Zhaním MOTOR

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

vždyt seženeš takřka vše tak zrovna motor se ti zachtělo
Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay »

Taky by se mi jeden motor hodil - rad bych si spachal kovane pisty na tu T3, kterou mam zatim ve sklepe a pak bych to jen prehodil (a vlastne by mi zbyl stavajici motor cerstve zajety po kompletni GO vcetne turba :D )...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

že by žaby žraly špek, to zní lákave pane DJ
Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay »

Vysvetleni je proste - na lepsi se proste dobre a rychle zvyka a vzhledem k memu nevlastnictvi garaze mam jen jedno auto, nechce se mi prestat jezdit, tak bych si to cele pripravil venku vcetne svodu a nejake pekne vnejsi upravy, pak jen vytahl puvodni, trochu nalestil a poopravoval motorovy prostor a dal ten nove "vytuuuneny" :lol: Jo, a pak mi to po prvnim startu bouchne a bude po srande :?

P.S. A nebo se na to vykvaknu, sezenu kastli, nejaky moooc vykonny vicehrnek f tuplovanym turbu voe a pokusim se ho tam napasovat, pak poridim Patrola a podval a budu tu mrchu vozit jen na srazy, protoze motor vydrzi jen par sprintu, nez se bude muset zase zgeneralkovat :evil: Ale bude to mit 1000+ PS, jezdit to bude jen rovne, protoze rizeni je na sprinty zbytecne, tak pujde ven (pro snizeni vahy) a tech 400m bude kurevsky adrenalin a konecne poradne svezeni :lol: Ono by to po tech upravach ani moc dal nedojelo, protoze dojde benzin... Brzdy budou taky nanic, pryc s nima, lepsi borci maj vzaaadu padak. Auto bude bez ridice vazit 400 kilo a tech 400m udela za 6.9 s koncovou rychlosti 280km/h. To teprve bude mazec :!:
Naposledy upravil(a) doublejay dne 28.03.2006, 20:17, celkem upraveno 4 x.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

mám stejne umysly jako doublejay a proto jeden chci :D
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

vy máte ale úmysly, já si říkal, že bych jeden nechal z GO u michala, do té červené co je k tomu a druhej bych nechal převrtat na 1,9 až 2 (co vyjde a jaký budou hrnky) T3 a ma ma ma ma ma ma masakr
Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller »

Kentoya píše:vy máte ale úmysly, já si říkal, že bych jeden nechal z GO u michala, do té červené co je k tomu a druhej bych nechal převrtat na 1,9 až 2 (co vyjde a jaký budou hrnky) T3 a ma ma ma ma ma ma masakr
¨
Nooo....na jednu stranu rikas, ze zavodit nebudes a na druhou chces stavet nejakou motorovou bestii....
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

mám rád koně pod kapotou, i tento stav je brutální, jedeš po dálnici 200 a to už octávky lapou z posledního, a ty jen trošku přidáš a ještě to opírá do sedadla, takže masakr
Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller »

Kentoya píše:mám rád koně pod kapotou, i tento stav je brutální, jedeš po dálnici 200 a to už octávky lapou z posledního, a ty jen trošku přidáš a ještě to opírá do sedadla, takže masakr
Tak to zase jo.....
Odpovědět