LED zadni lampy

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYSAK »

Denni svetla od Helly maj 6W halogenovou zarovku takze tech 21W asi ne. Bude spis nak dana svitivost jakou maj mit ;)

BTW ty cerveny bych taky dal CIRY :lol: , maj podstatne vyssi svitivost :wink:
Uživatelský avatar
tomita
user
Příspěvky: 687
Registrován: 03.05.2006, 14:58
Bydliště: Praha/Mnichov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomita »

Mirek píše:
tomita píše:Já jsem si práve objednal bílé LED-ky s 140.000 mcd pro denní svícení. :-D Zadní světla budu předelávat asi také.
kde? cena? taky bych rad...kolik jich das do svetla pro denni sviceni..nekde sem cetl ze to musi mit minimalne 21W to svetlo :/

Jinak o vikendu budu kuchat ty svoje druhy lampy...stejne sou nic moc...moje vize je jasna...rozlozeni svetel zustane jak je, jen vrsek bude z cervenech ledek, spodek CIRY " 8)". Brzdovy a koncaky bych chtel udelat ve stylu Audi..tzn cca 2-3 (podle velikosti) rady ledek bude svitit obrys svetla..a kdyz zabrzdim rozsviti se stred..ma to tak tusim A4/A6/A8 novy. Ale uvidime.
no chci to udelat tak ze pouziju blinkr (misto oranzovyho pujde ciry) a do toho dam asi 2 rady ledek po 10-15ks, proste kolik se tam toho vejde. Myslim ze to bude svitit az az..
Zadni chci predelat taky, stejne jako ty, pujdou tam znovu 2 rady ledek pro obrysove a brzdove svetlo stejne, rozdil bude jen v regulaci intenzity. Pro blinkr chci dat oranzove LEDky...no uvidime. :-D

Ty silne ledky najdes na ebayi, jsou jich tam mraky..hledej s prumerem 10mm
Obrázek
S14a RB25
Uživatelský avatar
speedy_s
user
Příspěvky: 336
Registrován: 01.08.2006, 12:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od speedy_s »

Mirek píše:
tomita píše:Já jsem si práve objednal bílé LED-ky s 140.000 mcd pro denní svícení. :-D Zadní světla budu předelávat asi také.
kde? cena? taky bych rad...kolik jich das do svetla pro denni sviceni..nekde sem cetl ze to musi mit minimalne 21W to svetlo :/

Jinak o vikendu budu kuchat ty svoje druhy lampy...stejne sou nic moc...moje vize je jasna...rozlozeni svetel zustane jak je, jen vrsek bude z cervenech ledek, spodek CIRY " 8)". Brzdovy a koncaky bych chtel udelat ve stylu Audi..tzn cca 2-3 (podle velikosti) rady ledek bude svitit obrys svetla..a kdyz zabrzdim rozsviti se stred..ma to tak tusim A4/A6/A8 novy. Ale uvidime.
hej ty brzdový chci dělat přesně se stejnym stylem :lol:
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
Mazda RX-7 FC3S neverending story
Toyota Celica GT-four WRC edition
Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek »

speedy_s píše:
Mirek píše:
tomita píše:Já jsem si práve objednal bílé LED-ky s 140.000 mcd pro denní svícení. :-D Zadní světla budu předelávat asi také.
kde? cena? taky bych rad...kolik jich das do svetla pro denni sviceni..nekde sem cetl ze to musi mit minimalne 21W to svetlo :/

Jinak o vikendu budu kuchat ty svoje druhy lampy...stejne sou nic moc...moje vize je jasna...rozlozeni svetel zustane jak je, jen vrsek bude z cervenech ledek, spodek CIRY " 8)". Brzdovy a koncaky bych chtel udelat ve stylu Audi..tzn cca 2-3 (podle velikosti) rady ledek bude svitit obrys svetla..a kdyz zabrzdim rozsviti se stred..ma to tak tusim A4/A6/A8 novy. Ale uvidime.
hej ty brzdový chci dělat přesně se stejnym stylem :lol:
tak muzem spolupracovat..v jakym stadiu jsi ty? zjistoval sis uz neco ohledne toho?
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde
Uživatelský avatar
speedy_s
user
Příspěvky: 336
Registrován: 01.08.2006, 12:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od speedy_s »

zjištoval jsem si akorát který budu brát ledky a jejich ceny, svítivosti a tak zatim porovnávám a jakmile se mi do rukou dostanou druhý světla tak začnu projekt realizovat, akorát co jsem mluvil s kamaráden co elektrotechnik tak mi říkal že tam budou potřeba i nějaká odpory atd..., aby se nespálily ledky
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
Mazda RX-7 FC3S neverending story
Toyota Celica GT-four WRC edition
Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek »

jj odpory sou potreba...nicmene zatim premyslim jak to udelat..jestli si nakreslit a nechat si na skole kam sem chodil vyleptat tistak do kteryho to pak zasazim (je tam nekolik elektro oboru), nebo vymyslet neco jinyho
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde
Uživatelský avatar
speedy_s
user
Příspěvky: 336
Registrován: 01.08.2006, 12:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od speedy_s »

Mirek píše:jj odpory sou potreba...nicmene zatim premyslim jak to udelat..jestli si nakreslit a nechat si na skole kam sem chodil vyleptat tistak do kteryho to pak zasazim (je tam nekolik elektro oboru), nebo vymyslet neco jinyho
viděl jsem někde jak to dával do obyč plastový desky do který sázel diody a ty pak pospojoval jak potřeboval
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
Mazda RX-7 FC3S neverending story
Toyota Celica GT-four WRC edition
Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek »

speedy_s píše:
Mirek píše:jj odpory sou potreba...nicmene zatim premyslim jak to udelat..jestli si nakreslit a nechat si na skole kam sem chodil vyleptat tistak do kteryho to pak zasazim (je tam nekolik elektro oboru), nebo vymyslet neco jinyho
viděl jsem někde jak to dával do obyč plastový desky do který sázel diody a ty pak pospojoval jak potřeboval
to jo..ale kdyz uz se s tim clovek sere, tak at to trosku vypada :-)
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYSAK »

Urcite bych se s tim sral ;) naka prasecinka typu kus plasty a kilo dratu to fakt ne. Vyroba plosnaku je uplne v pohode, necha se to i doma
Odpovědět