi hlavou a blokem?

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: unik oleje a fouknute tesneni pod hlavou?

Příspěvek od mauglie » 13.09.2009, 21:34

Může to způsobit bez větších problémů. Mně např. blbě srovnali hlavu a vytékal mi spod ní pěkný čůrek oleje, a to bylo ještě na volnoběh, takže při vyšších otáčkách = výšším tlaku oleje to stříká jak ďas, tudíž olej z motoru mizí jako peníze ve forbesu.

jurrry
user
Příspěvky: 67
Registrován: 27.08.2007, 16:52
Kontaktovat uživatele:

Re: unik oleje a fouknute tesneni pod hlavou?

Příspěvek od jurrry » 14.10.2009, 18:54

možeš tomu veriť že môže,ja som išiel zaniest auto kentoyovi,isiel somnou kamarat na fabii,a na nej mal za tu cestu 5 litrov nafrkaneho oleja, tiež som mal foukle tesneni pod hlavou. Najprv sme nechapali prečo stale ostrekuje čelné sklo,mysleli sme že chyta všetky muchy po ceste,,no potom išiel radšej predomnou

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 11 hostů