OT

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta »

Naposledy upravil(a) Woyta dne 15.01.2011, 22:25, celkem upraveno 1 x.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

jak rikam sranda pohadka...

woyto ty dacane to sis to kapučíno nemohl nechat pro sebe... to je presne to co uz paar let hledam... a ted mi loupe v bedne jakou stim provest uchylku... :D
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta »

Hodit do nej motor ze Suzuki Hayabusa?
http://www.youtube.com/watch?v=GEF329uKP8Q

Ja myslel, ze vetsina mladsich lidi tady na foru videla animovanej serial Initial D.
Moc krasna epizoda s timhle autickem.
http://www.youtube.com/watch?v=qIzNpuYVh2g

Zajimavou potvoru ma treba i Subaru. Neco jako Tico ale ma to motor s turbem a 4x4.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
Koudy
user
Příspěvky: 581
Registrován: 13.04.2009, 19:51
Bydliště: Pelhřimov

Re: OT

Příspěvek od Koudy »

Tady je inspirace pro Mirka :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

myslis justy? to se mi libilo ale to kapučino je presne co sem hledal... dat do toho VG30DETT asi bych se posral... a popravde hodne me to laka i kdyby to melo byt jen na sprinty... :mrgreen: :arrow: :arrow: s tou busou by to taky nebylo marny.... fakt se mi ten šušen libi cm dal tim vic... a jak se tak divam da se to sehnat za slusne love (UK)....

koudy: to svařovaly vlaštovky ne?? vypada to uplne stejne jak kdyz poserou parapet...
Naposledy upravil(a) Fizzbiker dne 15.01.2011, 22:41, celkem upraveno 1 x.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta »

Justy ne.
Subaru Vivio RA-R - Turbo
http://www.subarumb.cz/products/subaru-vivio-turbo/
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

zajimava motorkara ale hnusna :-D vic se mi libi kapučíno hodit wide body ram a poradnej motor :twisted:
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

Woyta píše:Ja myslel, ze vetsina mladsich lidi tady na foru videla animovanej serial Initial D.
Moc krasna epizoda s timhle autickem.
http://www.youtube.com/watch?v=qIzNpuYVh2g
Tohle je jediná věc, na co jsou dobrý Battle Stage. Člověk to nemusí hledat jak idiot po jednotlivejch dílech.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: OT

Příspěvek od Svobda »

To subaru Vivio je vlastne daihatsu . Kdyz hledat maly zabijarny tak u Daihatsu
Jinak ted jsem mel dobrej Nocni zavod z nejakou jednickovou octavkou .
Jel jsem se podivat na letiste zda uz se tam da a jedu odtamtud a akorad octavka jela predemnou po rozbity ceste pohodicka pomalu a najednou ve vesnici na takovi rovince na to dupnul . Tak ja taky ,pak zase ubral a pri vyjezdu tomu nalozil tak nez jsem to dostal do tocek tak mi trochu ujel a zatacka za vesnici mel co delat z octavkou ja to vzal radsi po proti smeru pak jsem tam leteli 160 po takove okresce celkem rovne ,ale takovy dlouhy hupy a mokro ,ale to jsem mel v pohode akorad octa se houpala pak na brzdy a zase pomalu do pres vesnici no zase tomu nalozil tak zase poodjel behem kousku jsem ho mel a tam docela prolitl dobre zatacku ze jsem stima zimaka radsi trochu ubral oproti nemu moc jim neverim a jeste za mokra . No a pak jeste kousek a odpojil jsem se domu . Konecne nejakej prdel race zase po dlouhy dobe.
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz
Uživatelský avatar
jan20nov
user
Příspěvky: 427
Registrován: 18.05.2009, 16:32
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: OT

Příspěvek od jan20nov »

pokud to vsechno stihnu dat do kupy tak se dneska projedu hezky uz slunicko rano proste bomba zimni den na projizdku
Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Lefa »

jan20nov píše:pokud to vsechno stihnu dat do kupy tak se dneska projedu hezky uz slunicko rano proste bomba zimni den na projizdku
ja sem si udelal projizdku v patek, ale jen k "panu Doktoroj" a zpatky vlakem :D
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

:D tam sem byl taky urizl mi kus ksichtu pak mi to zaštepoval jak ponožku a jel sem dom corsou a potkal sem peknou cervenou corvette... a taky sem predjel porsche...(jel v pomalejsim pruhu) :D
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta »

Taky jsem do auta hodil baterku a sel se trochu projet.
PS: Uz mam zase prazdnou nadrz. :D
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: OT

Příspěvek od Svobda »

Hm ja byl dnes jen povinou cestu k babce na obed :D . Vcera jsem se projel dost ,ale fakt je krasne ,ale ten benzin :D a sedim tu nad PC a nutim se abych sel dokreslit technickou dokumentaci do skoly a vubec se mi nechce :( (kdyby jsme mohli aspon na pc kreslit a ne v ruce ).
Stejne je to na zimnich na hovno :-(
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

kluci jak je to s taženim (lano, tyč) auta co ma papiry v depu ?? lze nelze?? vsude pisou jen o delce lana a o tom ze si mas domluvit signaly atakoby kktiny... auto je ok ale prevodovka vysypana, nicmene motor muze byt nastartovanej vsecko blika sviti brzdi... kdyby to bylo kousek neresil bych ale je to cca 80km a odtahovka chce 12set slozeni vylozeni a 10kč/km...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět