??? LPG do 200SX???????

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho »

nizzmo píše:Nechcem sice OT-ckovat, ale myslis to vazne s tym LPG do s14??? To mi znie rovnako ako TDI do Lamborgini. A to viem, ze projekt TDI Lamborgini, tusim Galardo existuje, ale nikdy nesiel do vyroby, pretoze o to nemal nik zaujem... 8)
pokud o tom přemýšlí tak zájem asi má :)

Jak už tu bylo psáno, pokud si s tím pohraje muže využít vyššího okt čísla atím docílit i plusu vyššího kompresního pomeru.
Videl jsme u známého jeho novej sekvencní plyn a mel k tomu i kabel k NB a mohl upravovat dávkování a další veci v ECU pro LPG, takže teoretický potenciál tu je, bohužel umel jen přehodit předpřipravené "mapy", které byly optimalizované pro letní a zimní období a usporu / výkon ( zde slo zmenu ve výkonu dost poznat na pružném zrychlení ) , bohužel neumel nic jiného - tím mylsím jako si mapy sám upravovat - ale mylsím že by se to lso naučit. Plyn má v C5 V6 a vyšel ho tuším na 33tis + 1500 kabel a softw.
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů
Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Příspěvek od nizzmo »

Ja som mal tiez LPG so sekvencnym vstrekovanim v 1.6 Koktavke. Takze s nim mam skusenosti tiez. Poviem ti, nech som robil co som chcel, tak auto na LPG bolo vzdy lenivsie a to som si ho bol mozno kazdy mesiac nastvovat v servise, pretoze toto ma sralo. Chlap tiez vkuse menil mapy, ale nic nepomahalo. Okrem toho Kokta na bezin jazdila za priemernych 7,5l/100km a na LPG 9,5l/100km.
Proste som chcel napisat, ze LPG v s14 mi pripada tak bizardne, ako robotnik na stavbe v obleku.
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Otec přítelkyně si nechal dělat LPG a také to jelo na prd. Tak si řekl že si to poladí sám a pak to jelo jako z praku lépe jak na béňo (už si předtím dělal sám LPG do jiného auta) a když jel na revizi tak tam jen koukali jak to udělal a dostali přísný zákaz na cokoli šáhnout :-D ale je fakt že to nebylo sekvenční LPG jde o to že tam co to montují to také musí umět naladit v případě o kterém píšu to neuměli takže bych netvrdil že LPG je špatné jen musíš narazit na lidi co to umí a také není sekvence jako sekvence některé jsou lepší jiné horší.
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz
Odpovědět